reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

U nas przychodzi Mikołaj :) ale też mówi się ze to prezenty na gwiazdkę. Jeszcze nie wiem co kupimy, ale tradycyjnie jakiś prezencik chciałabym aby był:) mimo że mała nie zrozumie więc będzie on bardziej dla nas niż dla niej;)
 
reklama
A kto u was zostawia prezenty pod choinką? Aniołek, Gwiazdorek, Mikołaj a może po prostu na gwiazdkę. U mnie w domu mówiliśmy pod choinkę albo na gwiazdkę w sumie nie rozważaliśmy tak tego natomiast u męża w domu przychodzi Aniołek z prezentami. Trochę było kłótni o to ale w ostateczności został ten Aniołek. Pod choinkę dajemy większe prezenty a w Mikołaja mniejsze.
Mikołaj oczywiście ale co roku robilismy to tak, że je zagadywaliśmy w innym pokoju albo biegły do okna bo dzwonią dzwonki a my wtedy myk prezenty pod choinkę i o! Mikołajowi znowu udało się podrzucić niepostrzeżenie!
 
Mikołaj oczywiście ale co roku robilismy to tak, że je zagadywaliśmy w innym pokoju albo biegły do okna bo dzwonią dzwonki a my wtedy myk prezenty pod choinkę i o! Mikołajowi znowu udało się podrzucić niepostrzeżenie!
Rozumiem że dziewczynki już nie dają sie nabrać[emoji4]
 
W sumie fajny pomysł. Ja często spotykam na spacerach rodziny i dziećmi przed nimi na tych rowerkach odpychajacych. Tylko czy nie będzie musiał poczekać kilka miesięcy żeby nowa zabawka pobawić?

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny!

Ja wprawdzie rodzić będę dopiero w marcu 2018 ale chciałam Was poprosić o opinie na temat zakupionych przez Was wózków. Napiszcie proszę jak Wasze modele się sprawdziły zarówno gondola jak i spacerówka bo mam niemały dylemat co do zakupu. Zależy mi na w miarę lekkim wózku, który nie jest awaryjny, gdyż mieszkam w bloku bez windy:p będę wdzięczna za Waszą pomoc i opinie:))
 
Do góry