reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Ja tez muszę mieć pompowane koła bo mieszkamy na wsi zresztą w naszej miescinie jest też tragicznie z chodnikami.
Wcześniej miałam tako jumper ale faktycznie ciężki jest stelaże.
Ale tylko 2 mc wnisilam to na 2 piętro.
Teraz nie wiem jaki kupimy pewnie jeden kupię jakiś używany lekki do samochodu żeby mieć go zawsze pod ręką.
Gorzej jest zima bo muszą być duże koła te malutkie nie dają rady.
Z lekkich spacerowej miałam dwie jedna z tych tańszych masakra...a drugi espiro Magic i byl zarabisty.
 
reklama
No 6800 to ja w życiu na całą wyprawke do I dziecka nie wydałam... Planuje zakup britaxa b-agile 4plus ale musze go jeszcze zobaczyć, no i napewno używka :) Po córce mam Espiro GTX i chwale ale potrzebuje czegoś małego zwinnego a do britaxa moge nosidło przypiąć na początku i to mu pasuje!
 
PannaM jak dla mnie granat albo szary jest ok :D
i masz rację jakbym miała mega dochody to zachciankę za 6800 bym kupiła :D czemu nie?
 
Venice to ja pisałam o tym x-landerze. My mamy 2010 szaro żółty, nigdzie z tymi kołami się nie mieściłam. Moja koleżanka ma już ten z czarnymi kołami chyba z 2013 i nie narzeka.
 
reklama
Taki mamy
 

Załączniki

  • 1452196234851.jpg
    1452196234851.jpg
    5,6 KB · Wyświetleń: 127
Do góry