reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Tak jak pisza dziewczyny kazde dziecko jest inne moj synek usypial w foteliku samochodowym w lezaczku bujaczku nici corka np w lozeczku ladnie usypiala ale za to jak plakaly to cala noc do rana ze matka padala na pysk ;p no i syn mial problem z szczepieniami i mamy szczepienia nowoczesne na nfz w lodzi w klinice szczepien za to corke mi przetrzymali z ciezkiej ciazy no i reanimacja tlenoterapia miaalm ja dopiero po 10 dniach na sali a wyszlysmy po 2 tygodniach no i leczymy sie u endokrynologa okulisty genetyka itp non stop w ruchu jestem z dziecmi bo do lodzi 60 km mam na szczescie tylko 60 km
 
reklama
Mam takie samo zdanie o wózkach jak frezarkamm. Przy pierwszym dziecku oczywiście też nikogo nie słuchałam i postawiłam na wózek 3w1, ale spacerówka była tak nieporeczna , że szybko zmieniłam na parasolkę. Poza tym po casarce robi się problem jak nie można dźwigać a wozek trzeba znieść.
My po zrobieniu researchu zdecydowaliśmy się na xlander runner, bo M. biega, ja będę zasuwac na rolkach. I kupiliśmy od znajomego używany 2w1, z gadżetami. Spacerówka się super toczy i jest lekka. Gondola trochę cięższa, ale też ok. I musimy jeszcze kupić fotelik, pewnie maxi cosi, bo też da się go dopiac do stelaża. Zobaczymy jak to będzie! :-)
 
Jesli chodzi o staniki to ja polecam Anitę moze tanie nie sa ale bardzo trwałe i wygodne dla pan z obfitymi;)...mam jeden sprzed 4 lat dokupie jeszcze jeden czarny i bedzie ok:)ma szerokie ramiączka regulowane nie zsuwa sie i w moim przypadku fiszbiny bez których ja stanika nosić nie mogę ni potrafię nie chce nie pocę sie w nim i kręgosłup nie siada i spanie w nim to żadnych problem:)
 
Jesli chodzi o staniki to ja polecam Anitę moze tanie nie sa ale bardzo trwałe i wygodne dla pan z obfitymi;)...mam jeden sprzed 4 lat dokupie jeszcze jeden czarny i bedzie ok:)ma szerokie ramiączka regulowane nie zsuwa sie i w moim przypadku fiszbiny bez których ja stanika nosić nie mogę ni potrafię nie chce nie pocę sie w nim i kręgosłup nie siada i spanie w nim to żadnych problem:)


Piszesz o tych biustonoszach? Dziwne te ceny od 19 do ponad 100 ...
Link do: Anita, Biustonosze ciążowe - Allegro.pl
 
elektroniczny, dotykowy, z miękką końcówką. Jeśli bezdotykowy to naprawdę musi być bardzo dobry bo inaczej sporo oszukują
 
z tego co czytam o elektronicznych to niby najlepsze bezdotykowe na podczerwień,albo dotykowe na czoło,bo ponoć douszne nie sprawdzają się do 3 miesiąca życia , tylko żeby dobrze mierzył....
 
reklama
Witajcie:)mamy juz wybrany zamowiony wozeczek!!!!!!!Ale sie ciesze kolorystyka-ojjj bardzo wesoly nie chce ciemnego wozka ale ramy sa czarne:)nie bede musiala tak szczotkowac przy przybrodzeniu,moja znajoma ma cale bialy ramy biale ...i fajnie to wyglada ale po deszczu jednak jak chce zachowac wozek to po takim spacerze jak ja zlapie deszcz czy po blocie ..to myje ramy bo jednak sie brodza. Niestety. Tak wiec my ramy bedziemy miec czarne gondolka kolorowa z bialym do tego spacerowka i nosidelko:)tak wiec pod koneic maja bedzie wozeczek a nosidelko pod koneic czerwca:)ale sie ciesze niedlugo zamawiamy pokoik:)
 
Do góry