reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

reklama
Ja też mam cieniutką, ale na początek nie będę używać, po pierwsze za miękko, po drugie za ciepło. Na początek wystarczy pieluszka.
 
ja uszylam poduszke motylka do wozka, ale jak odbiore wozek moze w najblizszych dniach to uszyje jeszcze pieluszke jako przescieradelko. zadnej innej poduszki nie uzywam.
a na wozek juz czekam 8 tygodni ....

@niuufna a ty juz masz swoj w domu? i jaki kolor wybralas bo nie pamietam?
 
ja uszylam poduszke motylka do wozka, ale jak odbiore wozek moze w najblizszych dniach to uszyje jeszcze pieluszke jako przescieradelko. zadnej innej poduszki nie uzywam.
a na wozek juz czekam 8 tygodni ....

@niuufna a ty juz masz swoj w domu? i jaki kolor wybralas bo nie pamietam?

Ja miałam wózek po tygodniu.
W rzeczywistości jest ton ciemniejszy i ma białe kropeczki:)
 

Załączniki

  • 13249393_1186106601421695_279755637_n.jpg
    13249393_1186106601421695_279755637_n.jpg
    85,1 KB · Wyświetleń: 130
nie mam zadnej poduszki ani do wozka ani do lozeczka, w UK kazda polozna odradza poduszek i poscieli wiec zobacze czy ma to sens :p
 
Ja tez żadnej poduszki ani do wózka ani do łóżeczka nie mam - taki maluszek powinien leżeć na płaskim - na szkole rodzenia mówiła nam tak polozna i rehabilitantka bo tez do nas przyszła.
 
Ja mam bardzo plasciutka z polecenia położnejimo ze w Niemczech tez odradzają ale moja położna twierdzi ze płaska musi być,bo nawet jak dziecko sie zachłyśnie...ale to jej zdanie...do wózka mam taka z theraline coby główka nie była spłaszczona lub jajkowata z taka dziurka w środku...
 
Dziewczyny a co sądzicie o otulaczach bambusowych?? Któraś z Was używała, albo zakupiła?? Ja tak się napaliłam na muślinowy albo właśnie bambusowy i szukam potwierdzenia, że to dobry pomysł i potrzebny zakup :D
 
Ja mam bardzo plasciutka z polecenia położnejimo ze w Niemczech tez odradzają ale moja położna twierdzi ze płaska musi być,bo nawet jak dziecko sie zachłyśnie...ale to jej zdanie...do wózka mam taka z theraline coby główka nie była spłaszczona lub jajkowata z taka dziurka w środku...

Nie rozumiem, połozna poleca, bo nawet jak dziecko się zachłysnie .....
 
reklama
Jodełka , ja mam taką dużą pieluchę 120x120 cm muślinową, więc ona może być jako otulacz lub do przykrycia. Czytałam takie porównanie myślinowych i babusowych i mi bardziej pasują muślinowe.
 
Do góry