reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lipcowych maluchów plan dnia

Iwon pisze:
Nasz plan dnia :

pobudka 6.30- 7.30, czasem wczesniej  :p, jedzonko

10 - jedzonko

drzemka 10-11 około 30-45 minut

obiadek 13

drzemka 14-16 ( wzależności od dnia i nastroju)- najdłuższa, bo około 2-3 godzinki

16-17 jedzonko

19.30 jedzonko i spanie do rana

23 jedzonko ostatnie przez sen
A u mnie prawie identycznie jak u Iwonci (tu buziaczka przesyłam :-*) z wyjątkiem tego ze u mnie póki co pobudki co godzinę począwszy od 1 w nocy :laugh: ;)
 
reklama
no to u nas trochę się unormowałow dzień:
8 pobudka -> jedzonko zabawa
11 -12 spanie ->13-16jedzonko i zabawa
po kolejnym spaniu zupka i z nią zabawa niezła
potem spanie, po spaniu kąpaniei zapada noc...a tu teraz się dowolność zrobiła :) bo mogą być nawet 3-4 karmienia
 
witam,
my tez sie "unormowalismy", co baaardzo mnie cieszy, bo wreszcie moge cos zaplanowac, wiecej rzeczy zrobic.
3 spania: od 12 do 14, 17 do 18.30, no i cala nocka. uff!
"nauczylismy sie" siebie nawzajem z syneczkiem i po 6 miesiacach spedzonych z dzidziusiem w domu stwierdzam, ze teraz jest najfajniej!

aniaszwarc skad jestes? pytam bo to moje panienskie nazwisko, wiec moze jakas dalsza rodzina..?

pozdrawiam lipcowe mamy i bobasy :)
 
ale wiesz, kolorowa-kredka, nie od razu tak bylo. dopiero teraz to dziala.
rzeczywiscie szczescie, ze synek spioch, ale tez wypracowalam juz troche "sztuczek" ktore pomagaja. np. gdy nuno spi w ciagu dnia, to zawsze zanosze go to pokoju, w ktorym zaciagam żaluzje. zauwazyla, ze to bardzo wydluza mu sen.
pozdro.
 
dziewczyny jak tam plan dnia waszych maluszkow?
U mnie praktycznie wszystko sie rozregulowało, a wszystko przed drzemki, mała śpi sobie kiedy chce, wstaje kiedy jej sie podoba i np od jakiegoś czasu spała rano od 7.30 do 9.00 a potem tylko od 13.00 do 14.30 i dopiero o 19.30 nocne spanie.
Teraz znowu zmiany bo rano juz nie che spac, zasypia okolo 11tej przez to przesypia jedzonko o 12stej i wszystko sie nam przesuwa.
potem spi o 16stej a czasem nie chce za to o 18stej juz nie da sie z nią wytrzymac ::)
jedyne co nam zostało takie samo to kąpiel o 19stej i karmienie wieczorne 19.15
 
u nas plan dnia już od dawna ten sam :)

8 - mleko
10,30 - deser
13 - mleko
16,30 - zupa
20 - mleko

Julia spi jeszcze 3 razy w ciagu dnia

ok 10
ok 13
ok 17

wieczorem o 21 chodzi spac


 
Trzy razy spanko? Uuuu jak dobrze...! Mój jakoś tak nie chce. Śpi zwykle dwa razy - chyba, że jest u dziadków - wtedy na spanie w ogóle nie ma czasu!
Nasz plan:
6:00 - pobudka
7:00 - mleko z kaszką (z butli)
około 9:15-10:30 - spanie
13:00 - zupka
13:30-15:00 - spacer (spanie)
16:00 - mleko
potem szaleństwo przegryzane chrupkami
ok. 18:00 deserek (nie zawsze)
20:00 - spanie
 
reklama
Nasz plan, po przestawieniu czasu:

6.00- mleczko z kaszką z butli

7.30- 8.00- spanie około 30 minut

9.30- owoc lub kisiel

11-ta spacer i spanie lub nie :p

12.30-13- obiadek

14.30- spanie około 40 -60 minut

16.00- mleczko

chrupki, biszkopty

17- czasem spanie około 40-60 minut

19.30 kąpiel

19.45 mleko z kaszką z butli

19.55- 20.30 rozrabianie

20.30 spanie :p :p :p
 
Do góry