reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lipiec 05'-będę mamą

Hej Maniu to ja Lilka.Nie wiedzialam wtedy jak wejsc do was i zamiast nadusic odpowiedz to ja utworzylamm nowy temat.Ale juz jestem tam gdzie powinnam byc :D
 
reklama
Maniu, jak juz bedziesz spowrotem na ojczystej ziemi daj znac a z mila checia zabiore moje male ono na spotkanie z Wami :D Ja 90%swojego zycia spedzilam na Tysiaclecia tuz nad Malta, a obenie pomieszkuje z mezem na Chrobrego, choc to tez juz niebawem sie zmieni bo szukamy czegos swojego :lol: Wszystkiego dobrego!!!
 
no super!!!
moze jak juz tambede to maluchy beda w miare komunikatywne :wink: i beda mogly sie ze soba pobawic :lol:
na prawde byloby bardzo milo sie spotkac!!!
 
witam wszystkie mamusie:)
Ja mam termin na 9 lipca i juz sie nie moge doczekac, a Wy??
Mam tez malutkie pytanko?? Do lekarza chodze co dwa tygodnie i jeszcze nigdy nie bylam badana tak normalnie- ginekologicznie. Czy to jest normalne??
pozdrawiam
 
Elfiko witamy bardzo serdecznie!!!!
wskocz na temat lipcowe mamy jest tam wiekszy ruch :wink:
a swoja droga to troszke dziwneze nie zostalas ani razu przebadana ginekologicznie :? a czy USG mialas juz zrobione?
 
mialam juz robione usg prawie na kazdej wizycie, najpierw dopochwiowo a teraz juz na brzuszkuni podobno wszystko ok
 
Witam wszystkich,
Czy majac USG robione przez brzuch trzeba miec pelny pecherz?? Lekarz mi nic nie powiedziial, ze mam sie tak przygotowac do nastepnej wizyty, a bedzie to juz 19tc wiec chyba juz bedzie USG przez brzuch. Jak sadzicie??

Pozdrowienia!
Eska i jej 17tyg. Maluszek
 
reklama
ja juz mialam robione usg przez berzuszek i nic o tym pelnym pecherzu mi nie wiadomo, ale to podobno wtedy lepiej widac wiec jak mozesz tak dlugo wytrzymac bez siusiania to mozesz sprobowac. Pozdrawiam
 
Do góry