reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
witajcie
Pabla nie pomoge z napisami,nie znam sie; cierpliwosci zycze
wlasnie mi mala listonosz obudzil ggrrrrr
ja juz po pracy, ide do mamy dzisiaj z ferajna; mama ma synka odebrac ;-) idzie dzisiaj z przedszkola na Madagaskar 2 -ciekawe czy bedzie zawiedziony,bo nie szlo mu wytlumaczyc,ze bedzie inna bajka niz "Form"-sobie wymyslil :dry::confused: chodzi mu chyba o "Pioruna"-ogladal ostatnio z tata w kinie;te dzieci :-)
 
Boszsze wczoraj nie zagladalam, tu juz tyle postow:szok:

Liwus jak tam sytuacja?Juz sie nie bede powtarzac,dziewczyny wszystkie madrosci napisaly.Raz lepiej raz gorzej,a czlowiek orze jak moze.My jeszcze\przed slubem i coraz czesciej sie zastanawiam po co ten slub:confused:Troche to glupie,ale w momentach maksymalnego wkurzenia,albo zdolowania wcale mnie perspektywa takiego dluzszego pozycia nie cieszy:baffled:Ale czasem jest fajnie,nawet czesciej niz czasem,wiec chyba jest ok.

Pabla porazka z tym szpitalem na maksa! najpierw z porodem ,a teraz prlowskie techniki karmienia.Ja nawet jak prosilam ,zeby malemu dali sztuczne,bo ryczl cala noc,to polozna stwierdzila,ze absolutnie,mecz sie kobieto dla dobra dziecka.Nie wiem czy miala racje czy nie ,ale zeby na sile dziecko zabierac i butla karmic to jakis absurd:crazy:

do nas dzisiaj znow sie zwala K siostra,ale na szczescie w srode leci do Pl,uff.
Ja sie zaraz zbieram do banku,po oszczednosci,niech nam siostra w Pl wymieni jak teraz dobrze funt stoi,bo w maju moze byc gorzej.Mam nadzieje,ze mnie nikt nie napadnie z ta kasa:ninja2:
 
Poradziłam sobie z tymi napisami, zajęło mi to z 1,5 h i już laptopem rzucałam o ściany ale jakoś wyszło....
Ja mam dziś kiepski dzień, młoda mnie doprowadza do wściekłości. Uciekam robić jej obiad, pa!
 
Ogólnie jak patrzę na mężów koleżanek, to wszystkich bym ich do jednego wora zapodała.

Wczoraj z koleżanką doszłyśmy do tego samego:dry:

Mondzi ty się nie zastanawiał tylko pędem do dentysty kobieto!!! Moja teściowa jest stomatologiem i nie raz mi mówiła że wbrew pozorom zęby to bardzo poważna sprawa.Od zęba można nabawić się sepsy a nawet śmierci i nie to że straszę ale to prawda.Ząb może zainfekować cały organizm!

Zgadzam się w 100%. Mojej mamy znajoma m.in. przez zęba ma chore serce...

Mam znów pytanie odnośnie ściągania filmów - jeśli ściągnęłam jakis film po angielsku to jest mozliwość w jakiś sposób znaleźć polskie napisy??? Jako tako rozumiem co mówią ale chciałabym film poprzeżywać sobie, a po angielsku nie umiem sie wczuc bo więcej czasu zajmuje mi zrozmienie co mówią:zawstydzona/y:

www.napisy.info :-)
 
Witam, u mnie też okropna pogoda:szok: miało nas zasypać, ale nie mamy mega odwilż:crazy: poszłam na chwilę do banku i do sklepu i przyszłam z wodą w butach:wściekła/y:
zostawiłam M z Małym, przychodzę a dziecko zakopane w pościeli patrzy na mnie błagalnym wzrokiem żebym Go wyjęła a Tatuś na to, że Antosiowi się spać chciało:baffled: normalnie dekiel:wściekła/y: jak nie wie co z Małym zrobić to wsadzi go w bety i dziękuje, sam się rozłoży na kanapie i on tak dziecka pilnuje:crazy: chyba zacznę go regularne lać (czyt. M) bo nic z niego dobrego nie będzie:-p
Surv zdrówka dla Laury i oby Krokodylek nie złapał tego cholerstwa;-)
Mondzi nawet nie chce widzieć posta w którym piszesz, że nie byłaś u dentysty:-p MARSZ do dentysty i to już;-)
Miłego dnia:-p
 
Hej, ja też dzis mam nerwa jak cholera, młoda wyje od rana i cierpliwości mi już brakuje, M mnie wkurza samą swoją obecnością....eh...
U mnie podobnie, tzn. znowy mnie jakas handra dopadla, nic mi sie nie chce...wszystko jest bez sensu.

Co do mezow, to ja rowniez czesto mam ochote sie spakowac i pojechac do rodzicow, jednak fizycznie nie jest to takie proste...Czasami jest dobrze, czasami zle, jednak to jest zycie.

Surv- o ktorej ty wstajesz? Pierwszy post o 6.51:szok:, jestes rannym ptaszkiem czu to Florka na tobie wymusza?

Madzia- oby kasa bezpiecznie dotarla do PL, no i macie racje, ze teraz wymieniacie, trzeba chwytac byka za rogi...

Kate- maz powinien cie bardziej doceniac, rachunek za wode jest na prawde niski. Moi rodzice, ktorzy oszczedzaja placa za wode 60 zl, a jest ich tylko dwoje i wedlug mnie to jest niski rachunek.
My wlasnie 'przelykamy' rachunek za gaz tj. £250 za dwa miesiace, a w domu zimno jak diabli, ogrzewanie jest wlaczone tylko 1,5 h rano i 1,5 h wieczorem. Piekarnik jest elektryczny wiec nie wiem skad sie wzial taki rachunek.
 
Ostatnia edycja:
Michał dzis tez daje w kosc spac nie chce pomimo zmeczenia wyje marudzi nie wiem o co mu chodzi mi sil brak na cokolwiek ..Marze aby ktos go wział na 2h a ja bym sobie odpoczela!
Beaa my ostatni rachunek mielismy 500 myslalam ze padne jak mi M powiedzial...
Madzia funt 5:40 wiec napawde warto wymienic teraz.
 
Ostatnia edycja:
Beaa my ostatni rachunek mielismy 500 myslalam ze padne jak mi M powiedzial...
Andula- tylko, ze nas jest dwoje i na prawde malo ogrzewamy, caly czas jest zimnica, brrrr. W cieplych krajach maja dobrze, przynajmniej za ogrzewanie nie musza placic:rofl2: (chociaz z drugiej strony, rachunki za elektrycznosc sa niebotyczne bo klimatyzacja ciagnie duzzzo prada). Juz nie wiem co lepsze.
 
reklama
Dziewczyny strasznie duzo za ten gaz:szok: My obecnie gazu nie mamy tylko prad,ale rachunki w miare.Pamietam ,ze jak mieszkalismy ze znajomymi to przyszedl rachunek 300 za dwa miesiace,ale bylo nas 4 i ogrzewanie chodzilo caly dzien + ciepla woda zuzywana w naprawde duzych ilosciach.My staramy sie wysylac nasz odczyt licznika,zeby nam nie naliczali szacunkowo,akurat zawsze nam naliczali wiecej.
 
Do góry