reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

heloł
ostatnio mało czasu - uczę i się i ledwo ogarniam
trudne te moje studia - zwłaszcza, że 6 ostatnich lat w pieluchach spędziłam
ale wierzę mocno, że dam radę i się rozkręcę
oby tylko pierwszy rok zaliczyć;-)

Kic no właśnie myślę, że im lżejszy tym lepszy więc puky chyba będzie odpowiedni
niebawem urodzinki więc czas się porozglądać bo będzie w formie zbiorowego prezentu

teraz chrześnicy na komunię kupuję rower
czas na jednoślady;-)
w decathlonie fajne są dla dziewczyn

dobra zmykam do nauki
Tymek jeszcze jeździ na play, tatuś w fb - rodzina zjednoczona ze światłowodami

dobrej nocki
 
reklama
Renia hehe u nas młode na telefonach, a stare na laptopach :-p nie ma co, rodzina XXI w ;-)
Ja już w swoim tel.pokasowałam te kotki i pieski, bo mi Majka demolkę z tym telefonem urządzała. Maciek ostro Angry Birds katuje.

My też się przymierzamy do biegowego, nawet stary Maćka przytargaliśmy od teściów,ale jak tata napompował koła to wieczorem myślałam, że Ruscy atakują, taki huk był na korytarzu:szok: Więc koło do wymiany, bo cała felga się połamała :-p

A studia... ech szkoda gadać. Może w tym roku w końcu skończę, choć na razie mam takiego demotywatora,że ciężko się zabrać. Już mi mało brakowało,żeby w tym sem.zimowym to pchnąć, no ale znalazł się jeden taki co życie potrafi zatruć i cóż poradzić.

Poza tym u nas wsio ok. Mała się pyskata zrobiła,a kłóci się babsko jedno,że nie wiem co to za kilka lat będzie:szok: Czasem oszaleć z nimi idzie, bajzel robią taki,ze jak nie chodzę non stop za nimi i nie sprzątam to potem nie wiem za co się brać, ale to chyba znacie ;-)

Ja się napaliłam na rolki,ale mąż mnie wyśmiał i twierdzi,że za stara jestem, potłukę się i po co mi to :-p fakt,jeździć nie umiem,ale właśnie chciałam się nauczyć. Juz się z sąsiadką zgadłam,że wieczorami w garażu będziemy jeździć, bo mamy duży podziemny i ona już te rolki ma i ja teraz też koniecznie muszę sobie sprawić, coby dupsko trochę ruszyć ;-)
Mackowi może też na zajączka kupimy. Na łyżwach śmiga to i na rolkach będzie umiał.
 
Hejka:)
O widzę, że ktoś tu jeszcze zagląda :)
Madzia ech u mnie też bajzel non stop:/ Liwka niby po sobie sprząta, ale ja to bym chciała, żeby się u siebie w pokoju bawili a oni wszystko znoszą do naszego:/ Tu się coś rozleje, to pokruszą i tak w kółko:p Ja Ci po d** dam jak z tych studiów zrezygnujesz! Już Ci dużo nie zostało!Trzymam kciuki!
Renia no studia masz nie łatwe, to fakt!Ech mój Kuba też ogarnia play i xboxa:baffled:ale on bardziej w Lego gra niż ściganki;-)
Dorka wpadaj, wpadaj!chociaż raz na jakiś czas:tak:

A ja robię wyprzedaż naszych rowerków - sprzedaję tego małego Puky, i kettlera po Kubie i chcę kupić Liwce kolejnego Puky :) Także jakby któraś miała jakąś chętną to dajcie znać na priv :) Za puky chcę 200zł (w sumie na gwarancji jeszcze jest) a za kettlera stówkę :)
 
Widzę, że wszystkie zabiegane:)
U mnie też czas mega szybko leci:)
Już koniec marca:/ Kurcze zajęcie otwarte mnie czeka i kiermasz:/ brrr nie mam czasu na robienie tych wszystkich rzeczy;)
Jutro idziemy z Liwką kupić nowego Puky, ku mojemu miłemu zaskoczeni rowerki się szybko sprzedały, więc mamy kasę na następny :D

Miłego tygodnia!
 
Heja
Ale zaniedbalam bb

kic z rowerami sie spóźniłam ale nic nie szkidzi
jutri wlasnie wybieram sie na 3 stawy bo tam sklep z puky i chce młodego przymierzyć. Bo to typ szaleńca i musi
a kettlera myślałam bo ładne wiec musi młode usiadc
w sumie to prezent urodzinowy i zrzutka
chrzestny hulajnoge kupuje wiec full wypas bedzie

do tego zajecia szkola praktyki
za 2 mies pierwszy egzamin
codzoennie mowię sobie ze ide do czytelni sie uczyć ale ....
kura domowa ze mnie
pranie prasowanie i na weekend okna chce machnac
a nauka czeka
Szkoda gadac bo stres jest:-)

madziu tak mało zostało ze skończ i zapomnij:-)
co do rodzin XXI wieku to sie zgadzam. Okropne ale prawdziwe

ok ide spać bo wiecznie rano pobudki i chodzę jak neptyk
Piękna wiosna i to cieszy
w niedziele na lotnisko sie wybieramu
Kic moze będziesz????
dobrej nocki
 
Hejka:)
Jestem, jestem, ale czasu brak:/
Mam kupę roboty w pracy, bo rekrutacja, ewaluacja, konkursy, zajęcie otwarte, kiermasz i tak leci:/

A propo konkursu to chwalę się:D Mój Kubuś został laureatem w konkursie "Wesoły Mikrofon" w piątek jedziemy na duży koncert laureatów do szkoły muzycznej :):) Tym razem śpiewał w duecie:) Oczywiście dumna jestem, a jakże :p:D

Kurcze za tydzień święta, a ja w czarnej d*** ze wszystkim jestem:/ nic nie posprzątane, prezentów nie mam, nawet nie myślę co na te święta:/ czy jedziemy, czy w domu, ech czas szybko leci :)
Wczoraj wybrałam już pakiety 5cio latka dla "moich" dzieci:) Chyba się popłaczę w przyszłym roku:) strasznie szybko rosną moje dzieciaki :D
 
Hejka
Rosna dzieci i nie wazne czy swoje czy obce:-)
gratulacje dla spiewaka - No tez bym była dumna z takich osiągnięć i odwagi przede wszystkim:-)))

my swieta z dziadkami wiec tyle ze okna tu ponure i ogarnięte z grubsza
u babci pieczenie, święconka i rwetes

Nauki mam tyle ze nie ogarniam
do tego jakaś zmęczona tylko
malo ruchu
dzis pocwicze z Ewcia skalpela- moze powinnam jednak spiąć pośladki i ćwiczyć? Energia by moze wrocila

jutro znowu cały dzien zajec
w środę tez zajeciowo
:-)
lubie jak sie dzieje ale tempo serio okrutne

No i kupiliśmy puky. Ten większy bo najmniejsze to dla roczniaka chyba:-)
cos jednak sie nie garnie rajdowiec
ale poczekamy zobaczymy

Zmykam do ksiazki
pa
 
reklama
Renia widzę, że tylko Ty na posterunku ;) Co do puky to zależy jaki wysoki Twój Igi:) Moja Liwka i teraz by spokojnie jeździła, ale wolałam sprzedać w sezonie;) No i na tym większym szaleje równo - ostatnio wargę przegryzła, oj krew się lała a spuchnięte miała nieźle:/

Jutro mam zajęcie otwarte, trzymaj kciuki, żeby mi wyszło - już się stresuję:/
Kurcze żeby Ci rodzice wiedzieli jak to trudno tak przed kimś paradować :p :D
Ale mam nadzieję, że się spodoba i dzieciakom i rodzicom;)

Ech nauki pewnie dużo:/ Ale powiem szczerze trochę tęsknię za tym :)

Nic, obejrzę jakiś serialik i idę spać - pogoda okropna:/
 
Do góry