reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
Swieta juz skonczone
Padam na ryjek wlasnie wrocilismy
prania cała waliza
katary zaszczepione
Cud miód malina:-)

kic i jak lekcja pokazowa?
Zadowolona????

ide spać:-)
pa
 
Hej Kic
Jestes?
Na fb tez cisza. Wczoraj zaczepiła Kamu. Majówka u konca a co niektóre siedzą doma z chorymi dzieciakami.
Np my tak mamy. Dzis ładna pogoda wiec moze spacer zaliczymy bo chłopcy zdecydowanie lepiej sie maja.
A co u Ciebie? Wszystko dobrze?
Pisz bo BB musi trwać:-) przynajmniej do czasu aż założysz sobie profil na fb:-)))
milego
 
Hej!
U mnie ok!
Ale czas zapiernicza okropnie!
Do tego prawie 2 tyg. byłam bez netu, więc masakra :p
A teraz w p-lu kupę roboty, w domu bajzel na kółkach, bo pogoda cudna,więc korzystamy ile się da:)
Moje dzieciaki właśnie padły, Liwka coś marudna, stan podgorączkowy miała, ale mam nadzieję, że nic poważnego, bo za tydzień pojedzie na pierwszą wycieczkę z pla! :)
Wczoraj Liwusia miała w plu Dzień Rodziny no i dumna jestem z tej mojej córy:) łezka mi się zakręciła, bo dopiero co taka malutka była, a teraz cały repertuar wyśpiewała :) No cudo moje :)
Ja mam ze swoją grupą we wtorek, a Kubulec w czwartek:)
No i do tego dochodzą zajęcia po p-lu i brakuje dnia:/ dzisiaj Kuba odrabiał wczorajsze pianino i na aikido już nie poszedł, bo nie zdążył :/

Tyle u mnie, lecę ogarnąć pranie i w końcu wejść do wanny;) :)

Pozdrowionka!
 
Kic jestes!
Juz sie martwilam - zreszta nie tylko ja:-)

fajnie ze pianinko juz macie

my po zlocie. Niestety połowa sie wykruszyla
ale było swietnie
Kasia, Post i my ;-)
i Sylwia dojechała w sobote !!!!
Wspominalysmy o Tobie bo żal ze Cie nie ma na fb

buzka

no i kochane kobietki matki - naj z okazji tego chyba najmilszego dnia w roku:-)
 
Cześć
No ja sobie caly czas nie mogę wydarować, tym bardziej jak wspomne jak na poprzednich spotkaniach było super.
Kic ale ten czas leci Oliwka już prawie 3 latka:-)
Kic a moze byś założyla sobei konto na fb fikcynje, tylko żeby z grupą gadać i tyle. Moja siostra tak zrobiła, bo nie chciała mieć konta, a dziewczyny z jej forum założyły grupę i nie ma żadnych znajomych tylko grupę ma dodaną i na grupie się udziela. To jest grupa zammknieta i nikt po za nami nie ma tam wglądu. A tak byś miała z nami kontakt częstszy.
 
kamu to nie jest głupi pomysł - muszę w wolnej chwili zobaczyć czy da się tak:)
Wiecie ja nie chcę zakładać konta, bo zaraz wszyscy rodzice z pla by mnie "podglądali" a ja jakoś tak nie lubię ;) :)

Właśnie położyłam dzieciaki spać i sama też lecę do łóżka bo ledwo żyję :)

Wczoraj Kuba miał Dzień Rodziny, popłakałam się :) Śpiewał solówkę, ale ma znowu zatoki zawalone więc średnio ciągnął góry ;) Ale i tak dla mnie było najpiękniej na świecie :D

Renia powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona z tego pianina:) Fakt, trzeba ćwiczyć bo bez tego ani rusz, ale w poniedziałek Kuba miał dodatkową lekcję i z panią Tereską przygotowali dla mnie piosenkę, oczywiście się wzruszyłam :) Grał pięknie na dwie ręce, a Pani Tereska śpiewała :D Gdybym miała więcej kasy to bym dwa, trzy razy w tygodniu Kubę posyłała, ale jakoś ostatnio u nas kiepsko :(

Kamu no czas leci, Liwka 3latka, Kuba 6, nie wiem kiedy to zleciało:) Ale Twoja Lenka już 9miechów (wspomagam się suwaczkiem ;) ) szok!!!
 
reklama
Do góry