• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lipiec 2008

reklama
reklama
dziękujemy za życzonka
ale ten czas nam leci - normalnie rozczulam sie na myśl, że niebawem zapomnimy jakie to maleństwa z naszych pociech:tak:
a z umieszczaniem tych zdjęć to u mnie porażka- mąż juz ze 2 razy pokazywał jak to się robi
ale do 3 razy sztuka:-) i postaram się nadrobić wątek fotograficzny
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry