reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Hej!
Renia mój Maciek tez się tak budził,ale na smoka nie na cyca, może gdybym go jeszcze wtedy karmiła to by dłużej spał?? hmmm nie wiem. Zaczął przesypiac nocki ok 2 lat :baffled: Za to mała śpi,zdarzają się nocki jak wczoraj, kiedy 2 godz. jęczała i w koncu z nami w łózku zasnęła,ale to moge wybaczyć ;-)
Kasia dobrze,że baba ok :-)

Kurka no dzieciaki nie dadzą popisać, K się zamknął w kiblu i udaje,że sprząta,a te małe na głowę wchodzą.
chciałam sie pochwalić,że zarobiłam osiem 5 w indeksie :-)
A i jest promo na pampersy w superpharmie -35 zł z kartą na punkty,ale można sobie ją na miejscu wyrobić. Opyla się :tak:
 
reklama
Witam się
:)
Renia...no to ładnie że juz śmiga na nartach
Kic, Andula...Wy to lubicie zakupy :), ja tam średnio, w piatek byłam w outlecie i kupiłam dzieciakom bluzy w ReKidsie
Kasia...to dobrze że przetestowałaś trasę :), to następnym razem na spotkanko zapraszam :)
Izabelka...bułeczki wyglądają smakowicie :)
Kasia...ja cię poprosze o przepis co robiłaś na dzień babci, też coś muszę upiec a mamy 31 i 01.02
i oczywiście nie wiem co napisac
Uszyłam z dużej spódnicy dwie małe i jeszcze wyjdzie łączona sukienka. Teraz zakocykowałam się i zamierzam sie oddać dzierganiu :)
przydałaby się jeszcze jedna niedziela, co Wy na to?
 
Cześć
Mogę podziękować za gratulację, we wtorek byłam u lekarza i potwierdzona ciąża, termin na 31.08 także całe lato przede mną, mam nadzieję, że będę znosić tak jak z Maksem, czyli w ogóle nie odczułam, no ale zobaczymy.
Ja i Maks byliśmy teraz chorzy, Maks ma jeszcze katar no ale dziś już może na krótki spacer wyjdziemy.
Jak tak czytam o tym ile przesypiają te wasze maluszki i o tym ile mnie pobudek czeka to :szok: już zapomniałam jak to było.
 
U mnie też cisza i spokój, bo m wziął dzieci na jabłuszka:szok: Tak z własnej inicjatywy, dwójkę dzieci - nie powiem w szoku jestem. Czyżby coś przeskrobał?;-):-D
A może oczekuje nagrody ;-) ??

Kic mieliśmy orginalne crocsy 2 lata temu teraz kupuje mu podróby Nexta:tak:Używa ich tylko na basenie.Widziełam tą promocję ale ja już spłukana jestem.Dziś i tak zamówiliśmy 2 softshelle dla R gdyż na C&A wyszły po 40 zł z 360 chyba:tak:
R wczoraj też był na warsztacie wydał tylko 100 zł ,ale i tak mi szkoda bo klapa od bagażnika nadal opada więc uważam że R powinien zareklamować gdyż stówa wywalona w błoto:angry:Zarezerwuj wczasy kase jakąś wynajdziesz najwyżej przystopujesz z zakupami a coś przyjemnego sie od życia nalezy:tak:

Madzia dzięki za info o promocji pampków:tak:Gratuluje ocen !

Post wrzuć kiedyś swoje dzieła ,zazdroszcze ludziom takich zdolności:tak:

Kamu masz jakieś preferencje odnośnie płci??

Ja zrobiłam Tiramisu ale dopiero jutro będziemy próbować,R zaraz wychodzi na siłke zabiera Miśka choć uważam że to zły pomysł ,ale obaj się uparli więc niech idą:tak:My z Ewcią będziemy wcinać biszkopty i się obijać:-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,
Kicrym my ostatni samochód mieliśmy używany i kupę kasy w niego włożyliśmy. Jak go kupowaliśmy to powiedzieliśmy sobie, że więcej nowego nie kupimy, bo potem trzeba nim kilka lat jeździć a teraz mi się zdanie zmieniło, bo nie ma to jak samochód na gwarancji.

Kamu GRATULUJĘ!!!


Izabelka bułeczki wyglądają smakowicie, ale niestety u nas odpadają ze względu na bez mleczną dietę Oli.

Renia gratuluję postępów Tymka, zdolniacha z niego.Ja obiecałam sobie, ze z Olą pójdę w tym roku na łyżwy, ale ciągle co nam wypada, a to jej katar, a to moja choroba, ale mam nadzieję, ze za tydzień nam się uda.

Andula uwielbiam Tiramisu.

U nas powoli do przodu. Teraz siedzimy same przez chwilę z Olą, bo małż i Matim pojechali do moich rodziców po Oli dokumenty ze szpitala, bo mój tata je odebrał. Własnie jestem na etapie dogadywania się z przedszkolem odnośnie diety Oli, ale muszę zaświadczenie od lekarza przynieść.
 
Andula jak już wybrałam croscy dla siebie to się okazało że płatność tylko kartą kredytową:wściekła/y:noż k*** co za palant to wymyślił:crazy:mam kartę kredytową ale używamy jej TYLKO jak już nastanie "czarna godzina" więc nie będę z niej ściągać 120zł bo mi się butów zachciało:dry:wpisywałam numer mojej zwykłej Visy i nie chce mi przejść:crazy:a już się napaliłam na nowe kapcie do przedszkola:-pmiałam pytać jak to jest z wysyłką na C&A?ile sie płaci?no bo jak zamawiasz taki ciuszek za 30zł a do tego wysyłka? a na następny dzień znowu coś sobie wyszukasz i co, znowu za wysyłkę??nie ogarniam tego tematu:-pno i wczasy zamówiłam na pierwszy tydzień ferii, trudno najwyżej nie pojedziemy, albo ściągniemy z kredytówki:-ppostanowione-Liwa zostaje z moją mamą, a my z Kubisiem jedziemy na tydzień:tak:
Mamusiasynusia a co p-le robi problem z dietą? też się na łyżwy wybieramy, ale dojechać nie możemy:-p
Kamu to jeszcze raz gratulacje!i za kogo kciuki trzymać?dziewczynkę czy chłopca?:-)
Madzia nieeee, nooo to Ta co narzeka:-Dgratulacje kobieto!super! to trzymam kciuki za kolejne piąteczki w indeksie!dzięki za info, tylko muszę poszukać gdzie u mnie superpharm:dry:

Dobra idę dzieciaki kąpać:) Mam górę prasowania, ale mi się nieee chce:dry:
 
Najważniejsze,aby było zdrowe,za to kciuki, chociaż dla odmiany chciała bym dziewczynkę:-) jest tyle słodkich ubranek, po za tym moja siostra w lutym rodzi dziewczynkę, to by były w tym samym wieku.
Chyba coś jest w tych "salonowych" autach. Mieliśmy Pande z salony nic to auto się nie psuło, ale sprzedaliśmy bo za małe, teraz nie możemy sobie darować, no ale cóż, człowiek się uczy na błędach.
Ja mam dziś spokojny wieczór, Maks jutro jeszcze do przedszkola nie idzie, więc zostawiłam go u babci,bo bardzo chciał,ale w domu cisza.
 
Kamu to życze pomyślnego przebiegu tych 9ciu miesięcy - w sumie już 7miu i ciut;-)

Kic super, że już zaplanowany wyjazd
my też chcemy gdzieś na tydzień w lutym skoczyć, ale się jeszcze okaże
gdzie Wy znowu polujecie z Andulą? zawsze prosimy o info na bb o promocjach i wyprzedażach;-)

Mamusiasynusia fajnie, że sie odezwałaś
zaglądaj do nas częściej

Post mi znowu maszyna się marzy
normalnie temat wraca jak bumerang;-)
zwłaszcza w sezonie karnawałowym przydałyby sie umiejętności i sprzęt

A moi wrócili z nart
Tymi świetnie sobie radzi
na orczyku jechał, śmigał zawijasy jak profeska;-)
jutro jak będzie w miare znosnie ok 17tej to pojedziemy na dolinke spotrową i poszalejemy
akurat mama (czyli ja) będzie po @ i będzie lżej sie poruszać;-)

a prasowanie rośnie w siłę;-) i omijam szerokim łukiem
może jutro? hihihi (nie znoszę tego zwrotu)
dobrej nocki
 
Kamu to jeszcze raz ogromne gratulacje i spokojnych następnych miesięcy ;-) :-)
Andula no właśnie jak to z przysyłką z C&A, chyba pisałaś ,ze za free?
Ja tak w ogóle to poluje właśnie na softshella dla Maćka i dla Mai w sumie też. Jak gdzies znajdziecie to dajcie znać ;-)
Wczoraj widziałam w smyku za 60 zł(ale ciut duża bo na 134) i w takko też były za 50 zł tylko takie jasnozielone, ładne ,ale przecież zaraz to czarne będzie znając moje dziecko.
W takko też własnie są przeceny, kupiłam małej spodnie za 10 zł i bluze za 15
:tak:
Kicrym no narzekam,ale w sumie nie na te przedmioty :-p jeszcze może dwie 5 wpadną, a może 4, bo musze projekt poprawić na piątek,a reszta to niestety banie będą i to 4 , facet nienormalny, znęca się nad nami, bo chce dziekanowi udowodnić,że mamy za mało godzin z nim. Inaczej tego nie można wytłumaczyć, skoro na dziennych są same pozytywne oceny. Z resztą on sam nas buntował i pisaliśmy pismo do dziekana,ale nic to nie dało.
No więc obrona napewno nie w tym roku, chyba,ze się do września wyrobię ,ale wątpię ,bo te jego 2 projekty to tak jak dyplomowe,a przecież jeszcze pracę musze napisać,poza tym te oblane kolokwia trzeba zaliczyć,więc poprawa za dwa tyg, a potem dopiero za rok:baffled: Marne szanse.

Superpharm u was jest w Silesii, tak bynajmniej na ulotce było ;-)

Renia brawo dla Tymcia!!! jestem pod wrażeniem! mój to nic a nic,ale ja w sumie też lewa w tym temacie :-p

Uciekam popracować.
 
reklama
WItam rankiem :)
Kuba oczywiście zrobił pobudkę po 6, no bo ja na popołudnie to dlaczego miałabym sobie pospać:confused2:Liwa jeszcze śpi, ale zaraz Kuba się będzie ubierać, to się pewnie sama przebudzi.

Madzia dzięki;-)do Silesii mam kawałek, a auta dalej niet:wściekła/y:trzymam mocno kciuki, żeby jednak cymbał się okazał łaskawy i wszystko zaliczył:tak:
Renia ja chciałam sobie zamówić crocsy na crocs.pl bo nie dość że wyprzedaż to do wczoraj wysyłka była za frr (od 80zł) no i wrzuciłam do koszyka fajne balerinki i japonki i d*** nie umiałam zapłacić:baffled:no i CD jest wyprzedaży na C&A ale ja tam nie umiem się odnaleźć:-pzresztą już się zarzekłam że koniec kupowania:-paaa no i na aligoo.pl są fajne wyprzedaże zimowych butów:tak:brawa dla Tymcia!
Kamu pewnie że najważniejsze zdrowe!ale kciuki za dziewuszkę trzymam:tak:

Miłego dnia!
 
Do góry