reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Witam sie i ja :-) wnet juz pózne popoludnie ale dzisiaj jestem strsznie zamulona,ta pogoda do d... i cisnienie niskie,nocka malo przespana,a polozyc sie nie moge bo mala cos ciagle chce,wrrrrr a w sumie to tak mnie dzisiaj wszycho boli ze chyba jak sie uwale na wyrko to nie wstane...byle jakos do wieczorka.

Milgak,Haneczka sliczniusia,tez sie normalnie poryczałam,mam nadzieje ze niedlugo jak tylko sie rozsypie to sie spotakmy i poogladamy nasze boboaski na żywo ;-):-)...oby malutka dobrze zaczeła przybierac na wadze,trzymam mocno kciukasy i przesylam caluska :-):-):-)....

Pozdrawiam serdecznie!!!
 
reklama
No to i my się witamy w ten paskudkowy dzionek :-):-):-) Wczoraj byłam na echu serduszka Roxanki u Pani Dangel i wszystko jest CACY :-):-):-) plami są w bezpiecznych miejscach więc jak to Pani profesor stwierdziła taki urok jej serduszka :-) waży ok 2300 i standardowo ma długaśne nóżki :-):-):-) Tatuś musi rezerwować wybieg w Mediolanie lekarski żarcik :-):-):-) dziś zaliczyłam endokrynologa ... i tu niestety totalna klapa ... mimo przyjmowania hormonu i to już w zwiększonej dawce dalej żadnej poprawy :szok: ... nawet znów się pogorszyło :szok: ... znów mam zwiększoną dawkę i kontrol na poczatku lipca ... pani doktor leciutko załamała rączki i stwierdziła że cudaki :eek: też się zdarzają więc damy sobie radę :tak: może jak mała się urodzi cosik wróci do normy :tak:
Życzę Wam milusiego popołudnia i lecę Was troszkę poczytać :-):-):-)
 
Witam sie i ja,ale tym razem w miare slonecznie:-)chociaz humor,jak u wiekszosci dzisiaj,mniej sloneczny:-)tu boli,tam boli...Ale damy rade!!!:-)
Ciekawe co tam u dziewczyn slychac?Rozpakowane juz?
Beatko to super,ze wszystko z serduszkiem ok
Milego popoludnia Kochane:-)
 
Ale spokojny wieczór na lipcóweczkach dzisiaj :szok:....rozpakowane sie ciesza ze juz po i nie zagladaja bo czasu brak :tak:;-):tak:a zapakowane :eek:....

Padam na pyszczek,ide sie wtulic do mojego M ....

Spokojnej nocki i kolorowych senków :-).....Dobranoc......
 
Iwon ja jeszcze poczekam z tym przygotowywaniem się do rozpakowania. Chociaż psychicznie powoli, powoli się nastawiam. Wczoraj oglądałam kilka filmów z porodów, także tych w wodzie (u nas w szpitalu bielskim można, widziałam wanny). W sumie to nawet lepiej mi jak sobie to pooglądałam. Mam na razie chociaż blade pojęcie o tym, bardzo blade :-) Dobrej nocki!
 
oj ja też już bym sie chetnie niedługo rozpakowała,bo już jest naprawde ciezko,w domu nic mi sie nie chce robic,jedyna rzecz do kturej sie regularnie przykładam to codzienny obiadek.a reszta to jak mam wene a to naprawde rzadko.:zawstydzona/y:i gdzie to wicie gniazda bo u mnie narazie zanikło:-D
spokojnej nocki ciezaróweczkom i rozpakowanym mamuśkom:-)
 
reklama
Hej dziewczyny.....

zaczniemy chyba od pogody---- u mnie niebo zachmurzone wiec żadna rewelacja tym bardziej ze wiaterek za oknem :-)
wczoraj byłam w hurt. dzieciecej troszeczke dokupilam rzeczy i juz chyba moge czekac na dzidziusia.
Pojechalam oczywiscie z mężem na poczatku było fajnie nawet wybrał dla niuni ubiorek wyjsciowy ze szpitala ale na koniec mnie zdenerwowal nawet nie wiem czym ale popłakałam sie w samochodzie-jakos mnie popedzal a ja chcialam jeszcze sie pokrecic po sklepie.....pewnie chcialo mu sie palic i dlatego humor mu opadl,albo denerwował sie na materac ktory strasznie wystawal z wózka....

Lodóweczka znowy pusta ale do jutra musze poczekac bo dzisiaj leniu****e....
zrobie na obiad chyba nalesniki z dzemem....

Pozdrawiam i miłego dzionka życzę:-):-):-)

beata82-polecam hurt. w siedlcach-ujrzanów282c-mieszkasz chyba w moich rejonach:-):-):-)


 
Do góry