• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Lipiec 2009

stopi nie przejmuj się lekarzem, dzisiaj moja mama miała w szpitalu usg (bo ma mieć operacje) i lekarz jajnika nie mógł znaleść... wiadomo maszyna maszyną ale trezeba ją umieć obsługiwać co nie każdemu wychodzi, a Twoja niunia napewno jest w pełni wymiarowa :tak:
 
reklama
Mamusia M, wielkie gratulacje:-):-):-) Zdrówka życzę
Anika również ogromne gratulacje:-):-):-) Chyba największy maluszek jak do tej pory:happy2:
Iza również gratuluje udanej obrony:happy2::happy2::happy2:
Gustlicek no to trzeba mieć pecha, w końcu w domu, a tu noga w gipsie:szok: To przyspieszanie porodu już nie będzie takie łatwe;-) Oby szybko wrócił do zdrowia.
Beata1973 witaj z powrotem i współczucia jeśli chodzi o osuszanie, jeszcze na koniec ciąży takie urwanie głowy:baffled:

A ja dziś walczyłam 30 min z krwią z nosa, za nic nie chciała przestać lecieć, okłady zimne z czasem jakoś pomogły, później kręciło mi się w głowie i zasnęłam w sekundę. Teraz już lepiej:tak:, ale cos słaba dalej niestety jestem...
 
Dziewczynki zapisalm sie na usg na piatek . Wole zrobic jescze raz i miec spokoj.
Wierze w to, ze to byl blad pomiaru!! a jak bedzie cos nie tak (tfu tfu) to nie recze za siebie, bo caly czas gadalam lekarzom, ze nie tyje prawie,a teraz schudlam.. ze ten moj brzuch to taki bardzo maly (bo co to jest 90cm na wysokosci pepka w 9msc przy wzroscie 176cm)
No, alebedzie wszystko dobrze wierze w to :-) :-)

SYSIA - ups to Twoja mama tez maila niezle przejscie!!

MAMUSIAM - gratulacje!!

GUSTLICEK - zdrowka dla mezulka!! p.s. ale teraz bedziesz miec fajnie, ze bedziesz miec go przy sobie caly czas :-)
 
Ostatnia edycja:
ANIKA ,MAMUSIA M gratulacje i zdrówka życzę dla syneczków:-):-):-):-):-)

iza gratuluje obrony:-)

stopi gratuleczki również dla Ciebie za awans na forum,superowo:-)

beata dobrze ze wróciłas już do nas i współczuje tych zmartwien przed porodem
gustlicek oj to faktycznie bedziesz miała troje dzieci:szok:
miłego wieczoru :happy2::happy2::happy2:
 
reklama
Stopi dobrze zrobilas ze idziesz jeszcze raz na usg, bedziesz spokojniejsza. my wszystkie wierzymy ze napewno wszystko z Twoja dzidzia jest ok:tak: nie martw sie bedzie dobrze, pomysl ze juz niedlugo bedziesz tulic sie do swojego skarbenka:-)
Gustlicek no dopiero sie zacznie....bo faceci jak im cos dolega to gorzej niz dzieci, nie zazdroszcze, niech szybko wraca do formy;-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry