reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Witam.

Ja już po wizycie. Widziałam dzidziusia, spał sobie, ale jak ginka badała to się obudził i poruszył. Widziałam bijące serduszko i wyciągniętą rączkę. Teraz wierzę, że wszystko będzie dobrze:-). Wszystkie wyniki mam w normie, lekarka założyła mi kartę ciąży, datę porodu wyliczyła zgodną z moją czyli 04.07.2009r. Następna wizyta 7 stycznia. Jestem dziś prze szczęśliwa.

MamusiaM czekam na Twoją relację.
 
reklama
Sam, bardzo sie cieszę. To super wieści. Ja swoje USG przeszłam w piątek, później wyjechałam na weekend już spokojniejsza. Mój maluszek zyje! A to dla Mnie najważniejsze. Ostatnia ciąża w tym czasie już była martwa:(
Ale teraz jestem pełna nadzieji.
Podczytuję Was tu, wybaczcie,że się nie udzielam. Spokojnego dnia wszystkim Wam życzę.
 
Selena ja też się bardzo cieszę, że z Twoją dzidzią wszystko dobrze. Ja ostatnio poroniłam w 5 tyg. i tego tygodnia bałam się najbardziej, jak minął to czekałam na tą wizytę i bijące serduszko. Teraz też jestem spokojna.
 
witam się i ja :-D
Także juz jestem po wizycie mam kartę ciąży wyniki bardzo dobre no i ta glukoza też dobrze :-D:-D. Usg będę miała dopiero w styczniu, ale mam prytwatną wizytę na 19.12 więc chyba się przejde prywatnie. A kolejna wizyta po 6.01 więc chyba pójdę 7 tak jak Sam ;-).
 
Cześć mamusie :)
Witam po dłuższej przerwie... niestety nie mam tak wiele czasu by stale przeglądać forum więc jak już jakiś czas wygospodaruje na czytanie to czytam zaległości ok. 5 godz :szok: i strasznie mnie to męczy bo w ogóle komputer mnie męczy :baffled:
Maleństwo chyba nie lubi siedzenia przy nim tylko woli pospać :-)
Według ostatniego USG (w 6 tyg.) jutro zacznie się 9 tydz.
Mdłości jakby ustąpiły i stały się tylko poranną udręką, niestety z wymiotami ale za to koło południa mogę już żyć :tak:
Mam tylko takie pytanie.
W 6 tyg lekarza kazał przyjmować kw. foliowy i przepisał 60 tabl. po 3 dziennie i powiedział że tyle wystarczy.
Tak więc jutro przyjmę ostatnią dawkę.
Nie wiem czy to nie za mało.
Mam tez Folik i może zacznę go brać jak skończę te przepisane tylko nie wiem czy jedną dziennie tego Folika? :rofl2:

Wizytę mam 18 grudnia i też pierwszy raz w życiu nie mogę doczekać się spotkania z Ginekologiem :-D
Tak apropo to może jest jakaś mama ze śląska co będzie rodziła w Prywatnej Klinice Położno- Ginekologicznej w Katowicach na Lubinowej?
Ja właśnie tam zdecydowałam się na prowadzenie ciąży i tam też chcę rodzić ale chętnie poczytam co myślą o tym inne lipcóweczki :blink:
 
Cieszę się dziewczyny, ze z waszymi maluszkami wszystko dobrze !! :-).

Z moim skarbem też :-) :-) :-). Widziałam maleństwo na USG. Niesamowity widok :-). Dzidzia urosła więcej niż myślałam, ze urośnie. Wg miesiączki jestem w 9 tyg + 5 dni, a wg USG 10tyg + 3 dni. Moje malutkie kochanie mierzy 30,6 mm :-). Jestem bardzooo szczęśliwa :-). Dziś nie dam rady ale może w weekend mi się uda to wkleję zdjęcie.
 
Izabell96, MamusiaM cieszę się, że u nas wszystkich jest wszystko dobrze.
Mój maluszek ma 32 mm, z usg wychodzi 10tyg. i 4 dni, więc u mnie niewielka różnica między usg a terminem z miesiączki. Ja niestety zdjęcia nie dostałam. To jest minus chodzenia na kasę chorych. Ale cóż najważniejsze, że wszystko jest dobrze.
 
Ja też chodzę na NFZ. Dziś była moja druga wizyta, drugie USG, ale dopiero dziś dostałam wydruk (poprzednim razem tylko mąż popatrzył sobie na monitor, na którym był malutki groszek). Dziewczyny, to jest niesamowite, że takie maleństwo urosło prawie 2,5 cm w 3 tygodnie !!! :-).
W piątek mam się stawić na jakimś specjalnym USG :confused:. Nie wiem, czy to już by było 3D? Tak wcześnie?

Sam, tak jak napisałaś, wydruk nie jest najważniejszy, najważniejsze, ze z maleństwem wszystko OK :-).
 
Dziś dzień dobrych wiadomości!!! Cudooooo :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Dziewczyny strasznie się cieszę, że wszystkie fasolki rozwijają się w ekspresowym tempie. Wklejajcie zdjęcia - jak oczywiście są:-)
 
reklama
To moje USG z piatku. Maluch ma na nim 9t3d. Dokładnie co do dnia według OM. Jestem bardzo szczęśliwa,że tak ładnie rośnie.

Ma wielką głowę, pewnie jakiś mędrzec..
 
Do góry