reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
:-D No faktycznie:-D
Ludzie pochodzący z Grajewa w wiekszosci sa bardzo fajni:tak: Ja do nich jednak nie należę. Pochodze ze świetokrzyskiego i ostatnio coraz częściej rozmawiamy z mężem o przeprowadzce gdzies w rodzinne rejony:sorry2:
 
No śpiworki już wyprane...jeden dla chłopca udało mi się kupić duży bo od 6 do 18 miechów.

Co do niektórych lekarzy to szkoda słów. Moja mała tez sama nie siada, ogólnie zaraz przechodzi z pozycji siedzącej na brzuszek, nie mówi mamo ani tato...to co też jest niedorozwojem? Zamiast dziecku to ta lekarka powinna sama sobie wypisać skierowanie do neurlologa choć w jej przypadku to juz napewno za późno-dawno skońcyła te 5 miesięcy:p
 
witajcie kochane:-)

Jula spała od 20:20-8:30 a mama jak zwykle do 7 bo już spać nie mogę. Chyba muszę zasłony uruchamiać na noc:-D
Mała marudna jakaś się zrobiła, a na prawej dolnej 1 widać coś białego więc moze w koncu pierwszy ząbek zacznie iść:-D

Vioreczka powinnaś tak jak radzą dziewczyny iść po poradę do innego lekarza, albo jak Ewa pisała do rehabilitanta niech przyjdzie obejrzy w domku.
Jula robi masę rzeczy wczesniej niż jej rówieśnicy, chociażby siadanie czy chodzenie przy meblach. To z powodu jej rozwoju usłyszałam od położnej na emeryturze że moje dziecko będzie mieć garba bo już chodzi, adhd i nadpobudliwość i coś tam jeszcze i że to moja wina bo jej pozwalam na to. A że to znajoma teściowej to głupio mi było na nią z pyskiem skoczyć, jedynie powiedziałam jej że jak dziecko samo tak robi i nie jest zmuszane to co niby mam do stołu przywiązać?

pogoda dziś dziwna, najpierw 12st piekne słoneczko więc na spacer przed pracą poszłyśmy. Pod koniec spaceru chmurzy się wieje i pada:baffled: a teraz znów słońce i super pogoda:baffled:

ja też nie wiem jak kobitki mogą siedzieć tak poźno na necie, ja padam o 21, a ok 22 już śpię. Choć wczoraj siedziałam do 22:20 bo licytowałam małej baletki. Ale jakiś ktoś mnie przelicytował w ostatniej minucie. Wczoraj byłam na to zła a dziś już nie, bo te z allegro były brzydsze od tych ktore dziś na lumpku kupiłam za 4 zł:-D
 
Mari spi wiec mam chwilke, oj po obiedzie to nabiera tyle sily ze trudno nadazyc za nia, chce milion rzeczy na raz.
wreszcie doczekalam sie mojego stolu do kawy, zamowilam go jakis czas temu i dzis przywiezli:tak:
ciekawe czy mezowi bedzie sie podobal.
Wlaczylam cicho muzyczke i ide polezec obok mojego szkraba, moze odezwe sie potem.
Pogoda u nas do d... pada, od kilku dni to samo i caly tydzien i weekend bedzie deszczowy...a juz bylo tak ladnie.
buziaki dla was
 
hallo :-p

przedtem miałam chwilkę to nadrobiłam pozostałe wątki, a na główny zabrakło mi czasu, dopiero teraz udało mi się was poczytać, i w sumie to co chciałam napisać to przede wszystkim wioreczka nie przejmuj się i tak jak już pisały dziewczyny przede wszystkim skonsultuj tą opinię z innym lekarzem, albo może tak jak polecała któraś z dziewczyn, chyba Ewa może warto byłoby pogadać z jakimś rehabilitantem, na pocieszenie powiem ci, że moja nie raczkuje, i sama też nie siada, jak ja ją posadzę to siedzi w miarę stabilnie, ale sama jak na razie nie usiądzie jak i sama też nie wstaje na nogi, nawet jak jest przy kanapie czy przy szafkach to próbuję się w górę podciągać, no ale jak na razie jej dupka jest za ciężka, więc zdaniem tej lekarki to pewnie połowa naszych lipcowych brzdąców byłaby niedorozwinięta, myślę, że nie ma się co za dużo przejmować,
a tak a propo ciężkiej pupci to dziś zważyłam swoją małą i waży 9,500 kg, nawet nie myślałam że już tyle, chciałam ją jeszcze zmierzyć, ale była już tak padnięta, że nie chciałam jej męczyć??

miłego wieczorku życzę i spokojnej i przespanej nocki
 
reklama
Do góry