reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Aniu powiem ci, ze u mnie to samo..tez goraczkujemy od wczoraj i tyle samo ma co Zosia tez 38.1 ..ale szczepienia nie mieslismy.. dzwonilam dzisiaj do lekarki i pwoedziala, zeby dawac nurofen jak czopki nie dzialaja (a nie pomagaja) i wlaczyc clemastinum i diphergan i jutro mamy przyjsc..mam nadzieje, ze to nie uszko... kurcze zaczynam sie martwic...
 
reklama
Vercik ja jutro ide do lekarza. Bede miec wyniki badan, to bedzie mozna wykluczyc infekcje dróg moczowych. Jesli gardlo ok, osłuchowo ok, to raczej chodzi o szczepionke, bo zeby wykluczyłam. Tez sie martwie.
 
Witam i ja wkońcu

Wszystko nadrobiłam, więc mogę pisać....
Najpierw trochę zaległości i niektóre to naprawdę spóznione, jak np życzonka dla Ani z okazji urodzinek, sto lat Kobietko, "rośnij" zdrowo ;-):-D Poza tym mam nadzieję że Zosi dolegliwości szybko miną, nie martw się, wszystko będzie dobrze
No i dla naszej Niutki z okazji 6 rocznicy ślubu :tak:
Beacia82 gratki z okazji zdobycia nowej pracy
Maylah Oby u Was wszystko się ułożyło po Twojej myśli, na pewno wszystko będzie dobrze. Pytałaś o teściową, ona wraca we wtorek, czyli po 3 tyg moich wakacji :-D Jak tylko znajdę chwilkę to wkleje jakieś zdjęcia, a u Twojej synówki ogólnie wszystko ok :tak:
Fioletowa też tzrymaam kciuki za dzisiejszy zabieg
AsiaJan no to faktycznie miałaś przeżycia z tą
Twoją Hanulką i i jej nózią, ale dobrze że to sie tak skończyło

Narazie to tyle, bo M wrócił
 
Witamy Cie wsrod nas mamusiuOliwki :)

a ja juz wlansie skonczylam sprzatanie...ale kurcze jakos strasznie zle sie czuje...na wymioty mnie ciagnie w glowie kreci,ogolne oslabienie,bol kosci...ehhhh chyba cos mnie dopada :(

powiedz mi aniu...czy jezeli w czasie okresu sie kocha to mozna zajsc w ciaze?? ja nie spie ze swoim ale kolezanka tak robi i mi mowila ze to jest mozliwe :O:O nie wiem czy to prawda co ona mowi.......
 
Agnieszko to raczej nie jest mozliwe:no: W ciaze mozna zajść tylko w momencie owulacji. Plemniki wytrzymaja w organiźmie kobiey do 6dni pod warunkiem, ze maja sie czym odzywiac- tzn jest odpowiedni sluz. Bez sluzu zyja kilka godzin i kaput:tak:

Byłoby to mozliwe tylko przy bardzo krótkich cyklach-19dniowych. Ktos w ogóle ma takie?
 
Witam sie wieczorowa pora..
Robcio juz spi, po calym dniu goraczkowanie wkoncu spadla mu temperatura...pomoglo dopiero 5 ml nurofenu dla dzieci... ale i tak pojde z nim do lekarza..a moze to jakas 3 dniowka bo w sumie jeszcze nigdy zadnej nie mielismy..hmm..ale czy to czas teraz na to??
 
Witam dziewczęta. Wczoraj byłam znowu na szkoleniu, miałam test końcowy (oczywiście wszystkie napisałyśmy bez błędu :)). Później zanim odebrałam dzieciaki i wrócilam do domu była już prawie 17. Wyszliśmy z chłopakami na spacer - Tomi najpierw jechał na rowerze bez pedałów, a potem z pedałami. Chciałam go zmęczyć, żeby ładnie poszedł spać, bo na 20 wychodziliśmy do mojego brata. No i prawie się udało, bo pare min przed 20 wyszliśmy z domu (Tomi już spał - a ostatnio ma z tym problem - STWORKI) i 20:12 byliśmy u brata, więc (o dziwo!) na czas :)

Moja mama była w biedronce i kupiła te dziurkacze o których wspominała Ania. Bardzo fajne, Tomi wczoraj cały dzień dziurkował. Są malutkie (ok. 1cm) ale zawsze coś. Mama kupiła nam wzorki w miarę 'męskie' (mrówka, kangur, samolot, koń, serduszko i kwiatek)... podobno są jeszcze jakieś kwiatki/ornamenty - muszę szybko wybrac sie do biedronki i je zakupić bo chyba za 17zł kupić 6 sztuk to na prawdę okazja :)

Vercik - masz szczęście, że się odezwałaś. Bo znów na fb bym Cię dorwała i nie dała spokoju :)
 
reklama
Witam nową mamusię i jej córcię !

cześć wszystkim , masakra co za noc, kolejna z rzędu do bani. Julka marudzi jak cholera, ja jestem padnięta po 6 nocach spania po 2-3 h. Nie wiem nadal czy to zęby, bo w buzię zajrzeć nie da, brzuszek ma miękki, ale sadzi w nocy bąki mocne i się po nich wierzga. Do tego cwaniara wymaga żebym była obok jak się wybudzi i ok 3-4 h albo marudzi i próbuje zasnąć, albo się wybudza i bawi. Do tego M ma teraz nocki więc mi nie pomoże, sam odsypia po pracy od 18-6 rano. Moja mama idzie mi na rękę że po 4 h pracujemy na zmiane, bo ruch już jest, więc teoretycznie powinnyśmy być we 2. Do tego jak mój szef się dowie że ja tak pracuje to się wkurzy nieźle bo przecież płaci nam za cały etat.

Nad ranem usnełam ok 7 poprostu padłam na ryjek, M mnie zbudził o 8:30 pytając co mi się śni że jestem zlana potem, łzami i tak się trzęsę. A do tego czy czasem nie idę do pracy. A ja miałam taki sen ze ja pitole :baffled: Śniło mi się że Marek mnie zdradza, jakoś to wyszło na jaw bo ta pipa zadzwoniła do niego, a ja odebrałam jak ona mowiła witaj mój ogierze. M się przyznał, dostał w twarz i obrączką po gębie. Od słowa do słowa, kłótnia wyszła niesamowita, ale po niej zapytałam czy jednak nie moglibyśmy do siebie wrócić, bo przecież mamy dziecko i jesteśmy ze sobą od ponad 8 lat. A ten mi na to że "PRZYKRO MI KOCHANIE ALE NIE JESTEŚMY ZE SOBĄ JUŻ OD CONAJMNIEJ 2 !" Najgorsze było to że on w tym śnie był taki stanowczy, agresywny, niemiły, masakra mówie Wam w zyciu się tak dziwnie po śnie nie czułam. Dobrze że mnie zbudził i utulił. A po wszystkim sobie tak myslę, że jak się czasem pokłócimy to ja myslę ehh po co mi on , tylko mnie wkurza. A teraz po tym śnie, wiem że ja bez niego nie mogłabym żyć, za bardzo go kocham.

Ok, dość wynurzeń:-D

CO TU TAKIE PUSTKI !!!!! ?????????:szok:

meldować się ale to już !

Ewa, ja nawet nie wiedziałam że te dziurkacze są jeszcze w promocji. Chyba sama skocze dziś do jakiejś biedrony i je kupię skoro już 2 Ty i Ania tak je zachwalacie.
 
Do góry