reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

No więc tak, dzwoniłam do banku i powiedziano mi , że dopiero jutro będzie 100% odpowiedź, ale wstępnie jest pozytywna. No i kazano nam dziś dać kasę na wycenę nieruchomości, więc chyba będzie ok :)))

Ewa
, piszę tu, Adaś słodko wyglądał jako noworodek aż mi się samej przypomniały dobre chwile zaraz po porodzie :)
 
reklama
Beatko mam nadzieję, że jutrzejsza decyzja będzie taka sama jak dzisiejsza i będziecie mogli się cieszyć nowym mieszkankiem :tak::tak:
Justysia mam nadzieję, że wam też jakoś się ułoży, i że w końcu dostaniecie kredyt jaki chcecie:tak::tak:
Kamilko u mnie też słonko ładnie świeciło, ale wiatr był taki okropny że :szok: wiało z każdej strony, aż iść było ciężko, mam nadzieję, że już jutro tak wiać nie będzie
 
ABUDZ WĄTPIE W TO .
jAK NIE ZAROBIMY TO NIE BĘDZIEMY MIELI.

Tak Ewuś Forniry teraz w modne wchodzą ,u nas jeden duży stolarz przekształaca się na ten rodzaj produkcji.
A mam pytanie do Ciebie bo może sie orientujesz.
Czy dostałabym dotacje na HANDEL OBWOŹNY,myślimy o meblach ??
Czytałam cos na forach to piszą ,że się:confused: nie należy.:baffled:

lece do meza i myc dzieci bo kupaaaaaa....i późno ,choc spał .
Wychodziliśmy do KOŚCIOŁA na 18.00 jeszcze kimał
 
Hej laseczki:-)
Nie bijcie co:zawstydzona/y:
Dmuchawcu Vioreczko gratuluje córeczek:-):-):-)
Beatko trzymam kciuki za jutrzejsza pomyslną wiadomosc
Justynko mam nadzieję ze szybciutko uporacie sie z tym kredytem:tak:
Olcia ja szczepiłam na rota Alan miał dwa razy jelitówkę,ale obyło sie bez specyfików,wmawiam sobie ze moze bez szczepienia było by gożej,
Wszystkim laseczkom dziękuje za życzonka,kochane jesteście,ja akurat obchodzę we wrzesniu ale chętnie poświętuję dwa razy:tak:
Witam nową koleżankę Brzoskwinkę,widze ze ostro balujecie wieczorami:-Dchoc od paru dni cos cisza;-)
Sorka kochane ze tak umilkłam,znowu narobiłam sobie zaległosci w czytaniu a strasznie nie lubię pisac jak wszystkiego nie doczytam.Wolne chwile poswiecam na oferty pracy Miałam kilka propozycji,ale albo psie pieniądze,albo cholernie daleko,a jak juz cos w miarę to umowa zlecenie,a mi zalezy na umowę o pracę bo chcę miec mozliwosc uciec na zwolnienie jak zaciąże,a chciałabym za kilka miesięcy:tak:
Aniu świetny plan porodu,jak będę w ciąży to zgłosze sie do Ciebie o termin wyklucia:-D
Ale jaja no nie Justyś:-D
A tak wogóle to Alan zasmarkany i troszkę kaszle,zęby dokuczją mu wiec w nocy syropek idzie w ruch.Zaczełam mu robic kaszę na mleku kozim troche mu nie smakuje ale chociaż nic mu po nim nie jest,teraz musze poszukac kozich jogurtów,nie wiecie gdzie dostanę?
Byłam 10 dni na diecie turbo,schudłam az 1 kg:-Dnie powiem zeby mnie to trochę nie zdrzażniło,miałam dwa dni przerwy na wyżerę i od dzis jestem na onz tam choc razowca wolno:tak:
Alan mnie gryzie,mykam się nim zając.
buzia:-)
 
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Posta se skasowałam :wściekła/y:

Beacia - umowa zlecenie jak umowa o pracę (L4 się należy i macierzyński, wychowawczy chyba też - tylko musisz dłużej pracować w tej firmie nie wiem czy 6 czy 12 miesięcy). Sama byłam zatrudniona na umowę zlecenie, jakieś 3 miesiące przed porodem. Jako studentka dobrowolnie zgłosiłam się do ubezpieczenia w ZUSie i dostałam normalnie macierzyński.

Justysia - nie wiem czy modne czy nie w każdym, takie nam pasują do tego co mamy. A z litego drewna podobno najmniej trwałe, bo się rozsychają. Najbardziej wytrzymałe podobno meble z płyty z okleiną... my wybraliśmy coś pomiędzy :-)
Co do dofinansowania z UE. Zależy jaka kwota dofinansowania was interesuje (do 40tys. czy więcej) i na co chcielibyście przeznaczyć środki uzyskane z dotacji. Jest jeszcze dotacja z PUP - ok.20 000zł.


A tak w ogóle pojechałam dziś z Tomim do alergologa. W końcu katar to najczęstszy objaw alergii. Pani pooglądała, osłuchała, pomacała po brzuchu i skierowała na testy alergiczne (standardowe + pies). No i Tomi był bardzo dzielny. Jak wyszliśmy z gabinetu zabiegowego to i pani w rejestracji i pani doktor wręcz dziwiły się, że żadnego płaczu i krzyku nie słyszały - dzielnego mam syna :-D W każdym razie nie jest alergikiem. Ani jedna próba się nie zaczerwieniła. Podajemy dalej Baktrim - Tomi przestał smarkać i kaszleć. Mam nadzieję, że w niedzielę wieczorem (po badaniu) napiszę Wam, że Tomi słyszy!

Idę wklejać zdjęcia do albumu :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
wiecie co wkurw... się na maksa dostałam maila od właścicielki mieszkania, że jednak go nie sprzedaje bo czasem w życiu przytrafiają się różne przykre rzeczy i jej się taka przytrafiła. Nie wiem czemu ale z maila wywnioskowałam że coś z jej mężem się stało, on pracuje w Norwegii na budowie. Oby zmieniła zdanie, ale mówię Wam siedzę i ryczę...
 
reklama
O kurcze Beaciu współczuję,to się narobiło:no:Oby babeczka zmieniła zdanie:-(

Ewa dzięki za info,pogłębię sie w temat umów,nie wiem czemu sobie zakodowałam ze zlecenie to tyle co nic.
Chwilowo nie poszukuję intensywnie bo dogadałam sie wstępnie z facetem o robotke tylko odpowiedz dostanę po 20 marca bo wtedy będzie wiedział czy dostanie dofinansowanie i bedzie musiał wziasc kogos z urzedu,polece sie zarejestruje i wtedy do faceta po umowę i do pracy,bo prace dla mnie to ma juz tylko ze on zatrudnia wszystkich na własną działalnosc wiec mu odmówiłam i zaproponował mi umowe ale po dofinansowaniu.Zamotałam troche ale tak to mniej wiecej wyglada.
 
Do góry