reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Hej
Ja tylko na chwilkę, Patrycja, dołączam się do życzeń, zdrówka, miłości i pomyślności.......
 

Załączniki

  • 1 (2).jpg
    1 (2).jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 9
  • 1.jpg
    1.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 16
reklama
Patra składam Ci spóźnione życzenia spełnienia wszystkich marzeń:-)
U nas wczoraj było tak ładnie że zamiast werandować małą wyszłam z nią na chwilę przed blok, dzisiaj niestety kisimy się w domu bo Tosia nie pozwoli mi po pół godziny wracać a Michasię dopiero weranduję, więc narazie siedzimy w domku

No i normalnie Tosia szuka skarbów w pudełku z kaszą i maluje na kartce oko- ostatnio jej ulubiony motyw ;) Michalinka jeszcze śpi a ja mam chwilę na bb :-D
 
Ojej... jednak fajnie, że nasze lipczątka rodziły się latem - nie było mowy wtedy o czymś takim jak werandowanie :-D

A ja chciałam się pochwalić, że namówiłam męża na te regulatory wysokości krzesła dla dzieciaków.
kaboost_comparison.jpg

Adamo już od jakiegoś czasu nie chce jeść w swoim krzesełku. Więc wczoraj Wojtek je poskładał i przygotował do wyniesienia na strych. Zamówiliśmy dwie sztuki. Znalazłam na merlin.pl po 99zł, a w większości sklepów są po 130zł.
 
witam:-)

w weekend korzystaliśmy z pogody i większość dnia spędziliśmy na podwórku,
Maja nie odstępowała piaskownicy:-D
dziś chyba nici z podwórka bo wieje strasznieeeeeee:-(
miłego dzionka dziewczyny;-)
 
Hej Babeczki! Ja na sekundkę:tak:
Zosia na spacerku z tatą, Marysia lezy sobie i fika w łóżeczku, a ja za gotowanie zupki musze sie wziąć. A potem będę czapkę dla Zosi szyć z polarku:tak:, zaproszeni ana chrzciny projektować i takie tam;-) Buziaczki!!!

O! Pytanko jeszcze mam. Czy któras mamusia dziewczynkowa nie ma do odsprzedania płaszczyka bielutkiego do chrztu w rozmiarze 62? Potrzebny mi taki na 10 kwietnia.Pa!
 
no hej matki wariatki!!!

U nas pięęęęękneeeeeeeee słoneczko. Popołudniu idziemy na rowerek :tak:
Opowiadam co tam u nas, bo ostatnio czasu brak :-D Mężul od piątku był w domu bo wziął urlop. W piątek odwiedziliśmy kuzynke. Ma 4 miesiecznego maluszka, przyjechali z Irlandii, niestety dzisiaj wyjechali.. Kacper co chwilę Marcela głaskał po główce, całował i w bujaku bujał mówiąc "husiu husiu.." :-D W sobote pobalowaliśmy. Najpierw brat przyjechal z żoną, później przyszli rodzice, a niedlugo po tym kuzynka z zaproszeniem na ślub. Małego sprzedaliśmy mojej mamie na noc i wybyliśmy ze znajomymi na disco. Popili, potańcowali.. Efekt taki że pijanego męża prowadziłam do domu :-D niedziele kark mnie bolał :crazy::-D
W południe poszlismy do moich rodziców na obiad, zabraliśmy Kacpra i znowu wybyliśmy. Poszlismy z tymi samymi znajomymi co na disco. Tym razem jednak z dziećmi do placu zabaw. Jak się wyszalał :szok: Wrzuce później jakiś filmik.
Po szaleństwach poszlismy na żarełko, chłopy piwko wypili no i do domu :tak: Tak więc weekend zleciał momentalnie :-D
A no i byłam u fryzjera w sobote.. Obciełam się na krótko. Wrzuce wam fotke to ocenicie :-p

Mniej wesołą informację też mam. Niestety Kacper ma podobnie jak ja uczulenie na nikiel :wściekła/y: Tyle szczęścia że to alergia kontaktowa a nie pokarmowa.. Brode od 3 tygodni mial strasznie suchą, czerwoną, w krosty. Myślałam że to od tego że pięśc przez ząbkowanie wkłąda do buzi. Okazało się że zamek z bluzy która miesiac temu mu kupilismy jest z niklu i to go uczula! Wymieniłam suwak na plastikowy no i broda już o wiele lepiej wygląda :no: Mam mu dawać Zyrtec 10 kropli dziennie no i Calcium. Jeżeli broda sie nie zagoi to mam iść do dermatologa i przepisze mu jakąs maść. Ale poprawa jest, muszę mu tylko bródkę często nawliżać. No i teraz będe eliminować wszystko co zawiera nikiel. Z pokarmowych rzeczy nie muszę, bo skoro dobrze przybiera, nie ma problemów z brzuszkiem, kupy są ok tzn że alergia jest tylko kontaktowa. Ja mam podobnie, wszystkie elementy z ubrań zawierające nikiel usuwam lub jezeli się nie da to maluje lakierem bezbarwnym co jakiś czas. Tak więc eliminujemy wszystko co zawiera nikiel i obserwujemy czy coś innego też go nie uczula. A jak będzie bez poprawy to wtedy lekarz ma coś postanowić..


Dziekuje babeczki za życzenia! I miłego popołudnia


Edit

Ewcia dziękuje!
 
ja tylko na chwile
chcialam tylko pogratulowac Vioreczce i Dmuchawczykowi! zdrowka dla dziewczynek!
Patra wszystkiego NAJ!!!!!!!!
 
reklama
Cześć Lipcówki:)
Ja wpadam się pochwalić, że dzisiaj byłam na badaniach prenatalnych. Maleństwo całe i zdrowe, już wiemy, że będzie dziewczynka :))))

Patra- spóźnione życzenia urodzinowe, wszystkiego NAJ NAJ NAJ!!!

BeatkoZ- napisz nam co u Was???? Jak Mari? jak Wam się układa.
 
Do góry