reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

No właśnie z tym problem, bo wg OM to już prawie 6 tc, ale wiem, że owulację miałam dopiero w 22dc, dlatego będzie to najprawdopodobniej dopiero 4 tydzień.
 
reklama
Ja na jakims kalkulatorze wyliczylam,ze to 2 tydz,a na innym,ze przeszlo 4.
Ja wg.lekarza owulacje mialam w 16 dc.
To jeszcze tak wczesnie,ze boje sie myslec,ze to prawda.
 
Rozumiem Cię bardzo dobrze. Ja w marcu straciłam swojego aniołka i teraz też bardzo ciężko mi się przyzwyczaić do myśli, że wszystko będzie dobrze. Ale trzeba myśleć pozytywnie :-)
 
Ja w środę idę już na drugie USG. Trochę miałam problemów poprzednio i dlatego teraz będą dużo częstsze wizyty co najmniej przez pierwsze trzy miesiące. Ale dobrze będzie moge biegać, warto. :)))
 
Ja tez bym biegala po lekarzach nawet codziennie:tak:
Wlasnie przeczytalam instrukcje obslugi testu,pisza tam,ze nawet slaba kreska testowa oznacza ciaze.
Dzwonilam do mojej ginekolog.Powiedziala,ze test moze byc negatywny albo pozytywny....:sorry2:
 
Witam lipcowe przyszłe mamuśki:) i bardzo się cieszę że mogę się do Was dopisać....
Jeszcze może nieśmiało bo ostatnie doświadczenie nauczyło mnie nie cieszyć się za szybko...
Bardzo chcemy z mężem doczekać się już naszej pierwszej dzidzi - we wrześniu br. okazało się że jestem w ciąży - niestety w 6 tygodniu ciąży poroniłam samoistnie. Na szczęście nie musiałam mieć zabiegu i możliwość starań się o dzidzie w następnym cyklu - no i udało się :). Choć czułam od początku że jestem w ciąży - dzisiaj rano to potwierdził test i tymrazem mam nadzieję że wszystko się uda:)
Termin wychodzi na 12 lipca:)
Jutro idę do mojej Pani ginekolog:) po duphaston;)

PS. Betiinka gratuluję - z doświadczenia wiem iż Twój teścik jest pozytywny:)
 
Zycze Ci spokojnych 9 miesiecy,na pewno wszystko bedzie ok.
Ja mam taka dziwna pania ginekolog,kazala mi czekac z wizyta przynajmniej do 6 tyg.
Przyznam sie,ze ze starchem za kazdym razem odwiedzam toalete,nie chcialabym zobaczyc @...
:sorry2:
 
Dziewczyny,
ogromne gratulacje, spokojnych 9 mcy zyczę!!
Jejku, jak ten czas szybko leci, rok temu też już byłam po tescie ale jeszcze przed wizytą u lekarza....
 
reklama
Betniko mi lekarz powiedział jak dzwonilam, zebym przyszla tydzien po dniu spodziewanej @ (czyli dopiero kolo 12 :( ) u mnie to bedzie 6 tydzień i 3 dzień (wg. kalendarze babyboom). Wiec nasi lekarze są zgodni :-) pozdrawia
 
Do góry