reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

jakie szczegoly??:)
wczoraj zrobilam 4 testy wszystkie pozytywne, dzisiaj znowu:)
milo jest popatrzec na taki wynik.
Caly czas uwierzyc nie moge:D
tabletki odstawilam 2 miesiace temu...
szybko poszlo w sumie:D
m,oj pan zadowolony ja nie posiadam sie ze szczescia:)
oby bylo wszystko dobrze:)
 
reklama
Mam nadzieje ze i ja do was dolacze :happy2:
Robilam juz jeden test ale wyszedl negatywny,wydaje mi sie ze za wczesnie go zrobilam.Wiec teraz czekam do terminu @ czyli okolo 12.11.
Dziewczyny jakie macie objawy ? bo mnie np.kilka dni po zaplodnieniu zaczelo pobolewac podbrzusze,jajniki (najbardziej to ten prawy) i piersi tak z bokow.Takie podobne bole jak na @ ale nie az takie silne.I wogole to jeszcze sie tak nigdy nie czulam na 10-12 dni przed okresem :no: podbrzusze to mnie boli ale na dobre 1-2 godziny przed @

Pozdrawiam
 
Witaj NataliaSe, my chyba wszystkie na razie tu dość nieśmiało piszemy. ;) Tak cichutko, żeby nic nie zapeszyć.
 
Jak ten czas szybko mija! Już wątek lipcowy!
Witam serdecznie wszystkie lipcowe Mamusie i życzę Wam Wszystkim wielu radosnych i wzruszających chwil w czasie ciąży, niech będzie dla Was pogodnym i szczęśliwym okresem.:tak::tak::tak::-D
Sama jestem mamą lipcową sprzed wielu, wielu lat - w lipcu 1998 urodził się mój pierwszy synek, stąd mój wielki sentyment do tego miesiąca :-)
 
Ja jakoś dziasiaj bardzo dobrze się czuję. No i oczywiście ogarnęła mnie panika. Może za dobrze. Już mam wizje jutrzejszego USG.
Ewelina mnie zawsze najpierw bolą piersi, potem zaczynam odczuwać głód w nocy i tu muszę się pochwalić, ale mimo już czwartej ciąży jeszcze nie zdażyło mi się zjeść w nocy. :) No i oczywiście też mam napięty brzuch na kilka dni przed @.

Oki, teraz spadam na lunch, idziemy z naszym dyrektorem, który nas dziś nawiedził.
 
Witam
dołączam do Was :)
jeszcze troszkę nieśmiało............
o dzidzię staraliśmy się 10 miesięcy, wczoraj zrobiłam test i nie mogę uwierzyć w te 2 kreseczki :)
mam już prawie 6-cioletnią córeczkę która bardzo chce mieć w domu dzidziusia :)
 




to moj wczorajszy test...
Ja mam wizyte 13.11. o godz 14.45.
Juz sie nasluchalam do jakiego lekarza lepiej isc,a do ktorego nie warto_Otoz dowiedzialam sie ,ze lepiej zeby prowadzil mnie lekarz,ktory tez przyjmuje w szpitalu,wtedy nie ma problemu z przyjeciem do szpitala jakby sie cos dzialo.
Moje objawy to jakos tydzie po owulacji mialam lekkie krwawienie co moglo byc krwawieniem implatacyjnym.Kilka dni pozniej urosly mi piersi i takie juz zostaly.
:rofl2:
 
reklama
Andaf pokaz swoje kreski.Ciekawa jestem jak u Was wygladaja te testy;-)


A jak wstawia sie suwaki?
 
Ostatnia edycja:
Do góry