reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Milgak zycze zdrówka malej Hani a Tobie duzo wytrwalosci i siły zeby przetrwac te tygodnie gdy mala jest w szpitalu. mam nadzieje i bede mocno trzymac kciuki zeby wszystko bylo juz dobrze. a Ty zawsze juz bedziesz lipcowa mama, wiec czekamy na wiadomosci od Ciebie i Twojej córeczki...

Kasiurek dobrze ze juz masz to za soba

Adaa powodznia na maturze...

Jelsi to co dzis pisałam zlaicze to czeka mnie jeszcze jeden egzmain, 3 czerwca, pozniej obrona pracy licencjackiej i najwaznijesyz egzmain w zyciu PORÓD .... przy nim obrona pracy wypada blado ;]
 
reklama
hihi, ale to zawsze krok do przodu...;-) :-) :-) a zaliczysz na pewno, przeciez co dwie glowy to nie jedna...;-)
 
Dziękuję :)

Nasza malutka dziś została po raz pierwszy przystawiona do piersi i najważniejsze - wiedziała co z tym zrobić :-) Czułam, że ssie :-) Niezapomniane wrażenie.

A co do porodu i innych spraw z tym związanych to jak najbardziej służę doświadczeniem :-)
 
Miglak, trzymamy mocno kciuki za Twoją Hanię! :tak: Oby już teraz byo tylko z górki! Zdrówka i cierpliwości!


Dziękuję :)

Nasza malutka dziś została po raz pierwszy przystawiona do piersi i najważniejsze - wiedziała co z tym zrobić :-) Czułam, że ssie :-) Niezapomniane wrażenie.

A co do porodu i innych spraw z tym związanych to jak najbardziej służę doświadczeniem :-)
To super wiadomość! :-) Musiałaś się bardzo cieszyć, co? :tak: Oby tak dalej! :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam wieczornie.:-)

Zakupy owocne. Dużo się nazbierało.... :tak:;-):tak::tak:
Wszystkie braki czytelnicze będę jutro nadrabiać. :zawstydzona/y: Dziś tylko założyłam nowy wątek dla rozpakowanych Mamusiek. :-)

Oj, wbiłam się w krzesło:szok::szok: ale....

Miglak gratulacje.:-):-):-) Oby Hania miała się zdrowo!!! :tak::tak::tak:


Skleroza nie boli, niestety!!:zawstydzona/y: Znalazłam cosik, może warszawianki się skuszą....
Wyprawa Mama
 
Ostatnia edycja:
Witam nareszcie z domeczku Kochane Mamuśki :-):-):-) Troszkę mi zejdzie na nadrabianiu zaległości w czytanku, bo sporo tu się działo :tak:
Powiem tylko kruciutko u nas chwała bogu wszystko OK :-) założyli mi pesar ma się troszkę oszczędzać ale jest dobrze :-) Teraz muszę znikać ale już powolutku zacznę Was nadrabiać i mam nadzieję że bezproblemowo dotrwam do szczęśliwego końca :tak:
Buziaczki i słodziutkich snów :-):-):-)
 
reklama
Nie pisuję tu zbyt często ale podczytuję, a na BB szybko się wieści rozchodzą....

Miglak ogromne ogromne gratulacje. Wszystkie tu mocno trzymamy kciuki, aby Hania była zdrowiutka i dzielna, wkrótce będziecie się cieszyć sobą w domku, a Ty pewnie zostaniesz przez nas zasypana lawiną pytań:-)

Adaa matura to bzdura:-D zdawałam ustny polski tydzień temu, nie taki diabeł straszny:-) mam przed sobą jeszcze ang, a Ty juz po wszystkim?

Beata, oby jak najdłużej w dwupaczku! oszczędzaj się grzecznie
 
Do góry