reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Tez sie witam z rana :-)

Noc bardzo udana (tylko dwa razy wizyta w toalecie) i dzieki Rennie przed snem zasnelam w ciagu 15 minut a nie 2 godzin...

Moje poranne przemyslenie - ze chyba pierwszy raz w zyciu musze pochwalic polska sluzbe zdrowia czytajac przypadek Moni - nie wyobrazam sobie by mnie odeslali do domu z 2,5cm rozwarcia plus z bolami - mnie ostatnio trzymali cztery dni bo lekko (podkreslam - LEKKO) plamilam po badaniu. W Holandii tez jest kiszka - mojej tesciowej wycieli macice i kobieta cierpi (cos chyba spartaczyli) a oni mowia ze wymysla :wściekła/y: Wiec jak przyjedzie w sierpniu to idziemy do polskiego gina.

Ech, szkoda gadac. Zmykam szybkowac salatke bawarska bo jutro imprezka dla malego - juz sie nie moge doczekac :tak:

Milego dnia Mamuski!
 
równiez witam z rana:tak:
u mnie jednak nie tak dobrze po nocce... niby tylko raz wstawałam na siusiu ale jakas taka senna jestem, obolała, niewyspana ... ogólnie porażka:-(
dobrze, że chociaz córcia dosypia jeszcze i mnie CHWILOWO nie męczy
 
Hej dziewczyny....

jakoś kiepsko mi się spało bez męża,nawet niunka jakos strasznie sie kręciła przed zasnięciem,czekam teraz na koleżankę szkoda ze u nas pada,wiec nici ze spacerka.....

Pozdrawiam ślicznie i do pózniej......

 
czesc dziewczyny!
okropnej pogody ciąg dalszy...JA PROTESTUJE... JUZ CHCE SŁONKO I ZEBY BYŁO CIEPLEJ....

noc jako tako...

Dziewczyny z bólami trzymajcie sie!!!!
 
Witam się
Pogoda nadal do dupy a ja po przespanej nocy nadal bym spała a dziś jeszcze mam FESTYN RODZINNY w przedszkolu i występ naszej córeczki

Postawiłam mężowi wczoraj protest i powiedziałam że dziś nie gotuje obiadu
do tego jeszcze dół brzucha mnie boli mam nadzieję że wytrzymam do poniedziałku do wizyty
 
Witam Dziewczyny.

Ja ostatnio przeżywam katusze nocne. A od wczoraj czuję się jakbym się nie czuła, nos zapchany, głowa bolała i w ogóle wszystko co z przeziębieniem związane. :no::no:

Do tego znowu zgaga się odzywa co kilka godzin w ciągu dnia ale ta nocna jest gorsza! :-(

No cóż trzeba się tak czy inaczej ruszyć. Siebie do porządku doprowadzić, iść z psiakiem na spacer i jakoś domek ogarnąć. :tak:;-)

Zmykam szybkowac salatke bawarska bo jutro imprezka dla malego - juz sie nie moge doczekac :tak:

Ja proszę na odpowiednim wątku o przepis na tę sałatkę:tak::tak::tak: Bo z nazwy rewelacja i aż mi się jeść zachciało:-D
 
Do tego znowu zgaga się odzywa co kilka godzin w ciągu dnia ale ta nocna jest gorsza! :-(

mnie tez ostatnio męczy okropna zgaga:wściekła/y: i nic mi już nie pomaga... wszystkiego próbowałam, a jak juz przechodzi to doslownie na 3 minuty i zaraz znowu się pojawia:angry:

a u mnie pogoda dzisiaj wyjątkowo ładna jak na ostatnie czasy, ale ciekawa jestem na jak długo? niby słonko świeci i chmurek nie widac, ale wiatr:szok: masakra
 
Karola u mnie z pogoda bardzo podobnie z tym że wiatru takiego nie ma. Ale mam nadzieje że choć przez parę dni się tak utrzyma.

A co do zgagi to ja się ratuje wszystkim, czasami wszystkim po kolei.
Zaczynam od Coli, poprzez migdały, Rennie i maślanka.:szok::-D

Mieszanka wybuchowa ale zgaga zazwyczaj przechodzi na pół nocy:sorry::-p:-p
 
reklama
Witam kobitki
kurcze wspolczuje Wam tej zgagi. dzieki Bogu ja nie wiem co to zgaga i mam nadzieje ze sie nie dowiem.
u nas tez kiepska pogoda, ale powiem Wam ze wole taka niz upaly. przynajmniej nie puchna mi nogi i jakby wiecej energii mam.
milego dnia...
 
Do góry