reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Witam się.
Jak zwykle co godzina pobudka na siusiu-ja już nie mam na to sił. ''''do tego o 3 rano mój kot i jeszcze jakiś zrobiły taki koncert, że myślałam, ze dziecko gdzieś płacze. Najpierw podejrzałam w oknie ale musiałam wyjść na dwór i je przegonić bo cały czas coś marudziły.
Łeb mi pęka i ciśnienie mam podwyższone. No porażka a do tego nie mam nic na obiad i chyba będę musiała iść do sklepu. Chyba, ze mamuśkę wyślę, bo ja nie mam weny na wyjście.
 
reklama
Witam,

U nas świeci słonko, ale jest zimno :-( Ponoć od poniedziałku ma być coraz cieplej, będą nawet temperatury ok 30 stopni i wtedy to będziemy dopiero narzekać :-)

U mnie nocka przespana, ale wieczorem nie mogłam zasnąć, więc trochę poćwiczyłam i pomogło. Spałam do rana, i to bez przerwy na siusiu :tak:





 
Witam sie i ja porannie:-)
Dwa dni mnie nie bylo,a tutaj tak goraco!Wykorzystywalam w pelni cuuuudowna pogode kursujac z mezusiem na rybki:-)Dzisiaj juz niestety troszke gorzej,bo bez sloneczka:-(Ale na szczescie cieplo
Milgak,Kasiurek czekamy na kolejna porcje dobrych wiesci,nadal mocno trzymam kciuki Kochane
A swoja droga ciekawe jak tam Monia?Moze juz po wszystkim???
Agnieszka no takiej niespodzianki to bym sie nie spodziewala:-)chyba bym juz nikomu nie wierzyla i po prostu czekala:-)
U mnie nieprzespane nocki to standard,a co do zgagi,to wczoraj nie obylo sie bez Rennie,bo bym po prostu nie usnela;takze dolaczam do grona ''zgagowiczek'':-)
Milego dnia Kobitki:-)
 
Na to wygląda ,że wszystkie mamy problem ze spaniem , mi już nawet mąż wolne łóżko zostawił, jest lepiej ale do szczęścia dużo mi jeszcze brakuje! Gdyby nie te co godzinne wstawanie do WC! No ale całe szczęście ,że upałów nie ma bo chyba bym już w ogóle nie spała! Swoja drogą ciekawe co tam u Moni! jak nie śpię to myślę i dzisiaj pół nocy myślałam o dziewczynie. Czasami jestem naprawdę wdzięczna ,że jestem w Polsce, co prawda nie maja w szpitalach czasami wenflonów , ale przynajmniej nie odsyłają z kwitkiem rodzącej do domu!!
 
cześc dziewczyny
widzę że główny wątek ostatnio to kącik narzekań ;-)
ja nockę jakoś przespałam, ale jak się kładłam to myślałam, że się nie ułożę - serducho zasuwało, tchu brak, ale jak zasnęłam to do 7
a zaraz znów zmykam, bo pogoda taka senna u nas - raz deszcz raz słońce a raz dwa w jednym
 
Hej hej

Dopisuje sie do niewyspanych w nocy i do zgagi :-( na mnie juz tez nic nie dziala...
Iwonko,korzystam z Twoich rad,mieszanka wybuchowa ale moze cosik pomoze :tak:;-)...

miłego.....
 
Dzien doberek!
Jak juz wszyscy narzekaja to ja tez sie przylacze :-) U mnie wyglada to tak, ze mimo najszczerszych checi nie bardzo idzie mi spanie, wczoraj zasnelam ok 12 a o 3 przerwa na siku i juz po spanku :tak: Siku, kopniaki, czkawki, zgaga, glod, bole brzucha, plecow i ogolna irytacja wyganiaja mnie z lozka dosc skutecznie, mimo ze na poczatku zawsze dzielnie walcuje z boku na bok :-D W dzien chetnie bym spala, ale staram sie nie dluzej niz na godzinke... A ja sie tak bardzo zastanawialam jak to mozna przy malym dziecku tak zarywac noce :-)
 
Witam :-)
Widzę że wiele z nas dobrze śpi tak jak ja. Dziś jak się kładłam owszem wydawało mi się że chce mi się spać. Ale jak się położyłam to jak zwykłe miejsca brak, źle , niedobrze, niewygodnie :wściekła/y:No i efekt był taki że znowu poszłam spać po 5. :crazy:

annie22 - właśnie jest w tym coś dziwnego, teraz kiedy możemy się wysypiać to nic z tego, a jak maleństwa przyjdą na świat to pewnie wtedy będzie nam się bardzo dobrze spało tylko się nie da:baffled:
 
A mam pytanie dziewczyny .. opadł mi dwa dni temu brzuch :) a strasznie boli mnie na wysokości żeber tylko że na całej szerokości brzucha :( do tego strasznie szybko bije mi serce , jak bym przebiegła conajmniej 5km :(
Mąż w pracy a ja nie wiem co robić ..
A jeszcze pytanko co do tego czopu ... bo ja od paru dni mam dość obfite upławy i nie wiem czy to może być czop czy raczej nie .. a lekarz ciagle mowi że jest ok :((
Przepraszam że pytam ..

Ja mam dokladnie takie same objawy jak ty. Bylam w srode u lekarza i mi powiedzial ze mam lezec i nic nie robic (slysze to juz od nego jakies 3 miesiace) zeby jak najdluzej ciaze utrzymac. W koncu jeszcze za wczesnie dla mnie na porod...
 
reklama
Witam sie po kilkudniowej nieobecnosci...widze ze taki ruch na lipcowym forum z e nawet niezauwarzyłyscie hahah:-);-);-);-)u mnie taki upał od paru dni ze juz irole płaczą i prosza o deszcz:tak::-Dhaha jak tam nienarzekam jezdzimy sobie na plaze ...i jest super trzeba wykorzystac taka pogode..bo to zjawisko u na zadkie:tak:. od soboty ma padac ale słyszłam ze nienadługo..ja na spanko ju z od 2tyg nienarzekam wstaje tylko raz na siusiu i wysypiam sie do 10-11:tak:wiec jestem szczesliwa..mały strasznie daje wieczorem popalic , ruchy zaczynaja byc bolace szczegolnie w okolicy lewego zebra:sorry:najbardziej lubie kiedy podnosi głowke tak wysoko ze wydaje sie jakby zaraz miał sie z tej głebi wyłonic:-Dsamopoczucie generalnie ok czasem zgaga dopadnie...nozki wiadomo popuchniete ale jak na 9 miesiac to narzekac raczej niemoge...raczej sie troche martwie zadnych skurczy do tej pory niemiałam:eek:...ciekawa jestem czy mały przyjdzie w termine torby juz od paru dobrych tygodni spakowane tagze..moze mnie :tak:zaskoczyc jesli ma ochote ;-)lece na lezaczek po raz kolejny ...a pozniej trza obiadek zrobic miłego dnia kochane...i przedewszystkim dobrego samopoczucia:tak:do konca...pozdr i dousł
 
Do góry