reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Witam serdecznie i cieszę się że jest już miejsce gdzie mogę się zapisać:-)
Jestem tu nowa i mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swojego forum?
Jestem w piątym tygodniu ciąży z terminem na 5 lipiec,to moja trzecia ciąża i jak narazie jestem przerażona.
Jestem szczęśliwą mamą 4-letniej Amelci(na którą czekałam 9 lat) i 2-letniego Samusia.

Pozdrawiam wszystkie mamy i ich pociechy
 
Witam Was,
To ja nieśmiało się dopiszę... Też mam już dwójkę. Jacusia 8,5 roku i Jasia 2,5 roku. Mam też Aniołka (15.10.07), dlatego tak nieśmiło się dopisuję....
A mój termin jest taki sam jak Twój Rendes bo 5 lipiec.

Trzymam za nas kciuki.
 
Ja też witam. Bywałam na tym forum dosyć często ale jako gość - teraz chciałabym dopisać się jako przyszła mama. Mam juz 6- letnia córeczkę, a teraz nareszcie spodziewam się drugiego dziecka. Podobnie jak moje poprzedniczki - termin na 5-6 lipca wiec to 5/6 tydzień. Pozdrawiam wszystkie oczekujące i trzymam za nas kciuki.:happy2::tak::-)
 
Witam, ja się jeszcze boję na stałe do Was wpisać, bo @ powinna przyjść dopiero we wtorek (ale wyszły mi juz dwie kreseczki na dwóch testach :-) ) dzisiaj byłam zrobić betę, jak myślicie kiedy powinnam pójść do gina? pozdrawiam
 
Ja poszłam dzień poterminie i było widać pęcherzyk 3mm. Może zadzwoń i zapytaj czy przychodzić czy coś już zobaczy. Ja tak zrobiłam.
 
ja poszłam dokładnie w dzień @ bo zależało mi na zaswiadczeniu ciążowym i gin powiedział mi ze moje szczescie ma 3mm :)
 
Mam wyniki bety i jestem juz pewna mojej fasolki :-) dzownilam do gina i powiedzial, ze najlepiej zebym przyszla 7 dni po spodziewanej @. Tak tez zrobie :) Z kalkulatorka wyszedl mi termin na 15 lipca (ja jestem z 29 :-) )
 
reklama
Ooo jest juz lipcowe.
Ja dzisiaj trzy dni przed @ zrobilam test i wyszedl taki:




Staramy sie juz dobrze ponad rok i testow zrobilam juz bardzo duzo,ale nigdy nie widzialam 2 kresek.
Martwi mnie tylko ze taka blada ta kreska,chcialabym juz cieszyc sie z fasolki,ale boje sie,ze sie rozczaruje.
 
Do góry