reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Kobiety, nie nadazam za Wami:szok: Nawet nie staram sie czytac wstecz, bo nie mam kiedy, wiec nie jestem wogole w temacie, mam tylko nadzieje, ze wszystko u Was w porzadku. U mnie jakos leci, troche mi sie wczoraj nastroj popsul, bo kolezanka "od brzuszka' poronila i bardzo smutno mi bylo...oczywiscie doszly do tego czarne mysli i zalamka gotowa, ale dzis juz jest lepiej.

Pozdrawiam was serdecznie:-)
 
reklama
Witajcie dziewczynki, moje chłopaki jeszcze śpią, ja spałam ładnie całą noc co pewnie zaowocuje dzisiejszą bezsenną nocą...
Impresja ale masz dużą dzidzię :-)gratuluję bijącego serduszka
Lucy nie dziwię się,że jesteś sfrustrowana ale bądź dobrej myśli, myślę że wszystko będzie dobrze ale jeśli Ci to potrzebne to wypłacz się tu i wyżal, w końcu po to jest też to forum! Ja trzymam za Ciebie mocno kciuki
NataliaSe śliczny masz brzuszek i jaki duży :-) i jak tam byłaś na tym pogotowiu? Mam nadzieję,że wszystko w porządku
sylwia.m też masz cudeńko brzunio
e-mama no jaka słodka fasolinka :-)
sisay witaj :-) i gratulacje
przyszłamamo każda dzidzia jest inna myślę że nie masz się czym martwić, poczekaj na następną wizytę
Antkowa mi ręce opadają normalnie, ja nie wiem co sobie Ci lekarze myślą, że my z kamienia? Dobrze,że trafiłaś do innego lekarza i bardzo się cieszę,że wszystko ok

Ja dziś idę po wyniki badań ale najpierw zabierzemy się z synkiem za pierniki, w sobotę przyjeżdżają do mnie kumpelki na plotki więc czasu na pierniczenie nie będzie a to już najwyższa pora hehe. Miłego dzionka życzę dziewczyny
 
Witam dziewczynki z rana:-)

NataliaSe jak się czujesz??? Byłaś w szpitalu??

Magduska mi się jeszcze nogdy nie zdarzyło wstac wcześniej niż moje dziecko. To on zawsze brutalnie mnie budzi:-D
 
Witajcie dziewczyny,
wczoraj się zarejestrowałam i dziś już miałam niezłą lekturę do czytania:)
dziś ide do gin. sprawdzić czy wszytsko jest ok. bylam dwa tygodnie temu u jednej niby poleconej, jednak na samym poczatku stwierdziła, że ma na pacjentke tylko 10 minut i lepiej zebym sie streszczala. poczulam sie strasznie wyjatkowo.
stwierdzilam, ze wole jednak zaplacic mojej i byc pewna ze da mi max swojego czasu i nie wyjde niepoinformowana.
wtedy nie biło jeszcze serduszko, dzis mam nadzieje je uslyszec.
i chyba pojde chociaz na kilkudniowe zwolnienie. mecza mnie mdłości, nawet w nocy. masakra. w poprzedniej ciazy tak sie zle nie czulam. na dodoatek to zmeczenie, zanim zaszlam, bylam bardzo aktywna, teraz czuje sie jakos tak ociezale.
moze odpoczne i z nowymi silam wróce do pracy, bo juz mi sie zaczyna nudzic w domu.
życze spokojnych 8 miesiecy sobie i wam. bedzie dobrze.
 
Hej dziewczyny. Dzięki za miłe słowa wczoraj, już mi lepiej choć powiem szczerze, że przez ten zafajdany rentgen na pocztku to chyba całą ciążę będę się martwić. Mam tylko nadzieję że nie całe życie..
No ale nic, już nie smucę. Wszyscy mi mówią że to nie miało znaczenia bo za wcześnie i zeby o tym w ogóle zapomnieć, nawet lekarze. Ale to nie jest łatwe, zwłaszcza jak się przeczyta w necie opinie domorosłych lekarzy i forumowiczów że po rentgenie to dziecko pewnie bez nóżek i rączek się urodzi itd. (A ja myślałam że to promieniowanie jądrowe typu Czarnobyl powoduje takie uszkodzenia grr:angry:)
Oki. W każdym razie staram się trzymac tym bardziej, że mężuś ma dzisiaj urodzinki:tak: Fajny prezent mu rano już zrobiłam i razem z Mikołajkiem wręczyliśmy mu kartkę z życzeniami (Mikołaj trzymał) na ktorej podpisała się też fasolka;-)
Kasiap85- śmieszne, wiesz, mamy identyczne terminy - ja też miałam ostania miesiaczkę 5/10 a zaszłam w ciążę prawdopobnie ok 27/10 ;-) Duży zbieg okoliczności, no nie? Tym bardziej, że to taki bardzo nietypowy cykl musiał być...

PrzyszłaMama -Słuchaj, naprawdę postaraj się tak wszyskim nie martwic. Moje nieprzyjemne przygody z ciążą trwają już 3 tygodnie, miałam na początku ciąży nie wiedząc że w niej jestem robione przeswietlenie, o czym pisze wyżej, termin z usg i moich obliczen różni się od tego wg miesiaczki o ponad dwa tygodnie w związku z tym juz nie jeden raz słyszałam że z ciąża coś jest nie tak, że się nie rozwija prawdiłowo na te swoje X tygodni, że może być obumarła. Ja mam powody racjonalne do martwienia się i strachu, Ty mniej. Oczywiście, Twoje emocje są ludzkie i każda z nas się w mniejszym lub większym stopniu obawia - poronienia, utraty dziecka, jego choroby, ale trzeba starać sie zachowywać pewne granice zdrowego rozsądku. Moim zdaniem analizowanie czy pęcherzyk na usg jest okrągły czy podłużny i czy to źle czy dobrze to właśnie przekraczanie tych granic. Nigdy o czymś podobnym nie słyszałam. Każdy pęcherzyk jest inny, chyba nie ma jakiegoś dobrego kształtu? Przed Tobą długie 9 m-cy ciąży i kilka lub kilkanascie usg - będziesz analizować kazde zdjęcie i każdy z dziesiątek paramentrów na nim podanych? Oczywiście, mozesz to robic ale moim zdaniem to prosta droga do zalamki i stresu przez calą ciąże. To nie matematyka a natura...Więc zaufaj choc troszkę swojemu lekarzowi albno znajdz takiego któremu zaufasz, pytaj jego o wszystko (nawet jezeli wydaje ci się to glupie) a nie analizuj sama. A jezeli wierzysz w Boga to zdaj się też na Niego.

Ja będę probować.

NataliaSe - mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku i no-spa pomogła.

Pozdrawiam dziewczyny, miłego dzionka i samych radosnych wieści.
 
Przeczytałam!!!!!:-) Dwa dni i tyle stron zaległości.
Znowu jest nas więcej, pozdrawiam nowe mamy!!!:tak:
Brzuszki macie piekne, ja mam chyba taki podobny do Sam, chociaż wieczorem jest większy. :szok:
Jestem w domu na zwolnieniu. Mam katar i kaszel i chociaż lecze się od poniedziałku wcale lepiej się nie czuję. Wcale nie mam też czasu popisać z Wami, bo albo Janek nie schodzi z kolan, albo Jacek wróci ze szkoły i korzysta, że mama wrezszcie jest w domu, obiad, lekcje, a jak siadam do kompa, to mały krzyczy: "Włącz Boba".;-)
Teraz jest chwila, bo Jacek na wycieczce szkolnej, a Janek poszedł na spacer z opiekunką, ale pewnie zaraz wrócą.
Ja w tej chwili nie mam praktycznie żadnych dodatkowych objawów ciążowych (oprócz większych piersi i apetytu). Już chyba tym się nie martwię, przy starszych nie miałam, więc czemu teraz. W poniedziałek widziałam znowu serduszko Fasolki, niestety bez mierzenia, ale wydawała się zdecydowanie większa niż tydzień wcześniej. :tak: Może bardziej odetchnę, jak usłyszę, że wykształciło się łozysko i minie ten ...... 11 tydzień...
Natalia koniecznie daj znać co u Ciebie.
 
Witam serdecznie wszystkie mamusie lipcowe u mnie wszystko wskazuje, że też będę mamusia lipcową test pozytywny, miesiączki brak, bóle piersi i robiony beta byłam u lekarza i on powiedział, ze wszystko wskazuję ze jestem w ciąży martwi mnie jedna rzecz dlaczego on mi nie zrobił odrazu usg tylko mnie przebadał i powiedział, żebym porobiła wszystkie badania krwi, moczu itd i widzimy się przd Świętami uważacie, żeto jest trochę późno jak na pierwsze usg ja bym chciała wcześniej wiedzieć czy wszystko jest ok. Niewiem czy powinnam iść do innego lekarza na usg? Według bety jestem w 5tygodniu ciąży.
 
Witaj Diadim
Ja bylam na pirewszym usg w 5tyg i 4 dni i byl tylko pecherzyk bez zarodka dopiero po 2 tyg poszlam ponownie i wszystko juz bylo widac i malam pewnosc ze jest ok.Moze Twoj lekarz chce Ci oszczedzic stresu i dlatego kaze Ci czekac....powiem Ci ze moze i lepiej bo ja strasznie sie balam i niepotrzebnie.
Mam nadzieje ze u Ciebie tez bedzie wszystko ok.A do innego lekarza nigdy nie zaszkodzi pojsc, decyzja nalezy do Ciebie
Pozdrawiam
 
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź trochę mnie uspokoiłaś myslę ,że najpierw porobię wszystkie badania i wtedy pójdę z wynikami do lekarza.

Pozdrawiam
 
reklama
O!! Jakoś spokojnie tu dzisiaj się zrobiło.....:tak:
Witam wszystkie nowe dziewczyny, które dołączyły do grona lipcówek. :happy:
Mnie dziś dopadł kryzys. Ale nie taki psychiczny tylko taki głodowy a dokładnie jedzeniowy. :eek: Od rana zjadłam już tyle co normalnie przez 2 dni. Już troszkę się dziwnie czuję ale cały czas nie czuję sie do końca pełna. A to szok dla mnie bo odkąd jestem w dwupaku to jedzenie nie łatwo w siebie wrzucałam.
Przecież jak tak dalej pójdzie to pożrę dziś wszystko co zobacza moje oczyyyyy, grrrrrrr:crazy:
 
Do góry