reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Cześć dziewczynki witam sie i ja dzisiaj ;-)
własnie wróciłam z pracy, zrobiłam coś do jedzenia i do kompa....;-)

Sam fantastycznie że widziałaś dzidziusia, masz super wyniki i że jesteś już spokojniejsza... teraz napewno wszystko sie juz ułoży... ja kolejne usg mam 08.01 wiec dzień po Tobie.....

Selena super zdjęcie, rzeczywiście to musi być mędrzec hihi... ale pięknie już widać kszatłty "dzidziusia"...

Izabell96 równiez gratuluje udanej wizyty i dobrych wyników...
MamusiaM wielkachne to Twoje maleństwo już.... super......

Dziewczyny dzisiaj same dobre wieści przynosicie od tych Waszych ginów i super!!:-D:tak:

Camelko ja biore standardowo folik narazie czyli raz dziennie, lekarz nie mówił żeby zwiększać:confused:..... więc nie wiem... ciekawe jak reszta dziewczyn bierze.....

pozdrowienia
 
reklama
o matko:szok: ja to nie wiem co robic.. u was duzo nie mowia z tego co wiem.. a u nas cale centrum Aten plonie.. i ida i wszystko na swojej drodze bydlo niszczy i pali i wysadza:szok: nie wiem czy mezowi nie kazac rzucic roboty i uciekac? napadli na duzy sklep z bronia i wykradli i amunicje i bron i generalnie tragedia... jestem cala zestresowana .. mam nadzieje ze dzidzi nie zaszkodzi ale strasznie sie boje.. kazda tv pokazuje tylko to co sie dzieje.. a w ciagu dnia nie tak daleko nas niszczyli:szok::szok::szok:a ja myslalam ze Grecja to cywilizowany kraj........ jak ktos ma wakacje tutaj jakos niedlugo to niech siedzi w domu!:szok:
 
Witam serdecznie
Ja tez sie nie moge doczekac az pierwszy raz zobacze moje dzidzi:-)Wasze malenstwa sa takie sliczniutkie Bardzo sie ciesze ze Wasze dzidzie sa zdrowe i szczesliwe:tak:
Wreszcie wczoraj moj mezczyzna odwazyl sie powiedziec rodzicom...i o dziwo sie cieszyli:-Dwiec jest okey
Teraz tylko odliczanie do Gwiazdki:tak:
 
Ja nie wytrzymałam do świąt jak myślałam i powiedzieliśmy z mężem, jak na razie tylko moim rodzicom, o ciąży.:baffled::-) Ucieszyli się choć mama bardzo przejęła się tą informacją. :dry: Martwi się żebym utrzymała ciążę do końca......... No cóż, co mama to mama! ;-);-)
 
Cześć dziewczyny, cieszę się strasznie,że takie dobre wieści od gin... fasolki śliczne ale dziewczyny mam prośbę, założony jest specjalny wątek dot. wizyt u gina może piszmy o tym tam co? łatwiej będzie później znaleźć to co nas szczególnie interesuje?
netgirl, wiesz co ja wczoraj w ogóle wiadomości nie czytałam i nie oglądałam, dowiedziałam się o tych zamieszkach dopiero od Ciebie i teraz sobie troszkę poczytałam. Trzymaj się nie denerwuj się za mocno
jakoś nie mam weny od wczoraj, nic mi się nie chce...
 
Witam z rana, mam dziś strasznego lenia:-p, nic mi się nie chce, a robota leży.

Piękne zdjęcia maluszków. Ja swojego nazywam kosmitą, właśnie przez tą nie proporcję między główką, a resztą. Moje maleństwo siedziało sobie boczkiem i trzymało rączkę jak do całowania. Musi kobitka;-).

Netgirl ja też nic nie słyszałam i jak przeczytałam Twój post to jestem w szoku. Co się tam dzieje:confused:.

Tasior53 super, że teście się ucieszyli. Moi jeszcze nie wiedzą, ale nie mam wątpliwości, że będą się cieszyć. Od roku trują nam, że jedno dziecko to za mało:dry:.

Magduska przyznam się, że nie mam ostatnio weny i czasu do pisania na dziesięciu wątkach. Wolę się skupić na tym jednym.
 
Witam z rana, mam dziś strasznego lenia:-p, nic mi się nie chce, a robota leży.

Moje maleństwo siedziało sobie boczkiem i trzymało rączkę jak do całowania. Musi kobitka;-).
Hehe chciałoby się już wycałować rączki, rzeczywiście może daje znaki, że jest dziewczynką?:-)


Magduska przyznam się, że nie mam ostatnio weny i czasu do pisania na dziesięciu wątkach. Wolę się skupić na tym jednym.
Jak uważasz... to była tylko propozycja. Ja uważam,że będzie łatwiej pózniej porównać sobie badania, z resztą same zobaczycie z upływem czasu, po to są właśnie zakładane dodatkowe tematy żeby łatwiej było korzystać z tego forum ale nic nie narzucam każdy ma swój rozum. to była tylko prośba
 
reklama
Magduska ja się jakoś szczególnie nie upieram, tylko nie daje gwarancji, że zawsze trafię na właściwy wątek;-). Często wygodniej mi po prostu tu napisać.
 
Do góry