reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Witam
A u mnie humor tragedia wszystko mnie wkurza i jeszcze muszę siedziec w pracy :no::crazy: a tak mi sie nie chce nic robić, i dotego jescze ta pogoda spadł dziś ochydny śnieg i jest mokro, i jeszcze nie mam słońca ehhh :wściekła/y::wściekła/y:
Chyba aby poprawić humor zaczne sprzątać zawsze mi to pomaga ;-):-p
 
reklama
Dzień dobry Kochane!
U nas kolejny szary dzień, ale się zdziwiłam jak rano za oknem zobaczyłam ośnieżony świat. Na szczęście po śniegu już prawie śladu nie ma. Ech byle do wiosny...;-)

Kasia nie wiedziałam że kłucie w lewym boku to może być zgaga :szok:, myślałam że zgaga objawia się jakimś pieczeniem-nigdy w życiu nie miałam zgagi,a teraz i mnie coś kłuje od czasu do czasu po lewej stronie, po jakimś czasie samo przechodzi.

A tak w ogóle dziewczyny to wczoraj znajomy mówil,że w najbliższym czasie maja zmienić VAT na pieluchy z 7 na 22??:angry: Czy to prawda?? bo jak tak, to chyba warto zakupić jeszcze do podwyżki troche pampersów:baffled:
buziaki
Słyszałam coś o tym, oby tego nie wprowadzili, bo uważam że rożne akcesoria dla dzieci i tak są bardzo drogie.

Ja też się witam :-) Dziś mam nieco zabiegany dzień, trochę biegania po urzędach i fryzjer. Juz bym chciała, żeby była tak 20.00. Lubię mieć porządek na głowie, ale nie przepadam za 3-godzinnym siedzeniem u fryzjera :dry:.
Oby do wieczorka ;-).
Ja nie cierpię wszelkich zabiegów u fryzjera i zawsze się zmuszam, by iść :no:
Agorana teraz już będzie się wszystko układać szczęśliwie. Dobrze, że córcia już w domu.
Miłego dnia życzę
 
Witajcie wszystkie lipcoweczki :-) Moj kochany wyszedl walsnie do pracy wiec mam caly dzien dla siebie :tak: Mimo brzydkiej pogody,jestem dzisiaj w baaardzo dobrym humorze!! jutro ide na usg i sie dowiem co u mnie sie w brzusiu chowa!!:-D Nie moge sie doczekac.´Pozdrawiam Was kochane!
 
Witajcie z rana koło południa :-)
Ja się czuje dzisiaj fatalnie wypiłam dwie słabe kawy i wziełam apap i dalej mnie głowa boli aż mi się w monitor nie chce patrzeć :-(

Wybrałabym się do fryzjera ale jakoś nie mam kiedy pozatym nie wiem czy jeszcze jest w starym miejscu bo chodziłam do KDT :dry:
 
To i ja sie melduje:-)jak dla mnie,to jeszcze poranek,wciaz w szlafroku i nie wiem czy ktos lub cos da rade mnie dzisiaj z niego wyciagnac:-)
Jezeli chodzi o zgage,to ja doslownie umieram,meczy mnie bardzo czesto i to strasznie,a klucie w lewym boku tez mam,ostatnio coraz silniejsze,bylam z tym u lekarza,bo tak mi zatruwalo zycie i ona stwierdzila,ze to kolka jelitowa.A najgorsze jest to,ze bol mam najczesciej jak wstaje z lozka,masakra
Dobrze Dziewczynki,zycze wszystkim pogodnego dzionka,dobrego samopoczucia i jakk najwiecej usmiechu,zeby nasze malenstwa tez byly pogodne:-)odezwe sie pozniej,pa
 
Witam wszystki mamusie :-)

Ja dzis znow rekor pobiłam wstawania - pobudka przed 12ta . Szok!!!
Teraz szybciorkiem ogarniam sie i lece na echo serducha Lenki. Mam bardzo dobre przeczucia, ze bedzie wszystko dobrze. Wogole nie stresuje sie, tylko czuje wewnetrzny spokój i cały czas usmiech na twarzy.

A z tymi pieluchami to mnie zaskoczylo. Kryzys na swiecie,a oni jesczze chca nas dobic vatem. Spoko moze byc 22procent, ale przy takich zarobkach jak sa w krajach, gdzie oowiązuje euro.:-D:-D:-D

Beatko - oj jak masz fajnie ztym basenem. Mi sie tak marzy poplywac. Zwłaszcza ,ze 2 basey mam pod nosem. Ale niestety mam zakaz, zeby nie zlapac infekcji :-:)-:)-(

Buziaki dla wszystkich!!!

Zmykam
 
Nigdy więcej nie pozwolę na takie zaległości. Jeszcze nic nie przeczytałam od niedzieli nie wiem co się u Was dzieję i mam wielkie wyrzuty sumienia. Zaraz się biorę za nadrobienie zaległości ale nie wiem co mi z tego wyjdzie, bo jestem u teściowej a ich internet się muli jak nie wiem. Pozdrawiam wszystkie Lipcówki.
 
Witam kochnae w ten paskudny dzioneczek :-):-):-) lecę poczytać co popisałyście , wypijam kaweczkę i spadam z psiakami na spacerek :-):-):-)
Miłego dzioneczka :-):-):-)
gabiaz mam to samo :-( co kliknę na "zatwierdz kod" to wywala mi kod nieprawidłowy ...
kasiakom z zapartym tchem czekamy na efekty metamorfozy :-) mam nadzieję, że wstawisz foteczkę :-) powodzonka :-):-):-)
heidi86 kciuczki za gina zaciśnięte :-):-):-) powodzonka :-):-):-)
Anika_79 Sam zdrówka dla całej rodzinki :-):-):-) apap musujący z witaminką c dobrze by Wam zrobi na przegnanie bakcyla :tak:
Sysia_waw znajoma obdzwoniła mi wczoraj 95% basenów w W-wie tylko jeden prowadzi zajęcia dla "Ciężaróweczek" basen Muszelka na Targówku zajęcia raz w tygodniu środa 19.30 ... narazie wiem tyle co ona się dowiedziała ... sama jeszcze nie dzwoniłam :-)
Sam zdróweczka słoneczko :-):-):-) i też polecam apaik musujący z witaminką c :-):-):-)
Monia_lipiec2009 może teściówka jakimś trafem poszła po rozumek do głowy i okarze się dobrą kumpelą zamiast heterą :-):-):-)
mamusiaM powodzonka z wiosenną przemianą i czekamy na fotaskę wiosennej boginki :-):-):-)
Kasiurek1983 powodzonka w badanku :-) wszystko będzie dobrze :-):-):-)
Magduska miłego pakowana i podróży :-):-):-)
dosia24 izabell96 dostawa uśmiechu stokrotki :-):-):-)
fela_76 powodzonka z badankiem :-) oby wyszło już teraz cacy :-):-):-)
agnieszka...24 powodzonka i czekamy na niuski :-):-):-)
aniszka maxik zadówka kobiałeczko :-):-):-)
stopi69 kciuczki za Lenkę z całych sił zacisnięte :-):-):-) daj znać koniecznie jak poszło :tak: co do baseniku mój gin powiedział , że kwas mlekowy po baseniku rozwiązuje prawie cały problem infekcji ... podpytaj swojego czarodzieja :-)
AsiaJan86 witaj słoneczko po forumowej labie :-):-):-)Jak tam małożonek :-) wymęczony i wykorzystany na fuul :-):-):-)


 
reklama
Trochę poczytałam ale szlak mnie trafia na ten komputer i internet -nie ma ja swój.
Mój mąż to chyba została tam w Niemczech impotentem dosłownie zero sexu. Nie, to nie. Dla mnie jeszcze lepiej.
Pozałatwialiśmy trochę spraw z budową, jego papiery i rozliczenia. I teraz mam nadzieję wrócić już do forumowej formy.
Agorana cieszę się z dobrego obrotu wszystkich spraw.
Stopi trzymam kciuki.
Tyle z tego wszystkiego co przeczytałam pamiętam ale najważniejsze , że już jestem na bieżąco.
 
Do góry