reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Miglak gratuje córeczki. Dzielne z Was babki więc dacie rade ze wszystkim:tak:

Dziś duszno i ponuro. Nie ma czym oddychać. Ja mam ostatnio często wrażenie że mi brakuje powietrza nawet jak jestem na dworzu to jakoś tak mało tego powietrza jak dla mnie :-(
Czeka mnie jeszcze przeprawa z bankiem aż mi się nie chce tam iść :no: ale cóż nikt tego za mnie nie załatwi a szkoda :zawstydzona/y:

Życzę miłego dnia ;-)
 
reklama
Witam sie w ten pochmurny wtorek
Mam nadzieje ze dzis cos poleci z nieba bo duszno strasznie i oddychac nie ma czym :-(
Beata ciesze sie ze jest dobrze :-) teraz sie oszczedzaj i zaciskaj mocno nozki :tak: trzymam kciuki zeby jak najdluzej :-)
Milgak gratuluje corki :tak: i zycze zeby jak najszybciej mogla wrocic z Toba do domu :-):tak::-)
Ja dzis przespalam noc spokojnie :-) wstalam na siku ale jak tylko glowe przylozylam do poduszki to spalam dalej jak susel :-D:-D:-D ciesze sie bo nie codzien jest tak latwo :blink: zreszta wiekszosc widze ma podobnie :tak:
Dzisiaj w planach pierogi z serem (chodza za mna juz od soboty) wiec lece robic ciasto :-) Milego dnia dwupaczki i wiecej powietrza :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Milgaku gratuluje Ci serdecznie córeczki, super że wszystko idzie w dobrym kierunku i malutka ma sie coraz lepiej:tak: no i ze juz cyca ciągnie:tak: wszystkiego dobrego dla Was dziewczyny;-);-);-)
 
A ja dzisiaj poszalałam ze spaniem ostatnio mi się to często zdarza. Bo rano jak Dawid wychodzi do pracy mam całe łóżko dla siebie i mogę łapać pozycję jakie chcę. A w nocy jest ciężko. Brakuję miejsca, duszno mi jest.
Zaczęłam się zbierać z szykowaniem. Właśnie pranie już wstawiłam. Myślę, że dzisiaj jeszcze jedno zrobię tym bardziej, że nie pada i nie jest duszno. Później nie wiadomo jak to będzie.
Mała dzisiaj coś mniej ruchliwa niż zawsze no ale pola do popisu też już ma coraz mniej.
Muszę się wziąć za jakiś obiadek, ale pomysłu brak.
 
heh asia my już dawno śpimy na dwa łóżka - po pierwsze mu niewygodnie na tej mojej konstrukcji, po drugie nie budzi się jak ja biorę tabsy o 1 w nocy, po trzecie ja nie budzę się gdy on idzie spać w nocy - bo ostatnio siedzi po nocach nad jakimś projektem, a po czwarte mam całe wyrko [180 cm szerokości] dla siebie :-D
znajomi się z nas śmieją, bo my od początku mamy jakieś dziwne ciągoty - od początku śpimy pod dwoma kołdrami, a to podobno drugi etap małżeństwa - według tego jesteśmy właśnie w czwartym etapie - osobne pokoje:cool2::cool2:
następny etap to osobne mieszkania :no2::no2: ale do tego mam nadzieję nie dojdzie ;-)
 
Ja mojego to bym mogła wygnać jedynie na podłogę ale to i tak by spał obok. Ewentualnie kuchnia i tyle.
Zrobiły mi się już ogóreczki mało solne. Pyszotka:-):-):-):-) Wciągłam już 3 a koleżanka rano mi napisała, bo jest w mieście, że po 8 zł są truskawki więc kazałam, żeby kilo mi przytargała. A i najgorsze, że w Tesco są czereśnie. Z 40 zł przecenione na 20 zł za kilo. Kraj pochodzenia Hiszpania. Ja od początku ciąży choruję na czereśnie ale jeszcze poczekam na nasze polskie, bo tego sie jakoś boję spróbować.
A ostatnio poszłam zrobić mamie rentgena do lodówki i miała wiśniowe jogurty a ja ogólnie wiśnie nie lubię ale tak jakoś apetycznie wyglądało opakowanie, że się skusiłam i zjadłam. Na co moja siostra orzekła, że chyba ja na prawdę jestem w ciąży:-):-):-):-) Ja mam taką fobię, że jak czegoś nie lubię to nawet po tym nie posprzątam ani w rękę nie wezmę. I tak pomidorów sie brzydzę, wiśni, niektórych śliwek. Mój ma przechlapane a najgorsze, ze dziecku też nie będę tego dawać, bo pawia bym przy tym puściła.
 
czesc dziewczyny ja rowniez sie melduje juz teraz obowiazkowo co dziennie , wiecej czasu na wszysko, wtorek zapowiada sie calkiem ok 20c ma byc popoludniu:-)a caly tydzien od 25 do 30 c super cieplitko:-D, tylko juz tez duchoty odczuwam, rowniez jest mi goraco caly czas ale naszczescie nie jestem opuchnieta.Przez cala noc meczyla mnie zgaga , dalej zreszta mnie strasznie meczy:no::dry:samopoczucie juz calkiem niezle polezalam sobie placuszkiem prawie 5 dni wiec dzisiaj troche wiecej amm energi. Ide do lekarza na sprawdzonko zobaczymy co mi powiedza po tej calej akcji w zeszlym tygodniu. Jak kazali tak trzymam nozki zacisniete;-):-D
Naszczescie bol piersi tez troche opadl masowlam i masowaqlam az rozmasowalam, chyba poprostu dostalam wielkiej handry , wszystko skupilo sie na raz i niewiedzialam jak mam sobie z tym wszystkiem poradzic, placz i nic innego. No ale juz jest duzo lepiej:-)
Remonic prawie gotowy, cala lazieneczka skonkocza teraz mozemy zabierac sie za pokuj patrka aby moc przygotowac dla baby pokuj. Wszysko stoi zawalone w patrysia pokoju dlatego ja nie moge nic zrobic zadnego ruchu nic poprac , poukaladac, ale mezulek powiedzial ze obiecuje koniec juz niebawem, nie moge sie doczekac:-):tak:
pozdrawiam serdecznie dozobaczenia niebawem buska:tak::-D
 
Witam sie i ja w ten słoneczno-pochmurny dzionek.
tutaj pogoda też taka sobie. Chwilami słonko i gorąco a za moment się chmurzy ale bez deszczu. Dzisiaj jade odebrać fotelik dla dzieciątka ( a miał być pod koniec tyg. lub w następnym....) pan w sklepie się postarał:tak:
Beatko trzymaj się jak najdłużej w dwupaku:tak:
Monia a ty nie szalej!!! Już wczoraj pisałam.
A ja tylko w weekendy sie nie wysypiam jak przyjeżdża nieślubny.... A tak to mam wielkie łoże dla siebie i tak mi dobrze;-):-)
Zmykam wyprać głowę i jadę się uczyć jak rodzić;-):-D
 
reklama
witam obiado juz zorbiony i czeka w piekarniku dzis zapiekanka :] a wiec duzo jedzenia mało wysiłku :] Ja zorbilam porzadku w szufladach ! boze ile rzecyz przez rok nagromadzialam to az szok ze tak powiem same swieci jakies swistki dwie reklamowy rzecyz wywalilam no i jeszcze zorbilam porzadek z ksiazkmai kserami z poprzendiego smeestru i roku jakbym miala piec to przez pol roku mam darmowa rozpałke :]
 
Do góry