reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Czesc dziewczyny :-)
Przepraszam ze ostatnio sie nie odzywalam ale nie bylo kiedy bo 31 maja wyladowalam w szpitalu :szok: Lekarze starali sie jak najdluzej utrzymac mnie w dwupaku ale 2 czerwca o godz 18.38 na swiat przyszedl Dawid :tak:
Iwon jesli moge prosic o dopisanie to wazyl 2960 g a mierzyl 52 cm :tak:
Wczoraj wyszlam ze szpitala i jechalam do mojego synka do Zielonej :-( Niestety plucka za malo mu sie rozwinely i troche bedzie musial polezec w szpitalu :-(
Przepraszam ale nie dam rady nadrobic co u Was ale mam nadzieje ze wszystko ok. Pozdrawiam serdecznie

Gratuluję serdecznie!!!
i dużo dużo zdrówka dla Dawidka i Ciebie oczywiście:tak:;-)
 
reklama
HEIDI86 - ogromne gratulacje!!!! I witamy na swiecie Dawidka!!! Trzymam kciuki a niego, zeby plucka zaczely ladnie pracowac!!! Pozdrawiam
 
Heidi ogromniaste gratulacje!!!Trzymajcie sie cieplutko!Oby Dawidek byl z Wami w domku jak najszybciej:-)
No to chyba powoli zaczyna sie juz na dobre Dziewczyny:-)
Milego dzionka :-)
 
Heidi gratulację. Dawidek na pewno niedługo wyjdzie ze szpitala i będziesz mogła się nim cieszyć w domu. Dużo zdrówka życzę.
No to dziewczyny, która teraz następna? Ja to poczekam do lipca. Mi się nie spieszy.
 
witam!
kolejny beznajdziejny dzien pogoda do d..y ehh nic tylko spac.
wszystkim zycze udanego dnia,

heidi- GRATULACJE 3MAM KCIUKI ZA DAWIDKA! I OCZYWISCIE ZA RESZTĘ KRASNALI CZEKAMY NA DOBRE WIADOMOSCI:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry