reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Witam się i ja po weekendzie :)

Nocka w miarę ok, tylko 1 pobudka, mała ogólnie śpi ale ja spać niestety nie mogę przez swoje problemy z kręgosłupem.

Pogoda u nas beznadziejna - pada i zimno i na spacer się nie chce iść.

Alusia trzymam kciuki, żeby ci się wszystko ułożyło po twojej myśli, a dla twojej pociechy gratulacje za dwa ząbki :-):-):-)

pzdrowienia dla wszystkich mamusiek
 
reklama
Ja Was podczytuje ciągle ale nie mam natchnietnia żeby coś pisać bo właśnie się rozstałam z moim mężem no i przeprowadzka do domu rodzinnego .....
P.s. Ząbki mamy już 2 :))

Aluś współczuje Ci bardzo.:-( Ale dasz sobie rade. ;-)Masz cudnego synka!!!:tak::tak: Koniec małżeństwa to nie porażka.... :sorry: teraz nikt Cie nie będzie oszukiwał i kłamał prosto w oczy.
Trzymaj się dzielnie! I pisz... Gratulacje za ząbki!:-)
 
Alusia trzymaj sie mocno i pamietaj ze najwazniejszym facetem w Twoim zyciu jest Jaśko;-):tak: a teraz zobaczysz ze sama sobie lepiej poradzisz niz z małzonem który mialby Cię oszukiwac do konca życia:wściekła/y:! Powodzenia!
 
witam!
u mnie juz niebo lepiej wlasciwie samo przeszlo nawet nie musialam isc do lekarza, ale poszlam z Kacperkiem w sprawie tego prezenia sie podczas jedzenia, zapisal troszke lekow bo twierdzi ze to sa problemy z ukladem pokarmowym i trawiennym, po badaniu stwerdzil ze masy kałowe jakos mu sie tam osiadaja i podczas karmienia brzuch sie wzdyma , dlatego dziecko zaczyna sie prezyc, mam nadzieje ze lekearstwa pomogą, bo strasznie meczoce stalo sie to karmienie, tymbardziej ze jak maly sie zaczyna wiercic z piersią w buzi to strasznie mnie ciagnie i mnie to tez boli.

Alusia- Dasz radę musisz być silna dla synka.POWODZENIA!
 
Witam popołudniowo....
U nas też pogoda zniechęcająca do wszystkiego :no: Tylko patrzec jak śnieg spadnie.
Do tego Małej przyplątał się jakiś katarek.... :-:)-:)-( Oby nic gorszego z tego nie było. Moja Mała teraz dużo mniej śpi w dzień, zasypia ok 15 i śpi tak ze 3 godziny i to tyle snu w ciągu dnia.

adddaaa Dobrze że najgorsze minęło, bo z tymi naszymi piersiami to różnie bywa

Alusia8989 Syncio teraz najważniejszy... :tak: Dużo sił Wam życzę i powodzenia i zdróweczka na te coraz chłodniejsze dni. Pewien etap w Twoim życiu się zakończył, ale to oznacza że zacznie się coś innego, nowego, na pewno lepszego i oby każdy następny dzień, który spędzisz z Jaśkiem był cudowny i niezapomniany...

To śle cieplutkie pozdrowionka dla Mamusiek i Dzieciaczków :-D
 
Witam lipcowe mamuski:-)
Pogoda nie ciekawa ale na spacerku bylismy,trzeba bylo skorzystac jak nie padało,teraz zrobiło sie buro i chyba zaraz spadnie śnieg :wściekła/y:jak ja nie cierpie zimy.I spacerki sie skoncza:-(.
A wczoraj była u mnie koleżanka ,meża rodzice a póżniej jeszcze moi rodzice i siostra i tak mi w towarzystwie mineła niedziela:-)A dzis też była u mnie kumpela z byłej pracy to było było z kim pogadac,bo mój małzon pracuje po12h to nie mam z niego pożytku,no małego kapie ze mna:-)
Alusia trzymaj sie kochana i powodzenia.
 
MAYLAH to dobrze ze wszystko jest ok :-) Przewaznie uzywa sie norm i jednostek z tej pierwszej rubryki (przynajmnie do tej pory spotkalam sie tylko z tym pierwszym oznaczeniem :-) ), dlatego jak nie napisal 6 bez jednostki to balm zaskoczona.

ALUSIA - trzymaj sie kobito!!! Zobaczysz jescze tak ci sie zycie ulozy ,ze bedziesz najszczesliwsza osoba a swiecie!! tego Ci zyce!!!!!!!!
 
Witam się.
My po chrzcinach, D wyjechał dziś z powrotem do Holandii i tak pomykamy sobie same z Hanusią.

Alusia 'co Cię nie zabiję to Cię wzmocni'. Coś się kończy coś zaczyna także teraz może być już tylko lepiej. Trzym się.
 
witam sie i ja. pogoda sliczna wiec spacer dzis zaliczony, mialam zamiar caly dzien spedzic na dworze ale moja corka zdecydowala ze wystarczy jej godzinka:sorry: i musialysmy wracac do domku bo tesknila za cycusiem, dobre i tyle:-)
ostatnio kiepsko sypia w nocy a w dzien juz wogole ale mam nadz ze wroci do normy.
w przyszlym tyg ide na zabieg wszczepienia implantu no i wreszcie bede juz spokojniejsza bo nie chce narazie drugiej dzidzi:-D
milej nocki
 
reklama
Cześć dziewczynki:-) Czytałam gdzieś że śluz w kupce może być objawem uczulenia na białko:szok: karmię cycem i jem dużo nabiału może wiecie czy towarzyszą temu jakieś inne objawy?Mojej córci nic nie dolega poza śluzowatym stolcem, no i boli ją czasem brzuszek ale tylko wtedy gdy nie zrobi kupki.Jak dociec przyczyny?Jakie badania robić?Pomóżcie, bo mam lekkiego stresa:szok: I jeszcze jedno: jak radzicie sobie z czkawką?Dzieci karmionych piersią podobno nie nalezy dopajać zresztą nie zawsze chcą.
 
Ostatnia edycja:
Do góry