reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Patra ja jak tylko skończę karmić to się przyłącze. Zostanie coś dla mnie? :-)
Dmuchawcu dziękuję za instrukcję robienia domku. Szkoda tylko, że nie możesz mi trochę swojego talentu pożyczyć.
 
reklama
nie bijcie...pelase!!! Wiem, ze strasznie dawno tu nie byłam,ale brak czasu doskwiera okrutnie. Praca, dom, praca. Nawet jak coś przeczytam, to już brakuje czasu na odpisanie. Postaram się poprawić. A u nas zębole daleko w lesie. Mały dosiadł dziś chodaka, bo ręce mam jak szympans do ziemi. Moge się drapać po kostkach bez schylania. Mały ostatnią wagę sprzed wdóch tygodni 7745 gr. jak na 2470 przy urodzeniu to chyba nieźle.

Gratki dla solenizantów i biegne Was podczytać.
 
Bić nie bedziemy,ale prosze o poprawe!!!
Teskniłam za panią ASPIRANT !!!;-):-)

oj, a czytać co bedzie nie wczoraj nie było i cztania na 20min. minimum!!:tak::tak::tak:
 
NOM sie udało ....
HA,HA,HA!!
wcześniej napisałam mega dłuuuuuuugiego posta i skasowałam.
I sie baaardzo w k....i musiałam ochłonąć .

A tak swoja drogą uimie ktoś odzyskać posta!!
Justyśka jak Ci ucieknie post to musisz nacisnąć w edycji u góry ekranu cofnij i Ci wróci to co napisałaś:-)

Witam zagubioną Felę :-)

100 latek i mega dużo zdrówka dla Adusi:-):-):-)

jutro mamy szczepieni i pobranie krwi na badanie bo Jula ma lekką anemię, oby wyniki były dobre i żeby nie musiała brać żelaza. Bez tego mamy z kupkami i gazami w nocy problem.

Zmykam poprzytulać się do M, Jula ładnie na razie śpi więc muszę korzystać:-D
 
Witam wieczorową porą :-) Dziecka śpią, mąż wrócił, ale poszedł do teściowej coś skonsultować przy wniosku. Dostała dotację ponad 30 tysięcy na założenie firmy :-D (Będziemy mieli wyremontowane "biuro" i stół konferencyjny z krzesłami :tak::-p)

Już conieco napisałam jeśli chodzi o wierszyki-wskazówki dla mego małżonka. Jak przepisze do kompa to wam wkleję mój chytry plan i doradzicie mi w jednej kwestii... czy lepiej, żeby wszystko miał jednego dnia, czy lepiej rozciągnąć na 2 tygodnie... wtedy się zorientuje, że to o Walentynki chodzi i będzie miał czas na wymyślenie/zakupienie czegoś dla mnie...

Któraś z was, chyba Agnieszka pisała, że nasze 14 miesięczne dzieci będą się razem bawić w piaskownicy. Tak dla ścisłości, takie 14 miesięczne dzieci będą się bawić w piaskownicy, ale nie razem tylko raczej obok siebie ;-) Dzieci zaczynają się bawić RAZEM po 2 roku życia. Wcześniej obserwują i bawią się obok siebie :tak:

Miłego wieczorku życzę. Ja chyba idę spać... chociaż wstawiłam pranko u teściowej więc może poczekam aż się wypierze i rozwieszę na kaloryferach, coby było suche jutro - Tomek zasikał mi wczoraj tyle majtek że :szok:
 
EWO znam skądś te osikane gacie,u nas tez nieraz takie dni.
ALE naszczescie już dawno,dawni ciszaaaa.
Nieraz jak sie bawi i trzyma to troche po puści ,biegnie na ostatnią chwile ,bo nie ma czasu wczesniej!!:cool:
ale odpukać jest dobrze!!

A co za firme tesciówka otwiera??
jesli moge pytać oczywiście!!

Coś jeszcze miałam CI dziabnać i zapomniałam.

mOJE CHŁOPAKI lulają.
Tomcio zmęczony ,po pracy wiercił i szlifował klocki w garażu.
A tam tak zimno wrrrrr...
chociarz mówi ,że wcale nie czuł zimna.
Najgorzej jak sie nameczy a nikt nie kupi,ehhh:confused::dry::shocked2::baffled:
 
Justysia my kupimy :tak:
Teściowa zakłada firmę szkoleniowo doradczą. Zarządzanie + budownictwo taki mix ;-)

A teraz mój plan na W14 (tak nazwałam moją tajną misję :-p)

1. MAIL
Twoje namiętne spojrzenie
Rozpala we mnie płomienie.
Chcę byś zawsze przy mnie był
I nocami o mnie śnił.
Ukryte wskazówki mój przyjacielu
Doprowadzą serce Twe do celu.
Gdzie ukryte? Temat rzeka…
Sprawdź czy w skrzynce list nie czeka…

2. SKRZYNKA NA LISTY (Opalana lub różowa kartka w kopercie. Zapach perfum)
O spojrzeniu było wcześniej,
Teraz będzie o Twym geście.
Dotyk Twój jak bryza letnia
Jak wschód słońca końcem kwietnia.
Aby się do celu dostać
Musisz ciężkim trudom sprostać.
Idź gdzie drzewa rosną dwa,
A między nimi figura święta. (Krzyż)

Tam odnajdziesz rzecz niespodziewaną
I wkrótce odnajdziesz swoją wybraną.

3. KOŁO DWÓCH DRZEW (Rafaello + LIST)
Drzewa te jak dwa filary,
Jakby miłość młodej pary.
Jedno z drugim całość tworzy
I dosięga do przestworzy.
Jak pan młody strzałą Amora trafiony,
Pędź czym prędzej do swej żony.
Ją ucałuj, przytul szczerze,
Bo ucieknie na rowerze.
Na kolejne czekaj wiadomości,
I już bój się swej przyszłości… (tak żeby podkręcić emocje :-p)


4. SMS
Zakochanam w Tobie po uszy,
Tyś słodyczą dla mej duszy.
Szukaj tam gdzie zapach z kuchni leci,
Najpierw omiń dużo śmieci, (jakies graty na strychu)

Później w lewo, znowu w lewo,
Przeskocz przez leżące drzewo. (belki na strychu, przez które musi przejść)


5. STRYCH KOŁO KOMINA ZNAD KUCHNI (I love milka + LIST)
Bystrzak z Ciebie mój kochanku,
Lecz nie będzie tu przystanku.
Dalej ruszaj bez mozołu
Szukaj ruchomego stołu.
By się przy nim najadł krewny
Będzie refleks mu potrzebny. (teściowie mają na tarasie kwadratowy stół, z okrągłym obrotowym blatem na środku, żeby załapać się na coś co się chce zjeść trzba mieć refleks, bo co chwilę ktos kręci tym platem :-D)


6. STÓŁ NA TARASIE
Widzę że główka pracuje
Lecz kto żonę ucałuje?
Pędź do niej prędziutko
Daj buziaka z romantyczna nutką.
Czekaj teraz na kruche ciasteczko
Które uchyli tajemnicy deczko (upiekę kruche ciastka i w jedno wsadzę kolejną wskazówkę)

7.W CIASTKU
Kruche ciastko prawdę zna,
Że kochaną żona Twa!
Abyś znalazł następny znak,
Musisz umieć czytać wspak.
Ktoś się dobrał i znak schrupał,
Więc go w brzuszku będziesz szukał. (wsadzę lizaka serduszko do Szczeniaczka Uczniaczka)

ĆEING OTSAIC PEL OTSAIC
ĆŚEJ ĘIS ECHC! (jeden z wierszyków, który mówi Szczeniaczek uczniaczek :-p)


I jak? :-D na razie tyle... reszta jak znajdę czas... teraz idę jeszcze coś schrupać, jakąś kolacyjkę... wiem że późno, ale muszę, bo nie szczymam do rana :)

Doranoc kochane!
Do jutra!
 
Ostatnia edycja:
EWCia zajebioza!!
Ja z czymś takim bede kombinować na swoim .
Mamy las za domem więc bedzie gdzie szukać!! heeehee

A na koniec ucieknij na rowerze heehee:-D:-D:-D:-D
 
reklama
kurka Ewa super,kobieto jaki ty masz talent:tak::tak:
nic ide spac, M dzis pozno z roboty wrocil a teraz na sesje się uczy maty, w kuchni siedzi a ja nawet do kogo przytulic sie nie mam:-:)-( ahh dobranoc, spokojnej nocy buziaki!
 
Do góry