reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Witamy ;-)
U nas noc super, jedna pobudka na mleczko z tym,że w oczekiwaniu na nie biedak zasnal z tatą wiec i ja sie polozylam, nawet tego nie pamietam tylko obudzily mnie male stópki, ktore kopaly mnie po buzi, mały łobuziak musial jakos obudzic mamę, ale ,ze byla 7 to juz nie tak żle;-)takze obudzilam sie w dobrym humorku i mam nadzieje ze tak bedzie caly dzien
----------------------------------------------
_________________________________________________
___tak by lo rano,(pisalam posta i niskonczylam) i jednak wcale nie bylo tyak kolorowo, bylismy w szpitalu na izbie przyjec, mielismy zostac na noc ale na szcescie wyrposilismy,ze chcemy do domu, bo rano uspalam malego i wlozylam do lozeczka, nagle zaczal kaszczlec, podbiegam a on dusi sie wymiocinami, doslownie jakby pod cisnieniem tak wymiotowal, no ale pomsylalam ze moze cos mu na brzuszku lezalo, wiec ok nie panikowalam, jednak za dwie godziny, znow to samo, do tego straszna biegunka z takim obrzydliwyhm sluzem, zaraz maly lał mi sie przez rece, zasypial na stojaco, wiec poszlismy szybko do pediatry z tamtad skierowanie do szpitala, maly nie chcial pic, ale wkoncu zaczal, wiec juz nie bylo tak zle, czekalismy caly czas az maly odda mocz, myslalam ze dadza do badania a oni tylko sprawdzili czy maly nie jest odwodniony, chodz zaraz potym badaniu znow okropna bieguna, lekarz to widzial,sprawdzal....MASAKRA.. pytali sie nas czy chcemy zostac na noc, ale to samo czy napojanie moge robic w domu, jak cos mamy przyjechac.... niewiadomo przez co to, jutro rano na kontrole,,, dzis warta przy lozeczku a ja juz nie mam sily, chyba 4h tam bylismy, a maly jadl ostatnio o 10 rano:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( teraz spi
 
reklama
Ada trzymam kciuki żeby jutro było już lepiej. U nas też kupka ze śluzem ale Jasiek niewymiotuje na szczęscie aż tak bardzo.... Eh co to sie dzieje? :-:)-(

Dlaczego te nasze dzieci takie trudne?
Ale Aduś zdrówka dla Kacperka :tak: Będzie dobrze :tak: TRZYMAJ SIĘ DZIELNIE :tak:
 
KOCHANE JA tylko chce WAM powiedzieć,że jutro idę do szpitala na czyszczenie.

Pani doktor powiedziała,że od pocztku jej nie pasowało płód był zbyt mały co do wieku.ŻE NIE mamy wpływu na wszystko i maszynami nie jesteśmy.Niechciała mnie straszyć,bo zawsze może stać się cud.
Lecz sie :no:stał.

Niestety nie jestem twarda tak jak ANIA.
Rozryczałam się w gabinecie no ,a w aucie obydwoje płakalismy jak bobr:no:y.
I.....dalej łzy płyną !!

tylko czemu to tak BOLI.....:no::no::no:
 
Justynko :-( przytulam Cię mocno ... :-(
Nie wiem co mam pisać ... Jesteśmy wszystkie z Tobą :-(
Aniołek teraz będzie nad Wami czuwal i jeszcze wróci ...

:-(
 
Justynko tak bardzo mi przykro:-( nie wiem co napisać, brak mi słów poprostu:-(

ada życzę Ci spokojnej nocki żeby mały miał tak jednorazowo i żeby wszystko było dobrze:-)

Alusia, a skąd podejrzenie AZS? mały ma poliki błyszczące? nałokciach kolanach w zgieciach jakies liszajce?
 
[*] dla Aniołków naszych Kochanych lipcóweczek ...
Iwon wiem że pytanie nie na miejscu ale co się stało z Michałkiem ? :-(

Beatko a Jasiek ma liszaje na łokciach i kolanach a prócz tego całe ciało czerwone. Taka jak by pokrzywka ... :-:)-(
 
DZIĘKI!!
oD DAWNA WIEM,ŻE JESTESCIE KOCHANE!!

Bardzo sie boje tego zabiegu,nienawidze jak mi coś robią ,a ja nie wiem.'
Będe pierwszy raz pod narkozą .
Bo ponoć dają narkoze.
Chciałabym wyjsć w ten sam dień,a czy to jest możliwe ??
 
reklama
Justysiu wiem, że łatwo mi mówić, ale jesteś dzielną kobitką, masz swoich trzech chłopaków, o których powinnaś teraz pamiętać... a dzidzia na pewno przyjdzie jak już będzie czekał na nią kącik w nowym domku... pamiętaj, że forumowe ciotki tutaj są i myślą o Was!
 
Do góry