reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
izabell miło, że ktoś się do kawki przyłączył,

Kamlotka mojej nigdy się nie zdarzyło spać do 10.00 :szok::szok::szok:
moja nocna spanie ma od ok 20.30-21.00 do ok 6.30-7.00 i potem drzemie miedzy 10 a 11.30-12.00 no i potem to najczęściej do wieczorka już nie śpi, chyba, że rano drzemka będzie krótsza niż godzinka to zasypia jeszcze popoludniu na ok 40-60min,
u nas też piękne słońce świeci, tylko mnie coś głowa boli:-:)-:)-(

sprzątającym życzę zacięcia do pracy :-p:-p:-p i widocznych efektów:tak::tak::tak:
 
Adudz Oliwia też najczęściej szybciej wstaje, czyli ok 8, wtedy drzemka ok 10-11 i wtedy po południu ok 15, ale godziny jej spania w dzień bardzo się zmieniają. A jak ma spokój to potrafi jedna drzemkę uciąć sobie nawet na 2 godz
 
no i niestety dziecko mi dziś nie pospało długo, bo tylko 35 min, więc teraz już zmykam do niej bo i do pracy trzeba się przygotować, miłego dzionka życzę, do wieczorka bądź do jutra rana:tak::tak:
 
Część kobitki.

Wszystkie dawno nie aktywne mamy, prosimy o poprawę;-) Pokutą jest przynajmniej jeden post dziennie!!!

Jedziemy z mężem do Węgierskiej Górki i z Małą w piątek na weekend. Oby była pogoda, bo ost zauważyliśmy z mężem pewną prawidłowość. Na tygodniu ładna pogoda a w weekend leje. Fajnie się wkurzaja ci co pracują. Już niebawem i ja do nich dołącze z czego się niezmiernie cieszę. Macierzyństwo trochę mnie przerosło. Mąż chce drugie ale ja zmieniłam zdanie. Chce w końcu zacząć się wysypiać, mieć kontakt z ludźmi i nie patrzeć codziennie na te 4 ściany. I miec troche czasu dla siebie. jestem już zmęczona tym siedzeniem w domu. I podziwiam ewe i inne mamy które opiekują się długo swoimi dziećmi. Mnie i tak na siedzenie w domu już nie stać ale nawet gdyby...to chyba bym też w pewnym momencie powiedziała....chce wrócić do normalności, do świata, do ludzi.
 
hej dziewczyny
u nas ok
mala ciagle sie przyzwyczaja do nowych osob i pewnie dlugo jej to zajmie, narazie to tylko mama i mama wiec zero odpoczynku.
za soba mamy jedno wesele (super sie wybawilam) w ta sobote mamy drugie. Mari zostala z moja mama, wszystko bylo ok.
bylam pryw u ortopedy z Mari dot krzywizny jej nozek ale trawilismy na totalnego dupka wiec w przyszlym tyg ide do nowego. tamten stwierdzil ze mala ma dysplazje bez zob zdjecia:baffled::wściekła/y: zobacze co drugi lekarz powie bo temu nie wierze.
dopiero wczoraj wyprawialismy jej roczek, jak zwykle rodzina meza sie popisala:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: po co wogole sa tesciowe!!!!!
mala dobrze przeszla szczepienia ktore miala dzien przed wyjazdem z anglii, jest zdrowa i ciagle nas czym zaskakuje, krzyczy i spiewa non stop.
ja sie przyzwyczajam do nowego zycia, jakos musi byc. staram sie o kuronia.
pozdrawiam was goraco!
narazie nie mam czasu by was poczytac ale niedlugo znajde
 
Witam,
Ale u mnie byla noc ohh!! mały szalał do 24.00 jak nigdy zawsze o 21 ladnie spi, po prostu nie mial ochoty na sen, a potem wstał mi o 5 i tez był już taki rześki i wyspany,
o 9 jakims cudem udalo mi sie go uspac i poszlam spac razem z nim ale spal jakies 40 min, wiec teraz znowu go klade, bo marudzi jak...

Asia i Iza :) witamy spowrotem - piszcie z nami jak najwiecej i może by tak wyszła reszta dziewczyn z cienia?? bierzcie przyklad :)

Iwona - ponoc dobry jest oklad z podgrzanej soli tak na patelni i do n.p pieluchy tetrowej i trzeba przykladac takie cieple, zamiast soli moze byc siemie lniane.
Moja mama sobie takie robi i jej pomaga :)

Beata- ja tez przylanczam sie do pytania po co są tesciowie...
szkoda ze trafiliscie na takiego lekarza, ja lekarzy szukam przez strony typu ranikg lekarzy, czytam komentarze i wtedy wybieram, tak znalazlam laryngolog dzieki ktorej kacper juz tak od pukac nie choruje.

Willsonka- z tym weekendem masz racje, co do "powrotu do żywych" to masz racje, ja jeszcze z dzieciaczkami sie troche na siedze ale gdy tylko urodzi sie drugi malec to zapoisuje ich do złobka dzidzia skonczy 6 miesiecy a kacperek bedzie mial juz troche ponad 2 lata, bo tez chce wyjsc do ludzi, co innego gdy ma sie blisko siebie kogos kto tez ma male dziecko, ja mam jedną taką kolezanke,tyle ze mieszkamy dosc daleko iczesto sie nie widujemy, a inne kolezanki to wiadomo "brak czasu".


3-miesięczne niemowlę wpadło do rzeki- Onet.pl - Wiadomości
to chodzi o dziewczyne która mieszka obok mnie ja ją znam to jest taka patologia, powinni jej to dziecko zabrac, w domu nie ma na nic pieniedzy tylko na alkohol, a ona z tym swoim facetem spotyka się potajemnie, bo on nie moze przychodzic do niej do domu, tymbardziej ze mieszka tam jeszcze siedem osob,
najlepsze jest to,że to nie pierwszy raz jak takie cos sie jej stalo tzn, wczesniej jej dziecko jak poszla do sklepu i zostawila dziecko z piajaną bandą zaczeło się krztusic, ktos trzeżwiejszy zadzwonil na pogotowie,a ta matka wrócila sobie do odmu poznym wieczorem,
angry.gif
 
Witam.
Mój Predator jak obudził się wczoraj po 22 to do 24 luźne gadki były. Juz myślałam, że nie pójdzie spać.

willsonka, adaaa wy chcecie do ludzi a ja bym chciała już następne dziecko, żeby nie wracać do swojej pracy, której szczerze nienawidzę i wcale za nią nie tęsknie.

BeataZ jeszcze trochę i już całkiem będzie dobrze. Najtrudniej się do czegoś od nowa przyzwyczajać.
Powodzenia z kuroniem.

Spadam jakiś obiad zorganizować. Dziś jedziemy z Hanią na szczepienie.
 
reklama
A my już po gotawaniu prani sprzątaniu i spacerniaku
przy okazja bycia w mieście zaszłam na szmaty i mam śliczna ogrodnicze i koszulkę dla Nikoli za całe 8 zł :tak::-D jak je wypiorę i wyprasuje to się pochwalę

willsonka
adaaa a ja jestem mega zadowolona z bycia w domu z dzieciakami a do pracy mi nie śpieszno bo prace ma właśnie z ludźmi i tak przez cały dzień trzeba w kółko o tym samym mówić

BeataZ ja miał podobna sytuacje tez z ortopeda z Kacprem i też konsultowałam go u 3 lekarzy pierwszy własnie stwierdził dysplazje lakarz rodzinny powadził z dysplazje nie ma ale ma płasko stopie a inny ortopeda bardzo dobry w naszym mieście powiedział ze nic temu dziecku nie jest hehe a nóżki ma po tacie ;-) zawsze najlepiej zasięgnąć kilku opinii :tak:

Asia kciuki za szczepienie oby obyło się bez temperatury :tak:Nikola je zniosła super

Adaa co za kobieta normalnie szok :nerd:a ludzie z pomocy społecznej czy innych ośrodków nie reagują, dopiera jak się stanie krzywda, a na reakcje już za późno, powinni je od razu odebrać dla takich rodziców
agnieszka...24 my też będziemy tęsknic :tak:
 
Do góry