reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Oj coś mi się wydaje, że u Toma to była jakaś jelitówka. Wczoraj już miał ładną kupkę, ale za to Adam od wczoraj robi nie za fajne :baffled::baffled::baffled: Chyba, że Adam zareagował tak na Eurespal, który dostaje (w końcu i Bactrim i Eurespal to już nie zwykłe syropki "na kaszelek" i mają różne skutki uboczne)... ale to byłby chyba zbyt wielki zbieg okoliczności...

No nic - mamy sranko kilka razy dziennie, ale bez tragedii. Daję mu bakteryjki, może będzie mniej cierpiał. Przewijam go jak tylko usłyszę - no ale mimo to ma obszczypaną pupę. Sudocrem poszedł w ruch.
 
witam się pod koniec weekendu :-)

my późno wróciliśmy do domku, więc szybko położyliśmy małą spać bo mocno zmęczona była,

przede wszystkim:

VIORECZKA GRATULUJĘ KOLEJNEJ CÓRECZKI


mam nadzieję, że Aneczce udało się dziś wrócić do domku z córeczką, i zaczną spędzać czas razem

Ewa mam nadzieję, że Adasiowi te częste kupki szybko miną, i że jutro będzie się już lepiej czuł :tak::tak:
 
Vioreczka GRATULACJE PRZEOGROMNE!!!!! Trzymajcie się cieplutko i życzę zdróweńka.

Vioreczka, Dmuchawcu nawet nie wiecia jek ja WAm zazdroszcze- ale tak pozytywnie.... Żeby tylko ojciec Karoliny był bardziej odpowiedzialnym człowiekiem to chyba bym się nawet chwilę nie wahała.... Pozdrawiam.
 
Dziewczyny pupa Adama jest w tragicznym stanie :-( piecze go okrutnie. Już nie wiem czym smarować :no: Czy AlantanemPLUS w maści czy sudocremem (bo to mam w domu). Jak tylko zrobi kupkę to zaczyna się krzyk i trzymanie za pieluchę. Po kupce smaruję kremem i wietrzymy się 10-15 minut... no ale z biegunką nie puszę go po domu w samych majtkach :-(
Macie jakieś sposoby na czerwoną szczypiącą pupę? moje dzieci nigdy czegoś takiego nie miały :no:
 
ewa,miałam ten sam problem z pupa córci,nic nie pomagało,nawet ranki się zaczęły robić,ale pomógł tormentiol,kosztuje ok.6zł,po 2 dniach nie było śladu odparzeń,
 
reklama
Zleciłam mężowi zakup tormentiolu. Zobaczymy jak będzie. Dzięki!

Bepanthen ma skład zbliżony do AlantanuPlus, który zawira Alantoinę + pantenol
 
Do góry