reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

witam,czy mogę do was dołączyć tak skromnie,podczytuje was od początku,też miałam termin na lipiec,ale moje słoneczko urodziło się w sierpniu,bo jej sie nie śpieszyło za bardzo,pozdrawiam wszystkie dziewczyny

wstyd się przyznać ale podczytuje was codziennie,normalnie chyba jestem uzależniona......:):):):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hejka Laseczki

Widzę że kredyty nadal psują Wam humor, normalnie szok z tą kasą, jak człowiek uczciwy i wie że będzie spłacać to akurat go nie dostanie, a wszyscy oszuści żyją jak w bajce

Gosia witaj wśród nas :-) Skoro podczytujesz to co tak pózno się dołączasz? Hm? ;-);-):-) O nas już pewnie sporo wiesz, to napisz coś teraz o sobie :tak: I o córci :tak:

M wrócił po prawie całej nocy i dniu pracy ok 17, o 18 się położył spać i o 22 dalej w drogę :baffled: Się można zacharować normalnie w tych czasach

Właśnie, Brzoskwinko gdzie jesteś? Aga? i inne Dziewczyny? Hop Hop!
 
Cześć Kochane,
mała już śpi od 40 min, więc w końcu mam chwilkę aby do was zajrzeć,

Kamilko u mnie rano nie wiało, ale w dzień po mału się wiaterek zrywał i teraz znowu dość mocno wieje, a jak patrzyłam na pogodę to jutro ma nawet padać:-:)-(

Beatko przykro mi z powodu tej nieszczęsnej sytuacji z mieszkankiem, a już się wczoraj tak cieszyłaś

Beacia82 odzywaj się kobitko częściej,

Patra ja też teraz mam @ i jakoś takiej weny do pracy nie mam jak ty, a wręcz przeciwnie nic mi się nie chce robić, jestem osłabiona i sił na wszystko brakuje, ale to może też przez tą jelitówkę z wtorku, bo w sumie cały wtorek i wczoraj nic jeść nie mogłam i dopiero dziś coś w miarę normalnie zjadłam, i ciekawa jestem jak wygląda twój nowy pokoik, a może zrobisz kilka zdjęć i pochwalisz się swoimi zdolnościami do pędzla i igły (albo maszyny) co ????
Ewa wolny dzień dla siebie :-p:-p troszkę zazdroszczę, bo już nie pamiętam kiedy miałam taki dzień dla siebie
Olcia mam nadzieję, że szybko sobie z tym osłabieniem poradzisz, teraz musisz mieć siły, i tak spojrzałam na twój suwaczek i widzę, że to już druga połowa ciąży a tak niedawno chwaliłaś się dwiema kreseczkami na teście,
Gosiu witaj i napisz coś o sobie i małej
miałam jeszcze coś napisać i nie pamiętam co,
 
myślałam, że ktoś tu jeszcze dziś zajrzy, a tu pusto strasznie, no nic idę zobaczyć końcówkę serialu i uciekam wtedy do łóżeczka, miłej i spokojnej nocki kochane :-)
i ciepłego dnia jutro
 
Hej hej drogi lipcu.
Chcę sie zameldować, ze wszystko ok. Pracy tyle, ze nie nadążam. czasu wolnego brak totalny. Zasypiam ostatnio koło 21.30 i przed 6 wstaję więc dzień niby długi, ale i tak zbyt krótki.

Karolina wczoraj narozrabiała u niani i ma krwiaka na uchu. Niania przez nią zawału mi dostanie- krwiak od uderzenia w ławę bo dzieć skakała z wersalki i poleciała nie tam gdzie chciała.....

Weekend planuję w 3-mieście i powrót w poniedziałek dopiero więc pewnie od wtorku dopiero będę bardziej czasowa. :)

Pozdrowionka dla wszystkich.
 
Witajcie!

U nas dziś ciepło. Jest ok. 7 st na plusie :-) ale niebo zachmurzone. Myślę jednak, że skoro nie pada to wybierzemy się po 11 na spacerek.

Choroby u nas jakby przemijały. Tomi nie smarka. Nie ma ciągłego wycierania nosa, nie pociąga, a nos jest ciągle odetkany. Bactrim chyba działa.
Adamowi przestało lecieć z nosa. Wtedy razem z biegunką pojawił się dość uporczywy katar, a w związku z tym mokry kaszel z rana. Smaruję najpierw jakimś kremem (Alantan, wazelina), a potem nacieram odrobiną spirytusu i oklepuję. Adam strasznie tu lubi. Rozkłada się na moich kolanach jak do masażu :-D po dwóch dniach takich zabiegów (rano i wieczorem) rano wstaje bez zapchanego nosa, a jak kicha to nie ma gili do pasa. Dziś w ogóle nie miał. Nie wiem czy ma to jakieś medyczne wytłumaczenie ale może...
Czytałam, że nie powinno się nacierać dzieci spirytusem, kamforą itp. ale raz na ruski rok chyba nie zaszkodzi. Mnie rodzice nie nacierali chyba niczym. Nie stosowali takich metod. Pani dr laryngolog mi to zaleciła jak Tomka zalewała flegma/katar z nosa i przeokrutnie kaszlał.

Co do zdjęć, to jestem na 2 urodzinach Tomka. Jeszcze 1,5 roku do wklejenia mi zostało :-D

Gabiaz - zazdroszczę weekendu w Trójmieście. Chciałabym w te wakacje pojechać nad Polskie morze... tylko kto mi zagwarantuje pogodę?! :confused:

Adudz - wolny dzień spędziłam w łazience... ale nie w wannie z pianą tylko z mopem parowym czyściłam fugi :baffled: Normalnei są teraz białe jak nowe :tak: ale użyłam dodatkowo jakiegoś Bang'a!

Gosia - Witamy!

Kamlotka ten twój mąż to faktycznie zapracowany, ale weekend się zbliża. Nadrobicie co stracone ;-)

Beatko a jak z umową przedwstępną? są jakieś konsekwencje jej zerwania z jej strony? czy w końcu nie podpisywaliście?
 
witam,dzięki za miłe powitanie:-)

naskrobie troche o sobie...jestem z Mysłowic,jestem mamą dwóch córeczek Nadia ma 6lat,Maja ur.sie 06.08.2009 choć termin miałam na 27.07,jest bardzo grzeczniutkim dzieckiem,starsza córcia daje mi bardziej popalić:wściekła/y:,narazie nie pracuje,ale szukam pracy,mam 27 lat,jestem mężatką od 7lat:rofl2:,to tak króciótko o mnie,reszte postaram sie pisać na bieżąco;-)
 
Witam w ten.......... deszczowy dzień :cool:

Faktycznie Adudz u mnie też zaczęło wczoraj wiać, akurat jak byłam w trakcie spaceru, Mała szła, ja puściłam wózek a wiatr normalnie mi go pchał, ta się przewróciła, wózek mi uciekał, eh, co za spacer :baffled:

Ewa jeśli chodzi o M to taki kurs do Gdańska z piaskiem to zaledwie 40zł zarobku dla M, w dzień zrobi mniej kursów, bo korki..... W nocy się jedzie i nie ma "szczytów"

Muszę narazie kończyć bo zaraz będę miała w poscie raczej niezrozumiałe słowa, bo już jakieś łapy mi się tu pchają do kompa, niedługo pewnie pójdzie mały komputerowiec spać to jeszcze zajrze

-----------------------------------
Mała leży to może zaśnie

Gosia to witam jeszcze raz, mam nadzieję że teraz będziesz na bieżąco się udzielać, bo jak widzisz czasem pustki tu u nas, więc każdy posst mile widziany

Gobiaz to fajny weekend Ci się szykuje, my może odwiedzimy Tesco w Gdyni, ale to nasze planowanie często wychodzi na nic

Ewa jaki tran kupiłaś Chłopakom? Ten co reklamują? Molier? Czy jak to tam się pisze
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześc kobitki, powoli się otrząsam po środowej wieści. Nadal jest mi smutno i przykro, że tak wyszło. Ale teraz już wiem czemu tak się stało. Ta babka nie mogła kupić tego mieszkania na ktore dała zadatek, bo zmarł kilka dni temu mąż sprzedającej, a ich dzieci tj spadkobiercy - pasożyci nie wyrazili zgody na sprzedaż mieszkania po ojcu. W związku z tym ona została bez mieszkania i nie mogła nam sprzedać swojego. Powiedziała mi też że nie zamierza już wiecej kupować i zostaje w swoim, z myslą o wykupie sąsiada obok i powiększenia swojego mieszkania o to od sąsiada.

Julcia w nocy zbudziła się z płaczem, mówiąc , że boli ją oczko:confused: Zasnęła wtulona we mnie po godzinnej batalii. A rano obudził mnie jej buziak uwielbiam takie pobudki:-D

Zmykam troszkę popracować, miłego dnia.

p.s. na jutro wzięłam wolne, bo ma być 11 st i chciałam dzień z córcią spędzić. Ale ponoć ma wiać :baffled: a dziś wieje tak mocno, że same mi się drzwi w pracy otwierają :szok::-D
 
Do góry