reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Hej ;)
Wreszcie mam chwilkę, żeby troszkę posiedzieć przy kompie.
Ja dzisiaj na nogach od 4:30 ale jeszcze coś widzę na oczy ;)
Mała je w dzień co godzinę a w nocy co 2 więc ciągle karmię. No ale przytyła już 1 kg.
Dawid nadal zachwycony siostrą i nawet powiedział, że ją kocha.
Ciągle jej robi "cacy" a jak płacze to daje jej smoczka więc jest OK.

Co do spacerówki ja mam ESPIRO JET. Ma regulowane rączki. Mam 180 cm i bardzo wygodnie mi się ją prowadzi. Jest lekka i zwrotna. Rozkłada się do leżenia, ma dużą budkę.
 
reklama
Moje dziecko śpi a ja zaraz chyba też się położę. Jeszcze przed zaśnięciem spadła z łóżka i nabiła sobie pięknego wielkiego guza nad okiem... A dopiero co poprzedni zniknął...

Stopi właśnie mam te pieluszki co Ty kiedyś pisałaś- takie kolorowe (naughty baby- sprawdziłam) I może faktycznie ma za dużo tej pieluchy. Poza tym czasami jak pomajstruje to rzep się przesuwa i ją podrażnia.

Karolina miło widzieć taką miłość między dziećmi.

I spadam- jeszcze kurczaka muszę do lodówki schować, żeby mi się kocica nie dobrała do niego przypadkiem.
 
Adudzku no potrafi umęczyc dzis naprzykład w dzien nie spał a zasnoł dopiero przed chwilką wiec dzien długi,a jemu wszystkie zabawy nudza sie po 2 min,nie wiadomo co temu dziecku juz wymyslac do zabawybo ciaga mnie za ręke i karze siadac w zabawki,jeszcze zeby ciepło było to na dworek mozna isc a dzis zimnica to tylko na troche poszlismy.
Karolina fajnie ze dzieciaczki sie tak kochają:-)
A czeste karmienie potrafi umęczyc,wiem cos o tym bo Alan w dzien ciągnoł co 40-60min a w nocy co 1,5 h i na poczatku tez tak ładnie przybierał jak twoja malutka,a teraz sie zrobił niejadek i chudzina.
Gabi oj te siniaki,Alan ma sinca na poliku i równie duzego na czole a dopiero co stary zaczoł żółknąc.Ale to niestety nie uniknione.
Kolorowych senków laseczki:-)
 
Dzień dobry babeczki:-)
Wiosno,wiosno powiedz czy to w końcu ty:-):-):-);-)
Moje dziecko biega żeśke od jakiegos czasu a ja jeszcze nieprzytomna.Chyba zacznę mu mak zamias herbatki parzyc;-):-Dmoze pospi wtedy dłużej:tak:
Miłego dzionka :-)
 
GABIAZ wiesz co u nas te naughty baby sie w koncu sie nie sprawdzily... ja je jako pierwsze mialam...i nie mialam wtedy porowniania i mala je przesikuje i wlasnie uciskaja... przyjade na mazury to Ci pokarze te co sie u nas w koncu sprawdzily
 
Witam
Wiosna jest w kalendarzu i u mnie za oknem również :tak: Chociaż coś pozytywnego
Poza tym u nas ok, kaszelek ciągle się utrzymuje ale tak raczej bardziej z rana. Wczoraj spędziliśmy trochę czasu na dworzu, najpierw Mała sama doszła na nasz kaszubski najwyższy szczyt :-D (wierzyca) na samej górze znajduję się wieża widokowa, ale tam już nie wchodziliśmy i jak na złość nie mieliśmy aparatu. Potem pojechaliśmy na stok narciarski i Mała poszalała z sankami, pchała je bo jeżdzić coś nie lubi

Adudz zdrówka dla Małej życzę, teraz już chyba będzie tylo lepiej, pogoda nastraja pozytywnie, prawda?
Wilsonko szkoda Małej, że też musiało to się do Was przyplątać, a z tego się "wyrasta" ?
Karolina zdrówka dla dzieciaczków, no i fajnie że Mały taki zadowolony z siostry i pomocny, jeszcze trochę i sam będzie ją karmił :-)
Ewa a ta karta PayBack coś kosztuje? W sensie że trzeba za nią płacić co miesiąć?

No nic Laseczki, ja muszę pozałatwiać coś na mieście, póżniej auto odwieść do elektryka. Mała zasypia to jak wrócę zje obiad i pójdę z nią na spacer, trzeba wiosnę przywitać!

Miłego dzionka życzę
 
Kamlotka karta payback nic nie kosztuje. Ale te "nagrody" które oferują to też nic nadzwyczajnego, ale zawsze coś. Jeżeli i tak tankujesz na BP, to warto ją mieć i zbierać te punkty. Ale jak przeliczyliśmy to żeby dostać blender, który w sklepie kosztuje 150zł musisz najpierw wydać ok. 40 000 na benzynę, także bez rewelacji. Wręcz te 150zł, a nawet więcej można zaoszczędzić tankując na tańszej stacji.

My właśnie po spacerku. Adamo dzielnie maszerował. Tomi dziś tak bardzo chciał jechać do przedszkola, że nawet śniadania w domu nie chciał jeść, bo dzieci pójdą MOCZYĆ Marzannę bez niego. Bo teraz się marzanny nie topi tylko moczy, żeby nie było w tym wszystkim agresji :-D:-D:-D
 
reklama
Uff własnie wróciłam do domu, byłam po raz drugi u lekarza z dziewczynami bo wczoraj Michalinka zaczęła wymiotować a Tosi coraz silniejszy się robi kaszel. A pani doktor do mnie z tekstem że przesadzam bo dzieci tak mają że czasami rzygają kaszlą i mają mokre nosy i nie ma się czym przejmować...:wściekła/y: Nie było już wolnych wizyt na nfz wiec poszłam prywatnie i 500 zł wyrzucone w błoto bo w sobotę 150 dzisiaj tez zapłaciłam i jeszcze za pobranie krwi. Nie dość że państwowo to mi powiedzieli że najblizszy wolny termin w czwartek to jeszcze prywatnie trafiłam na jakąś debilkę. A i jak juz taka umeczona po tym wszystkim wracałam z Tosia śpiąca mi na rekach i taszcząc jeszcze Michalinkę w foteliku spotkałam sąsiadów a sasiad wyjechał do mnie z tekstem no to pewnie tatus jest zrozpaczony że 2 dziewczyny...:wściekła/y:palant normalnie
normalnie jestem wsciekla na wszystko robie sobie snaidanie i korzystajac z tego ze male spia ide sie zrelaksowac na bb, poczytam co tam u was to pewnie mi sie humor poprawi:-)
 
Do góry