reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Hej lasencje.
Nam cos laptop bańczy.
Wczoraj kreski mi pokazał i go wyłączyłam szybko.
Nie wiem o co kaman ,przegrzał sie czy jak był gorący.
I juz poznej sie nie załczył,myślałam ,że już amba ,ale teraz mnie podkusło i o dziwo załapał:eek:.
Cos czuje ,że nasteny wydatek sie szykuje w poniedz. naprawialismy tuner z polsatu.
Juz wiecej nie chce tej anteny wrrrr...
Cwaniaczki paruja tuner z karta i juz od innego tunera nie załapie.
już któryś raz z bańczył ,to teraz jeszcze laptop:eek::angry::angry::angry:.

My jutro wyjeżdzmy do POZNANIA,nie wiem czy sie chwaliłam ,ale Tomek zostaje w niedziele chrzestnym:tak:;-).
Kuzynowi sie urodziło 4 dziecko i sie odwdzięczył bo on jet u Karola.

JA też nedługo na chrzestną tzn. z ruchami mojej sis może byc za rok:sorry::laugh2:.
Także dzieciaczki nas KOCHAJĄ.

właśnie JULCIO wstał.

DZiś jade do mamci 4 miechy jej nie było ,dzis biore sie za torta,ale chyba zrezygnuje z tej masy cukrowej nie mogę dostać cukrowych perełek.Jak były ne potrzebne to wszedzie były ech...

Coś w nocy nie umem spac ostatnio,ja nie wiem czy za mało wit. S czy jak:eek:.

U nas nadranem cos pokropiło bo chodniki zmoczone.

miłego dnia KOCHANE.

MAXIU ZDRÓWECZKA OD CIOCI :tak::-)
 
cześć kochane ja tylko na chwilkę wpadłam życzyć wam miłego i udanego weekendu, z dużą ilością słoneczka
Beatko ja bym robiła wcześniej i nie zwracała uwagi na żadne przesądy
Justynko ja też ostatnio spać nie mogę, dzisiaj zasnęłam koło 2,30 a o 5,30 już budzik mnie obudził, więc chodzę dziś trochę nie swoja, a co do deszczu to u nas trochę w nocy pogrzmiało i popadało, nad ranem też jeszcze kropiło, a teraz mocno wieje, ale świeci słoneczko i jest 23st więc jest ok
Kamlotka fajny pomysł na urodzinki
ja też się przyłączam się do życzeń dla MAKSIA zdrówka, szczęścia i uśmiechu na buzi
 
hej.
ja już z wanny wypłynęłam i ciekawe co będę robić.
Bym konczyła moje obrazy olejne ,ale ciemno i nie bede świecic i smrodzić.

Jeszcze sie ne popakowalam zrobie to rano ,aby sie nie trzaskac .

Odwiedziłam mamusie ,pobawiłam chrześnaka.ale on juz fajny /pogadaliśmy sobie
eeeeee... i agu :-):-):-).

wiecie co fajny tak pobawić i odłożyć;-),chciałam jeszcze dwa ,ale od jakiegos czasu odechciewa mi się :-pnie mam cierpliwości do tych moich zgredków.

i co tu robić hmmmm.... MADA FAKA chyba panoramiczna otworze przy akwarium.
Rybki mnie oświecą.:cool:
 
Witam i ja w deszczowy dzień ........ brrrrr

Ja siedzę w domu, M w pracy, T poszła już ok 5 z wnuczką rodzić, bo ona były pracowniok z noworodków więc znajomości ma, no i właśnie dzidzia nam się kolejna rodzi i nawet nie wiem czy już jest po. 10 dni wcześniej się pośpieszyła a ja obiecałąm że wanienke kupię, no i chyba do tesko pojedziemy dzisiaj bo u nas to tylko takie najzwyklejsze mają.

Życzę Wam słonka, bo u mnie nie ma ani grama, więc chętnie trochę przyjmę :tak:

Miłego weekendu
 
Witam mamuśki , dawno mnie tu nie było , ale jakoś nie było czasu! W imieniu Maksa bardzo dziękuje za życzonka i jest mi bardzo miło ,że pamiętaliście! U nas troszkę się pozmieniało , ja już niestety nie pracuje od końca maja (redukcja etatów), teraz jestem po laparoskopii i dochodzę do siebie! A M ma opiekę nad chłopakami to mam troszkę wolnego czasu tylko dla siebie! Urodzinki odprawialiśmy 11 czerwca , bo ja 14 miałam zabieg i leżałam dokładnie piętro niżej co dwa lata temu, także miałam małą powtórkę z rozrywki , tyle ,że do rąk dostałam kamienie a nie zawiniątko! Pozdrawiam i życzę miłego weekendu!
 
Witam
U nas wkońcu słonecznie, także można kożystać z niedzieli....

Niutka fajnie że się odezwałaś, szybkiego powrotu do pełni siłżyczę, trzymaj się Kochana

Wam życzę udanej niedzieli, by upłynęła pod znakiem ciszy i spokoju :dry:

To do juterka, odpoczywajcie cioteczki.........
 
widzę, że w weekend mało się tu działo,
kamlotka u nas sobota też prawie do 15 była okropna, zimna i deszczowa, dopiero po południu i wieczorkiem troszkę się rozpogodziło, dziś też było całkiem przyjemnie, i jak tam nowy członek rodziny jest już na świecie??
Niutka odpoczywaj póki masz taką okazję i mąż się synkami zajmuje, powrotu do zdrówka życzę
lecę się wykąpać i do łóżeczka szybko bo zmęczona jestem, a jutro znowu do pracy
 
Hej dziewczyny! Jakoś w zeszłym tygodniu czas mi tak uciekał, że nie miałam chwili, żeby coś skrobnąć :sorry2:

U nas powoli wychodzimy z kataru i bólu gardła. Tomi juz całkiem niele wygląda - poszedł dzisiaj do przedszkola. Po południu mamy dziś zakończenie roku.

Adik rano pokasływał. Dałam Mukosolvan. Z nosa jakoś tragicznie nie leci.

Mężul 4 dzień na antybiotyku - angina.

A ja nabawiłam się zapalenia drug moczowych :eek: jeszcze nigdy czegoś takiego nie miałam :no:

To tyle z tego co u nas.

Niutka Zdrówka dla Maksa! :-) No i dla Ciebie. Wiem jak możesz się czuć - mój mąż w listopadzie miał wyciągane kamyczki z nerki.

Muszę pomyśleć nad tematem przewodnim urodzinowej imprezy chłopaków. Może robaki? :-D:-D:-D YouTube - ‪Kanał użytkownika HowdiniGuru‬‏

Albo strażacki http://www.youtube.com/user/HowdiniGuru#p/c/C67DFB54E52F2584/10/kuXQVAg4Cqk
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Dziewczyny !! :)
Wpadłam się tylko pożegnać bo dzisiaj w nocy jedziemy na te wczasy do Rewala ;)) Dziewczyny mieszkające na pomorzu jaka tam pogoda? ;D
Pozdrawiam Was i życze udanego tygodnia ;)

Ewa a tort ten robakowy jest super :D :D
 
Do góry