reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Cześc matki wariatki!!!!

Tak wiem wiem dawno mnie nie było. ale neistety miałam tyle na głowie że masakra. Po pierwsze przeboje z Kacprem a po drugie przeprowadzilismy sie do domku. Moi rodzice sprzedali mieszkanie no i zamieszkalismy z nimi dokładając sie do rachunków. Mamy dla siebie całe piętro na poddaszu. Kuchnia, lazienka, duży salon ze spora wnęka gdzie mamy łózko sypialniane no i duzy pokój dla łoska. Na dole 3 pokoje plus kuchnia i łazienka. Przed domem spory ogród tak wiec zyc nie umierac :-);-). Jednak sporo kasy, wysiłku i czas trzeba bylo wlożyć żeby moc tu zamieszkać. Wymiana sanitariatów, malowanie ścian. przed tym trzeba było ściany gładzią robić bo były umazane glinkami świecowymi po który farba splywała, do tego naklejki czy jakies kartki były klejone klejem szybkoschnącym :-D:-D O tym że w ogrodzie były jedne wielkie chaszcze nie wspominając.. Tak wiec najpierw remont, pozniej jeszcze zdanie wynajmowanego mieszkania (a to tez wiązało się z generalnymi porzadkami), przeprowadzka, brak neta, tv itd :-):-) teraz juz powoli wracamy do zycia, tv juz jest, neta mobilnego sobie wzielismy, stałe lącze bedziemy miec dopiero w sobote. Teraz jeszcze tylko czeka przeprowadzka rodzicow bo ich parter dopiero skonczylismy remontowac. Masakra. Za przeproszeniem nie mam nawet kiedy po tylku sie podrapac. Kacper w nowym miejscu odnalazl się znakomicie. Spi w nocy jak zabity, żadnych jęków ani nic. No ale nie jest z nim tak kolorowo bo ostatnio ganiamy po lekarzach. Zaczęło się to tak miesiąc temu na starym mieszkaniu. Tak średnio 2-3 razy w tygodniu dopada go goraczka (nawet 40 stopni) po czym albo na nastepny dzien albo za kilka godzin znika.. Nic mu innego nie dolega,ani kaszlu, ani kataru. Po prostu nagle pojawia się gorączka i równie nagle znika. I tak od miesiąca..Badanie moczu i krwi miał robione, wyszły dobrze. a skąd się pojawia temperatura nie wiadomo,. Mam 2-3 tygodnie go obserwowac, codziennie mierzyć temperature, zapisywac i z wykresem przyjśc do lekarki. Poczekamy, zobaczymy ech..

niestety nie mam czasu poczytać co u was ale nadrobie to i bede wpadala cześciej :tak:Teraz zmykam obiad robić.

papa
 
reklama
No to nie mała kasa,ale jak takie spodnie drogie kupuje to niech sie z tym liczy .
mogła w sklepie kupić.
Wiecie co swoja drogą ludzie są perfidni,ja tez kupiłam za małe i nie narzekam,leżą w szafie i czekają na dobre czasy;-):-) .

Kamilko oczywiscie DZIĘKUJE!!!;-):-)

wiecie co ostatnio wylicytowałam kurtke dla Karola i po końu aukcji zaóważyłam ,że pisze ''dziewczynka'':-D:-D:baffled:
tak mi sie spodobała,a wcale nie wyglądała ,że ''dziewczynka''.
dziś mi przyszła w środku ma różówą podbitkę ,i na rękawie 3różowe małe gwiazdki i małą aplikacje obszytą nitką ,Karol bedzie w niej chodził mówił.:-D
Albo wypruje ta różówa nitke ,albo dam małej siostrze,ale kurteczka fajna.
Next sportowa Alaska SUPER naszywki 116 cm śliczna (1878576980) - Aukcje internetowe Allegro

ja umyłam okno w kuchni rozkrecałam je ,nienawidzę tych starych okien
ale było takie brudne :szok:przez te muchy,w ogóle otworze okno teraz i leca jak głupie do ciepłego,własnie jedna mi tu łazi po monitorze.:angry:


Musze isc do sklepu bo siedze,zupe mam z wczoraj a w pokuju mnóstwo zabawek,Juliuszka sprawka .


Kama jaka galaretka bo nie kumam<o co kaman> ?:-D:-D:confused:

a Dmuchawiec pewnie kompa sie nie dorobił jeszcze bo na pewno by sie odezwała.
 
melaszku dzięki!

a widziałyście ceny tych rowerków,na taki to na pewno mnie nie stać:wściekła/y::wściekła/y::-:)-:)szok:

Rowerki biegowe

Kochana bo ta firma ma drogie rowerki.. nie oszukujmy sie.. ja bym tyle nie dala za rowerek biegowy, zwlaszcza ze ejst duzo bardzo dobrych firm tanszych.. My mamy Kettlera , takiego Rower biegowy Kettler Speedy 10 dla AktywnegoSmyka (1897072307) - Aukcje internetowe Allegro My go kupilismy w Niemczech za 160zl..
W Niemczech wlasnie kettlery i Puky- sa uwazane za najlepsze i najbardziej popularne.. ale te drugie sa drozsze...
Ale na allegro sa tez tansze rowerki innych firm.. Rowery biegowe - Aukcje internetowe Allegro Wazne, zeby mial blokade kierownicy (w pewnym momencie przy skrecie opor), zeby nie za bardzo skrecala, bo mozna dziecku krzywde zrobic..... I naprawde mysle,ze uzywany mozna kupic.. nie wiem jaki bedzie drewniany uzywany..... ale na tym co my mamy nie jednemu dziecku jeszcze posluzy. :-)
W Dechatlonie sa rowerki biegowe do 200zl. Co do hamulca... to my nie mamy, ale zupelnie nie jest na tym etapie potrzebny....
U nas wazne bylo to,zeby byl niski tzn. dobry dla niespelna dwulatki (kupowalismy w czerwcu) wazne, zeby dziecko moglo postawic cala stope, a nie tylko ledwo co palcami dotykalo.. Niestety w naszym przypadku wiekszosc rowerkow byla za wysoka... First bike zupelnie odpadal, ona ledwo co palcami dotykala do podloza... i blagalam nie za 500zl!!! + w naszym przypadku koszt uchwytu do obnizenia siodełka.
p.s. i trzeba wziac pod uwage, ze nie kazde dziecko preferuje takie rowerki.... wiec ja jestem za tanimi opcjami ;-)
 
Ostatnia edycja:
KAMLOTKA a te przepisy to znlazlas na stronie allegro,czy to sa ogolne dla wszystkich sprzedazy w Polsce, niezaleznie od tego czy to sklep, czy allegro itd... ??? Zobacz co pisze w regulaminie allegro..A jesli ta osoba zaplacila Ci przez Place z allegro to znalazlam przypadkiem dzies takie cos:

Program zapewnia Kupującemu rekompensatę do 10.000 zł w przypadku, gdy:

  • zapłacił za towar, ale go nie otrzymał;
  • otrzymał towar, który znacznie różni się od opisanego w ofercie.
W kwocie rekompensaty uwzględnimy również koszt wysyłki towaru do 100 zł w przypadku, gdy:

Rekompensata jest finansowana ze środków Programu Ochrony Kupujących, dlatego ani Kupujący, ani Sprzedający nie ponoszą z tego tytułu żadnych kosztów! Sprawdź, jakie prawa przysługują Ci jako Kupującemu. Znajomość przepisów może pomóc Ci w polubownym zakończeniu sporu z kontrahentem.


 
dziewczynki tu wstwiam wam link, w sprawie tej pracy w Holandii
PRACA PRZY PRODUKCJI I PAKOWANIU CIASTEK

a co do mnie to postaram sie zaglądać jak często się da:-):-):-)
Kamilko, a Straż nocna, eh to były czasy, teraz jak codziennie rano wstaję do pracy, to o 23 się szykuję do spania, starzeję się :tak::-D

Fioletowa, współczuję dentysty, ale mogę CIę pocieszyć, rok temu miałam wyrywaną ósemkę i nie czułam wcale bólu, takie miałam dobre znieczulenie, znieczulenie trzymało od 17 do 23, nie czułam połowy twarzy, ale ważne że bez bólu

Pati super,że zmieniliście mieszkanko , napewno w domu mieszka się lepiej, więcej luzu i miejsca
Wstawię Wam zdjęcie frontu mojego domku
PA220294.jpg


i widok na salon
PA220279.jpg
 
Maylah super, że domek już tak wygląda :tak: Będzie super! :tak: Jak tylko się wprowadzisz, to daj znać, to wpadnę na parapetówę :-D

Stopciu ja jestem po drugiej stronie - sprzedający :sorry2: Te artykuły, to z kodeksu cywilnego
 
Ostatnia edycja:
reklama
KAMLOTKA ja wiem, wie ,ze to Ty sprzedawalas, ale wstawilam ten link po to, ze moze osoba kupujaca jak kupila przez opcje Allegro to niech da Ci swiety spokoj, tylko pisze do Allegro w sprawie odszkodowania . I wtedy nie moze od Ciebie żądać zwrotu kasy, bo przez ta opcje zakupy sa tak jakby ubezpieczone... Tylko pozniej nie wiem czy allegro od Ciebie cos bedzie żądać?
Sluchaj, a jaka Ty masz miec pewnosc, ze ten kupujacy nie odebral listu i teraz sciemnia.... Tez nie masz :-) A moze listonosz niechcacy list zle dostarczyl, pod inny adres...
 
Ostatnia edycja:
Do góry