reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Beata u nas takie ogłoszenie było rónież ,ale szybko poszło.Po dwóch dniach było nie aktualne i d..a.
Ja bym chyba siedziała na tym miejscu co masz i bym nie kombinowała.

Heh w cuda też wierze ,myśle sobie ,że tak miało być z tym kredytem PAN tak chciał no i w tego toto lota mamy wygrać ,albo wydrapać wieksza sumke w zdrapce;-);-):-).

Julek dziś Olbajs wypił,przyszedł i sapał jęzorem z buteleczką.Oddech sobie odświeżył zostawił jeszcze trochę na katar.
zostawiłam na parapecie dwa dni temu i zapomniałam,a ten wyczaił:wściekła/y:.brak słów .....:crazy:
 
reklama
hehe beata ano trzeba uważać...

my jechaliśmy kiedys samochodem i mąż miał włączoną w komórce aplikację która zapamiętywała trasę i cos tam mruczała, ja się pytam "co to?" a on na to "a co cię to?" młody powtórzył a ja do męża "i czego uczysz dziecko?" a młody do mnie "a co cię to?"
:-D
 
Rany co za dzień!!!:confused2:
Dziewczyny w nocy nie spały przez katar, zwłaszcza Marysia nie mogła biedna oddychac mimo Nasivinu. W koncu dostała podwójną dawkę i spała do rana z nami w łózku. Teraz od świtu obie na nogach, gile do pasa, marudzą, a ja okresu dostałam i ledwo sie ruszam:sorry2:. Miałam wyjśc na zakupy, ale chyba nic z tego bo pogoda beznadziejna, -2 na termometrze, pozamarzają im te gile:sorry2:Poza tym pierwszy dzień okresu plus chusta i 10kilowa Marysia plus wózek z Zosia (10kg+11,5kg+zakupy) to chyba jednak nie dla mnie.Wyslę męża jak wróci:tak:Normalnie chyba sobie wezme ibuprom i nospe, choc nigdy tego nie robie.

Fioletowa- jak starania?:-)
 
dmuchawcu - no teraz już tylko czekac muszę.. ok 22 stycznia powinnam wiedziec co i jak... heh zobaczymy ;-) niby tym razem trafiliśmy w owulkę, ale to jeszcze nic nie znaczy...
 
Witajcie,
Fioletowa powodzenia w testowaniu :-)
Ania, daj sobie spokój, męża wyślij po zakupy, a Wy sie kurujcie kobitki :-)

My dziś byłyśmy na pobraniu krwi żeby zrobić panel pediatryczny. Masakra, bo krew pobierają z żyły, a ja myslałam że może jednak z paluszka. Ale Julcia to dzielna dziewczynka, chwilkę popłakała, potem się zajęła innymi rzeczami. Na poczekalni dorwała jakąś 3 latkę i mowi do niej, JAK MASZ NA IMIĘ? JA JULKA PIK, JESTEM DZIELNYM PACJENTEM ZOBACZ MIAŁAM KREW Z RĄCZKI I DOSTAŁAM NAKLEJKĘ, a ludzie w szoku, że 2,5 letnie dziecko tak płynnie i wyraźnie mówi, a mamusia dumna :-D:-D

Dziś obiad kupny, bitki w sosie, do tego ziemniaki albo kasza. Nie chciało mi sie nic gotowac, a niedaleko mamy super bar z domowym jedzeniem, a że prowadzi go nasz kolega to jedzonko zawsze świeże dostajemy i taniej :-)

Moja mama chce kupić Julce dywan do pokoju, możecie mi doradzić jakiś? coś ok 1,20 x 1,70 mniej więcej w tych wymiarach, kolor ścian zielone jasne. Myslałam o fioletach z wrzosem. Wgl miałam Wam zdjęcia mieszkania wkleić, ale mam w domu net wciąż podłączony pod jakiegoś sąsiada, a mój mi podłączą dopiero w pt.
 
Fiolet z wrzosem do jasnej zieleni będzie miodzio:tak:

Fioletowa-to trzymam kciuki. Ja po naszych starankach stwierdziłam, ze nieważne kiedy owulka-trzeba majstowac dzidzie wtedy, gdy mam najbardziej płynny sluz szyjkowy (jak białko jajka). Jak tylko sie pojawi-brac sie do roboty i najwazniejsze - przed tym dniem abstynencja przynajmniej 2tygodniowa. Inaczej nie ma szans:tak::-D
 
hej.
u nas też zgnilizna ,to chyba już koniec świata sie nie ochronnie zbliża.
ale przesyłam mega pozytywne myśli co...?!!!:wściekła/y:

Musze znalesc jaką alternatywe bo w kółko to samo.

Ewa mieliście już bal,Tomi pewnie Spartakus ,a Karol oczywscie Spiderman tylko jeszcze stroju nie mamy.Ja wole własnoręczne przebrania robione.ALe tego dziwaa trzeba bedzie kupic .

Beatko fajnie Julka gada ,u nas bleblanie trochę po swojemu troche ludzKim głosem mówi i tak się kręci:-D:tak:.

Aniu jutro bedzie lepiej(chyba):confused::dry:.

Melaszek ,a co tam u WAS? ja dom,dach jest ,żyjcie tam po tym trzęsieniu ziemi .?? NAM Głogowy nie siegło jedna do Jarocina jeszcze kawałek drogi jest.

Wrzos czekam cały czas na wiesci od ciebie i fasolce.

Abudz a Ty gdzie??
 
Justysiu my bal mamy 26 stycznia. Ostatnio Tomi był przebrany za kowboja - dżinsy, koszula w krate, dżinsowa kamizelka, gwiazda szeryfa i kapelusz. Tym razem będzie Sportakus.
W tym roku wydaje mi się, że fajnie Michasia wymyśliła, bo dzieci w strojach mają przyjść rano do przedszkola. Wtedy będzie fotograf, będą robić zdjęcia indywidualne i grupowe, żeby na balu już nie tracić czasu. Poza tym niktóe dzieci na balu trochę zestresowane są i wogóle, a tak na spokojnie w przedszkolu wszystkim dzieciakom zdjęcia porobią.

Apropo balu - Tomi wczoraj mówi babci, że też ma się przebrać na bal. Na to babcia "To może się przebiorę za księżniczkę" a on na to "Nie babciu, ty się przebierz za różę, a dziadek będzie.... karczochem" :-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Justysiu - nie widzę nigdzie czy strój zawiera czapkę, poza tym ta aukcja też pewnie skończy się w okolicy 100zł, a Adik ma już strój smoka :-) chłopcy bawią się tak, że smok kogoś porywa i zieje ogniem a Tomi-Sportakus ratuje kogoś z opresji :-D
 
Do góry