reklama

Lipiec 2010

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2010' rozpoczęty przez Pati.b, 21 Październik 2009.

1. Pati.b

Pati.b Fanka BB :)

Czekamy na fasolki/groszki/orzeszki/ po prostu dzieci :tak: i ich mamusie :tak:

2. nutella

nutella Fanka BB :)

Witam!
    Wlasnie kilka dni temu dowiedzialam sie, ze bede mama. Po raz pierwszy, bardzo sie z tego ciesze i czekam na kolejne przyszle mamuski. Razem bedzie nam razniej :-).

3. reklama
  4. Vanilka

Vanilka Fanka BB :)

Witam :-)
    Ja rowniez jestem przyszla mamusia po raz drugi :-)
    Ostatnia miesiaczka 16.09 ,termin na koncowke czerwca jednak mojec cykle zazwyczaj byly dlugie wiec moge tez zostac lipcowa mamusia :-)
    pozdrawiam :-)

5. nikiforka

nikiforka W lesie :)

Vanilka - widzę, że jesteśmy w podobnym wieku ciążowym :) ja miałam ostatni okres 14. 09 :-D:-D byłaś już u lekarza? ja dowiedziałam się o ciąży z 3 testów dopiero w piątek. Lekarza dopiero odwiedzę jutro. Jak się czujesz?

6. Vanilka

nikiforka Witaj :happy2::happy2:
    wkoncu tutaj ktos sie zjawil:-)
    Widzialam Cie na czerwcowkach ;-)
    Ja chyba jednak bedziej na lipiec sie kwalifikuje ostatnia @ 16 wrzesnia ale cykle mialam dlugie ..jeszcze czekam az gin poswiadczy i zapewne lipcowa mama bede :happy2:wizyte mam dopiero w nastepny czwartek wiec troszke sobie jeszcze poczekam :baffled:
    gdyy nie bole glowy czulam bym sie ok .
    A TY jak sie czujesz ?? kurcze ciekawe co gin CI jutro powie :happy2::happy2::happy2:

7. nutella

nutella Fanka BB :)

Czesc dziewczyny, o fanjnie, ze jestescie.
    Jak sie czujecie, macie jakies objawy?
    Nikoforka, daj znac jak poszlo u lekarza. Vanilka, jesli dobrze zrozumialam idziesz do gina 5.11. Tak? Ja jeszcze nie mam za wiele objawow, ale wczorajsza beta wyszla dobrze, wiec jestem spokojna.
    PA ;-)

8. Vanilka

Czesc:-)

mam nadzieje ,ze niedlugo grono lipcowek sie powiekszy:tak:
    nutella Tak wizyte mam 5listopada:-)
    Czuje sie ok ..czasem mnie chwytaja takie odruchy wymiotne ,pewne zapachy mnie troche draznia no i glowa boli czesto co bardzo dokucza:crazy:
    No ale co zrobic takie sa uroki ciazy ;-):-)

9. aisim

aisim maleństwo jest w drodze..

witam przyszłe mamuśki!!
    czy mogę dołaczyc o waszego grona??
    Moja ostatnia @ 26.09!! Dziś potwierdzona ciąża USG - widziałam moją małą fasolinkę (chociaz nie przypominała nawet fasolki) ale najważniejsze że tam jest!!
    Termin przewidywany porodu na 3 lipca 2010!! ale wiecie jak to jest z terminami!

Serdecznie się z Wami witam i mam nadzieję, ze bedzie nas tutaj wiecej i będziemy mogły się wspólnie wspierać i sobie pomagać oraz dodawac otuchy!!

To moja pierwsza ciąża, jak na razie nie znam sie na tym dziwnym zjawisku, ale mam nadzieje, że się poznam!!
    Dotychczasowe objawy jak na począteg 5 tygodnia to: wielka senność i pobolewanie piersi!! i to chyba tyle!!

10. reklama
  11. Vanilka

Witaj aisim :-)
    no i gratuluje :happy:
    Tez mam nadzieje na wieksza ilosc mam lipcowych :happy:

Ale dzisiaj chodzi za mna kapusta kiszona !!!!!

12. passingby

passingby Fanka BB :)

Cześć dziewczyny :)
    Od poczatku sobie obiecywałam że napisze pare słów dla was :) Lipcówek 2010.
    Życzę Wam cierpliwości i radości i jak najmniej smutków i nerwów. Całkiem niedawno byłam na tym samym etapie :) niecerpliwie wyczekiwałam aż przeniosą nas na główne podfora i podglądałam co u koleżanek z wcześniejszych miesięcy.

Po co to piszę (trochę bezładnie) - to że jesteście oznacza że my właśnie zaczynamy rodzić, czas minął naprawdę szybko, wbrew pozorom Wam też minie - niewiadomo kiedy.

Trzymajcie się naprawdę ciepło :)

Poleć forum