reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Witajcie kochane!:-)

Przede wszystkim GREGORKA - WIELKIE GRATULACJE!:-)
louise - szlaej, szalej dziewczyno póki możesz;-)
kasiamaj dobrze że Kubusiowi przeszło:tak:
arlecia - fajnie, że już w domku i dobrze się czujesz:-)
ewelad - ale ja Ci zazdroszczę tego spania...:-)
mysza - nie martw się, wiem że łatwo powiedzieć, ale bądź pozytywnych mysli...;-)
Za wszystkie w szpitalach i na wizytach trzymam kciuki.:-)

A ja Wam się muszę pochwalić. Po nieprzespanej nocy (3,5 godz.) pojechaliśmy z Bartusiem na ważenie do lekarza. I są skutki moich bezsennych nocy. Mama zomby, ale dzidziuś przybrał w tydzień 200 gram tak jak powinien.Teraz waży 2,900 kg.:-) Za tydzień kolejne ważenie, ale juz mi lepiej na duchu.
 
reklama
ello z rana tak jakby

agatka_natalia bedzie dobrze zobaczysz, lepiej ze was wzieli z powrotem do spzitala niz mieli by olewac w domu i rozwinelo by sie cos powazniej


ewa81 witam w klubie strachajacych sie, chociaz nei jestem w stanei okreslic czego:baffled:


dzamena zycze mniej nerwow :tak::tak::tak: i tak nic nie dadza, a podobno stres moze opozniac porod


louise okien nie myje bo bym babcie rozdraznila, ona co prawda nie za bardzo religijna ale mowi ze kiedys trzeba odpoczac co innego jak nie siedzialam w domu calymi tygodniami to wtedy nic nie mowila, bo jak chodzisz caly tydzien do pracy to kiedy
widze ze plany sprzataniowe tez cie w euforie wprawiaja :-) ja mam juz dosyc


supcio to sprzatanie to sobie daruj chyba ze musisz :tak: doszlam do wniosku ze to zlosliwe tesciowe wymyslily takie przesady o myciu i sprzataniu ze przyspiesza zeby nas jeszce wymordowac na koniec :baffled:

jedyneczka ja do ikei z toba wyskocze :tak: a co do m i antykoncepcji to u nas tez problem, bo ja nie wiem kompletnie co zrobic :baffled: chcialam podwiazac jajniki ale za bardzo sie boje cc wiec zostaje spirala chyba ze wymyslili w miedzyczsie jakies supertabletki bo do tej pory nie wolno mi bylo zadnych :-( a m cos juz mi przebakiwal o nastepnym chyba ze 2 razy :wściekła/y: chyba juz zapomnial jaka jedza ze mnie byla :zawstydzona/y:
co do sikania ciesz sie fuksiaro ja latam tak co 40 min max 1 godzinka :-(


oliwia bedzie ok


kasiamaj bez sensu jest z tymi badaniami wspolczuje


kasik gratuluje mamie zombi :tak::tak::tak:




Ja dzis pospalam jakos dziwnie dlugo co prawda co 30 min byla kontrola "mamo dlugo jeszcze bedziesz spac?" ale jakos dokimalam az doszlam do wniosku ze trzeba ruszyc tylek jednak :tak: w nocy byla ulewa ale od razu fajnie sie zrobilo bo mamy w pokoju otwarte drzwi na taras i nawet ten huk wody nie przeszkadzal mi za bardzo bo taki fajny chlod niosl ze soba :-). Powiemz e zaczynam sie bac coraz bardziej i ciekawa jestem co bedzie z ta sroda :confused: czy babcia bedzie miala racje , juz sama nie wiem czy chce czy nie :baffled:
Od wczoraj jestem zapuchnieta na max :-( lapki mam takie ze nie zacisne piastek i nawet na klawiaturze sie ciezko pisze :-( mlody z jednej str na gorze wypchnal dupsko a po przeciwnej noge i brzuch wyglada jakkbym w gabinecie luster sie przegladala :-D jutro mam jechac na ktg albo w czwartek i chyba wybiore czwartek bo nie bardzo mi sie chce tylek ruszac. Piszecie o upalach u mnie chlodno dzis 25 stopni tylko wiec luz moze dlatego taka rozleniwiona jestem, czekam na paczuszki z ciuszkami co pokupowalam i nic nie ma :-(. W planach mialam pranie i prasowanie a najchetniej poszlabym spac :tak: cos sie przeszwedam po domu i poczytam co w swiecie sie dzieje a i jeszcze paznokcie musze zrobic zanim mi lapki napuchna jak nadmuchane rekawiczki :-(
Milego dzionka wszystkim
 
arlecia witajcie w domku:tak:

oliwia to kciuki za dzisiejszą wizytę i jutrzejszą komisję;-)

ewelad mogę mu tak powiedzieć ale ja też będę strasznie na tym cierpieć :-D

Mówię mu że pojedzie ze mną do gina w czwartek ( dotychczas chodził ze mną tylko na prenatalne bez gmerania:-p )i sobie po usg wyjdzie a on że nie będzie siedział za ścianą kiedy gin mi tam grzebie:-D:-p:baffled: Głupek zazdrosny:-p
 
Witajcie kochane!:-)

Przede wszystkim GREGORKA - WIELKIE GRATULACJE!:-)
louise - szlaej, szalej dziewczyno póki możesz;-)
kasiamaj dobrze że Kubusiowi przeszło:tak:
arlecia - fajnie, że już w domku i dobrze się czujesz:-)
ewelad - ale ja Ci zazdroszczę tego spania...:-)
mysza - nie martw się, wiem że łatwo powiedzieć, ale bądź pozytywnych mysli...;-)
Za wszystkie w szpitalach i na wizytach trzymam kciuki.:-)

A ja Wam się muszę pochwalić. Po nieprzespanej nocy (3,5 godz.) pojechaliśmy z Bartusiem na ważenie do lekarza. I są skutki moich bezsennych nocy. Mama zomby, ale dzidziuś przybrał w tydzień 200 gram tak jak powinien.Teraz waży 2,900 kg.:-) Za tydzień kolejne ważenie, ale juz mi lepiej na duchu.

gratki!!!!!!!!!!

kurde ,a moj D zjadl dwa cycki i dalej glodny -szuka ;/
a cycki puste ;/
ehmm..czy tego mleka przybedzie wiecej ???????.
pije wode i czekam az przybiora trochce cyce ,maly na smoku wisi ...
 
kasik super, że Twój trud się opłącił i Bartuś przybiera na wadze:-) jakbym mogła, to oddałabym Ci tego mojego snu, ale jak to zorganizować hmmm:-D

i koleżanka nie przyjdzie,bo w szpitalu wylądowałą z jakimś zatruciem chyba:-( ja dzisiaj o 15 mam ktg i wizytę przy okazji, a jutro następna u mojego dr gmeracza-się zdziwi chłop, myślał, ze mnie już nie zobaczy, a tu suprajs:-D
 
hej laseczki
ja tylko na moment weszlam bo jestem miedzy pakowaniem torby nareszcie (nie chce dluzej kusic losu ;-)) a zmywaniem. wczesniej juz obskoczylam sklepy i kupilam ogorki na malosolne-tez musze dzis wstawic-mniaaaaaaaaaaaaaam-kupilam poltora kilo wiec na 2 dni starczy choc obawiam sie ze nie zdaza stac sie malosolnymi :-D) kupilam se na rynku spodenki do kolan biale lniane na gumce wprost z pudelka za 10 zl i sukienke a'la fifrok cala tiulowo-koronkowa z obiscla krotka halka bialo rozowo czarna za cale 15 zl.jest boska-zwiewna wygodna cienka-na ciaze i po ciazy i na upaly super. wiec jestem happy-i koszule nocna do szpitala na ramiaczkach z zyrafka wiec troche inna niz ta sexiarska co mialam w planach-rozmiar xl :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. a teraz najwazniejsza rzecz bo sie rozgadalam :

tetina
pisala ze wzieli ja na porodowke. wiec trzymajmy kciuki!!!!! :-) ma 4 cm rozwarcia ale zero skurczy i maja cos tam dzialac. boi sie bardzo ale napisalam zeby byla dzielna bo jestesmy z nia ;-)

bede sie odzywac
 
Witam ja juz po wizycie napisze szybciutko tutaj bo wiele nie ma i uciekam za sprzatanie i obiadek sie brac.
A wiec mam rozwarcie na 1 palec i wizyte na nastepny poniedzialek ale lekarz mi powiedzial ze mozemy juz sie nie spotkac tak wiec wszystko sie moze zdarzyc :-)fajnie by bylo. Chociaz po jego badaniu jakos brzuch mnie boli bardziej. Usg mi nie robil ale za to ktg zapis oki prawidlowy i slyszalam bicie serduszka swojej niunki i moj synek tez fajne uczucie zwlaszcza ze nie slyszalam wczesniej:)
Vanilka a ty jaki wozeczek kupilas??byl juz kurier ja czekam na meza to go zlozymy ale juz mi sie kolorki podobaja.
A wiesz ja ze swoim malym to pilam duzo sokow jablkowych i powiem ci ze mialam pokarm po tym nawet nawet wiec moze warto sprobowac pic je.??:-)
Jedyneczko ale zes zalatwila swoje dziewczyny a moj nie da sie tak latwo przekupic.
No nic poki co uciekam sie zabrac za sprzatanie bo tesc byl sam na weekend a burdel ze szok no i co poprasowac i lozeczko ubrac skoro lekarz tak powiada hahah.
Milego dnia zycze.
A Arlecia witaj w domku.
A nasza Louise szaleje na calego:)
 
kasik to super wiadomość, teraz będzie już rósł jak na drożdżach;-) Gratulacje dla pełnej poświęcenia i cierpliwości mamusi :-)

ashika ja myślę o tej spiralce Mirena bo tabletki w moim wieku z podpalaniem papierochów ( a pewnie będę podpalać:-() to nie bardzo wskazane. Są niby te jednoskładnikowe , delikatniejsze, które w czasie karmienia nawet już można ale nie są mega skuteczne:sorry2: oby ciuszki szybko dotarły;-) Ja leże i mam wszystko w nosie:-p

Vanilka to pijawka mała z niego:-D jak nie płacze przy smoku to może tylko chciał pocycać pieszczoch jeden:-p
 
Witam wszystkie lipcowe mamusie!! widzę,że porody za porodami, sama pamietąm w zeszłym roku jak czekałam na ten lipiec, ja urodziłam 16 lipca slicznego synka, który teraz roznosi mi cały dom, mały urwis ;-) no i oczekuję już drugiej dzidzi, zyczę Wam przede wszystkim szybkich i bezbolesnych rozwiązań no i żeby ten rok upłynął Wam tak pieknie jak nam :)POZDRWIAM!!!!! lipcowa mam 09:)
 
reklama
Mama zomby dziękuje za słowa wspacia!:-)
vanilka - u mnie też jakby mniej pokarmu i Bartek więcej zjada, musiałam go wczoraj sztucznym dokarmić... Trudno, najwyżej będziemy sie dokarmiać...
Lekarz dziś kazał mi jeść anyż, bo podobno bardzo pomaga w laktacji. Tylko w aptece nie mięli... Może spróbuj...;-)
 
Do góry