reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

a Tweenie to rodzi, czy się wczuła w rolę goszczenia teściowej ???

Jeszcze zostało mi okno balkonowe. Pomyłam tak po łebkach, ważne, że szyby czyste. Wytopiłam troszkę tłuszczu.
Potem czeka mnie mycie podłóg. M robi jakieś poprawki. Więc zaraz sprzątanie po malowaniu. Wieczorem, jak starczy czasu może w końcu wstawimy łóżeczko i je ubiorę...
Normalnie nie ma to jak dobra organizacja :-D
 
reklama
Tweenie nie rodzi, ale wpadła w jakiś dziwny stan. Nie chce mi się dosłownie nic... Podczytuję Was tu, ale nie mogę się zabrać za pisanie :zawstydzona/y:
 
Mysza to do mnie było?
brzuch mnie boli, wszytsko mnie kuje, ciągnie, chodzę rozkrokiem jak z konia zdjęta i muszę brzuch trzymać, żeby przedreptać parę kroków. W ciągu dnia sikam co 15 min, w nocy co 40... Ehh, lepiej znowu się schowam i poczekam, aż mi się humor polepszy:baffled:
 
Kasik super, że mały Bartoszek dobrze rośnie, oby tak dalej.

Vanilka na laktacje polecam granulki homeopatyczne na laktacje, są dostępne w aptece, moja siostra je brała i nie miała żadnych problemów z pokarmem z drugą córcią, a przy pierwszej córce biedna niepotrzebnie się męczyła i musiała dokarmiać małą modyfikowanym.

Jedyneczka, Ashika ja zamierzam po ciąży zabezpieczać się tabletkami inaczej będę czekała na okres po pół roku albo i dłużej, więc mam problem z głowy.

Mysza owocnego sprzątania.
 
tetina trzymam kciuki:tak:

właśnie wróciliśmy z miasta..ledwo żyję.. strasznie ciężko mi się chodzi, odczuwam dosłownie całą wagę dzidziusia.. stan mój podobny do Twojego Tweenie, normalnie jakby jakaś deprecha się zakradła:baffled: wszystkiego się odechciewa, a myśli krążą tylko wokół jednego tematu..

wow emih- GRATULACJE:-) ale duża ELenka:tak: coś czuję, że mój też taki będzie..
 
reklama
jedyneczka moj m chodzi ze mna, ale jak pierwszy raz jak to ujal twoj m gin mi grzebal to sam nei wiedzial co ma ze sobra zrobic :-D
ciuszki dotarly i sa super bardzo mi sie podobaja tylko co do rampersa jednego mam watpliwosci bo dla mnie to on tak na 6 miesiecy przynajmniej a na metce 0-3
co do wkladki no mysle i mysle i chyba jesli zalapie sie na gina jeszcze przed to go dopytam, ale mirena z hormonami chyba a mnie nie wolno bo organizm lapie niezle jazdy :zawstydzona/y:

vanilka jeszcze chwila i bedzie ok :tak:

tetina kciuki zacisniete

emih tak sobie prasowalam i myslalam o tobie i korci mnie zeby do ciebie napisac ale nie chce byc natretna

tweenie juz niedlugo :tak:

emih G R A T U L A C J E
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)​
to juz wiem czemu mi tak po glowie chodzilas odkad sie obudzilam ;-)

dolaczam sie do tych zdolowanych tylko ja jeszcze jakby mi ktos zabronil tydzien spac senna i niedorobiona kompletnie :zawstydzona/y::-(
 
Do góry