reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

tetina gratulacje-opowiadaj jak na porodówce bo ja mam zamiar sie tam zjawic lada dzien ,ale masz fajnie ze juz po a Tymus na bank bedzie ok ,tyle ze do pół rou trzeba obserwowac,wiem bo mój młodszy miał tez problemy po porodzie szmery i te inne sprawy ale ponoc to czeste i samo przejdzie,a miałas znieczulacza?
luiska babo odezwij sie w koncu jak tam Stachu
ashika no naprawde chyba zaczne byc chamska ze mi sie tak wpychają:-Da rocznice macie w urodziny mojego starszego syna,ale z tymi planami to masz racje nie daj sie wrobic zeby rodzic 18 tego,a prezent to oni sobie juz zrobili 9 mies temu a teraz my sie meczymy,kochana olejek rycynowy np przy synu na mnie podziałał bo kazała mi go ginka wypic i wypiłam taka łyche stołowa,obrzydliwe ale jak wypiłam 0 13 to około 17 mi wody odeszły wiec działa i chyba naprawde teraz tak zrobie
juz mam dosc nóg jak papay i bóli brzucha,
a moze byc zwykly olej ? :D bo rycynowego nie posiadam
 
reklama
Tetina gratulacje!!!!Ale fajnie,że Tymek juz na świecie!!
Magdzia mi pisała,ze jest po pierwszym obchodzie,ktg wskazuje skurcze ,ale Magdzia ich poki co nie czuje.Rozwarcie ma na palec.Badają ją dobowo na gestozę.Słowa lekarza"czekamy"
Anetka mi pisała,że dzisiaj wychodzą więc pewnie sama niedługo się zamelduje na forum :)

My juz po lekarzu -mała ma kolki(niestety) ,pozatym wszytsko ok-mamy podawac kropelki espumisan i bakterie priobiotyczne i poki co tyle,masowac brzuszek ,przykladać ciepłą pieluszkę i lekarka kazała nie zmieniać mleka poki co.Mała wazy 3400 czyli przytyla od najnizszej wagi 480 gram, więc chyba to jest w normie.
 
Dzamena- szpital rewelacja!!! Personel, podejście- czułam sie jak w prywatnym szpitalu! Wymeczylam sie okropnie i za namową lekarzy i darka zdecydowalam sie na to znieczulenie zewnątrz oponowe- bajka! Nawet sie nie zastanawiaj! Skurcze na 100 nagle zaczęły boleć jak te przy 40-60. Faktycznie jest za darmo. A zapodanie- jak zastrzyk:) nawet sie nie zastanawiaj nad innym szpitalem! Jak masz pytania to pytaj:) a dokladnie poród opisze jak juz dojde do siebie i bede przy kompie.
 
Ale mam dziś doła. Wściekła i nabuzowana chodzę od samego rana. Wkurza mnie ta pogoda... Uwielbiam upały, ale nie w takim zasranym mieście... Tu się nie da oddychać...
W dodatku dzisiaj przylatują rodzice, ale nie do mnie... Mogłabym z nimi się byczyć na ogródku... A przez to, że tkwię w kaczej (już nie kaczej, ale warszawskiej ) dupie i ta mała się nie chce zdecydować na wyjście, czuję się tak do bani.... Mogłoby się już coś ruszyć...

Esh ... Znikam dzisiaj z forum, bo nie chcę zatruwać atmosfery.
 
tetina dzieki nie ma to jak relacja z pierwszej reki:-)a na burze jednak nie poczekałas ,a mały był z Toba i go zabrali czy cały czas go obserwują?i co faktycznie przy pieciu palcach rozwarcia dają?to teraz chyba pietro nizej jestes?a jak tatus to przeszedł a Oliwka pewniw w szoku co ?sto pytań do:-D
madzia no niestety kolki czesto sa własnie nastepstwem pokarmu mieszanego i z cyca i butelki a jaka butelke jej dajecie bo ponoc te dr brown sa dobre na kolke,jesli moge cos ci poradzic to jak mała ma kolke noscie ją na ramieniu to bardzo pomaga ,masowac brzuszek i moze to smieszne ale pojedzcie z nia gdzies autem albo włącz suszarke lub odkurzacz działa rewelacyjnie przetestowane przeze mnie i moje znajome,
niunia nic nie wiem czy normalny działa ,ale tam u was tez powinien byc olej rycynowy w aptece,za grosze ,lekarze przy ciazy donoszonej polecaja bo to jako w sobie nic nie zrobi tyle ze wzmaga ci skurcze jelit tak jak na biegunke co powoduje ze wszystko sie zaczyna ,ja o tym chyba tylko raz sie własnie przeczysciłam i jak wyszłam z wc to mi wody poleciał
tweenie i mysza a co to za miny hm,dziewczyny tylko bez smutania bo to jeszcze gorzej ,niewiem jak tweenie ale ty mysza mieszkasz chyba wysoko o ile pamietam wez no poudawaj ze wam sie winda zepsuła to zaraz pojedziesz
a co sie dzieje z jedyneczka ?o tej godz bez meldunku
no własnie u nas jest burza ,przetestujemy czy działa
 
Ostatnia edycja:
ania pestka, tetinka moje gratulacje:-)

ashika z chęcią bym zapytała swojej gin, ale ona niestety na urlopie:-(

mysza przyjeżdżaj do mnie, u nas dziś chłodniej i na deszczyk się zbiera:tak:

byłam wyrobić sobie książeczkę rumowską w związku ze zmianą adresu.. oczywiście kolejka taka, że aż ciemno.. większość stare babcie.. no i stoję, powoli duszno mi się już robi, podchodzi do mnie jakiś pan i mówi: a dlaczego pani bez kolejki nie podejdzie? na co te babcie lament, że przecież tu są ławki, to mogę sobie usiąść i tym samym poczekać na swoją kolej:no: to ja mówię do tego pana, że dziękuję, ale widzi pan, co się dzieje.. na co on do nich- jak wam nie wstyd, jest niepisane prawo, że kobieta w ciąży ma pierszeństwo... no i w końcu któraś na początku kolejki mówi, żebym podeszła.. brak słów, chłop bardziej wczuł się w sytuacje, niby baby, które zapewne nieraz kiedyś były w ciąży.. okropna znieczulica i tyle
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry