reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
dzamena mam nadzieję, że to tylko obkurczanie, bo mnie też boli kiedy sikam. Widze że masz chytry plan zaczajenia się na M, mój nie mógl się doczekać kiedy po 37 tyg będziemy uskuteczniać takie plany, a tu lipa
oliwia fajnie,że dobre wieści masz, Sara ładnie urosła, krążek wyjęty
a-asia dziwne że kazali ci przyjechać za kilka godzin, jak odeszły mi wody to odrazu na porodówkę, choć nie miałam skurczy
patipaula to niedobrze, że jeszcze dziewczyny ci się pochorowały. Co do szczepień ja wciąż myślę
ewa a zwykły tok szczepień to jaki??
ania pestka najabardziej podobała mi się info że wody odeszly pod Biedronką. Gratulacje ogromne
ashika no właśnie ja mam plan przedszkole, może żłobek, więc chyba będę szczepić
U mnie nic nie było gotowe, więc nie takie wszystkie od razu przygotowane jesteśmy na maleństwa, mnie się wydawało, że mam dużo czasu a tu jedna okazało się inaczej
madzik daj znać co z mała, co lekarz przepisał, no to już doczytałam że to czas kolek, oj nie fajnie nie fajnie, ale cóż zrobić
tetina zgadzam się że zzo to super rzecz
mysza oby nastrój sie polepszył.Ja mimo, że już po to też mam jakiś kiepski nastrój, jakoś wszytsko mnie wkurza

M pracuje w domu więc jest tutaj ale on w jednym pokoju a ja w drugim z małą i jakoś tak średnio jest. W ogóle jakiś chyba kiepski mam nastrój może to baby blues
 
hej słonka, nie mam wieści od louise, napisałam i czekam, miejmy nadzieję że już po i odpoczywa nasza smakoszka golonek:-)

ewelad to może faktycznie położna cosik popędzi, fajnie by było no i czekam na wieści z wizyty:tak:

elspeth tez tak mam, wczoraj o 16ej już jeden prysznic a o 20ej kolejne mycie bo był ze mnie jeden wielki okrągły ulepek:-p dobrze że dziś u mnie chłodniej.

kasiamaj trzymam kciuki za wizytę, ciekawe co gin zdecyduje.

patipaula jakoś mnie twój wczorajszy dzień nie szokuje pędziwiatrze:-D

ewcik ja się tak jakoś boję przenoszenia, w czwartek mam wizytę u mojego ginka to poproszę niech mnie kładzie u siebie i wywołują:-p pytałam go już dawno co gdyby tak się stało to mówił żebym się tym nie martwiła bo ja przed terminem się rozpakuje a tu klops:-p powiedział że mam taką już szyjkę że jej masaż wystarczy i urodzę szybko ale za masaż to ja dziękuję, powiedziałam mu że chce ten żel na szyjkę co to go miałam z Emi ale nie pamiętam nazwy:sorry2: chciałabym żeby w piętek mnie przyjęli, w sobotę wywołali a we wtorek do domku ale sobie pewnie mogą chcieć:dry: zobaczymy. A ty chodzisz do szpitala na ktg?

tiffi to piękny wzrost wagi:tak: Ja zamierzam na pneumo a rota raczej nie.

dzamena
kurka to emih musiała się biedna nacierpieć faktycznie i malutka tez umęczyć, oby szybko doszły do siebie. A ty mówisz nie rodzisz jeszcze?:-p

ewa81
eh, ja w stresie i skurczach od miesięcy, że nie zdąrzę z tamtym, owamtym a teraz wszystko czeka gotowe i niunia siedzi w najlepsze i z kazdym dniem coraz mniej jakichkolwiek zwiastunów porodu:-p

A-ASIA to się spotkacie pewnikiem z louise, może już lezycie na sali razem;-)

ewcik to może zgłoś się już do szpitala, zobaczysz co powiedzą:sorry2:

pati zdówka dla córci!!!

mruczk
a ze mną zostaniesz:-p

perla udanej wyprawy;-)

ania pestka jaka z córci grzeczna dziewczynka!!!!!!! Gratulacje Aniu, czekamy na zdjęcie:-)

ashika co za chmurne mysli, żabko nie wolno tak mysleć, bedzie dobrze, zobaczysz, obyś się rozpakowała niebawem bo męczą takie mysli, też chce już urodzić i wiedzieć że jest wszystko oki ale złe mysli odganiaj od siebie jak się da, ja tak właśnie staram się robić;-)

tetina to wielkie gratki:-) Ale fajnie że juz po , oby obserwacja serduszka wykazałz że wszystko w porządku i szybkiego powrotu do domku życzę:-)
 
Witam sie i ja:-)
Ja tez zaliczam sie do tych nierozpakowanych jeszcze:wściekła/y:.
Wiec i ja ciekawa jestem ile nas jeszcze zostalo???
Tetina A-Asia Ania_pestkawielkie gratki ale macie fajnie.
No ciekawe jak tam nasza louise???czy juz po wszystkim jest czy nadal rodzi??
A co z jedyneczka czyzby tez na porodowke pojechala???
Perla milego wypadku zycze oby udalo wam sie w szybkim tempie zalatwic paszporcik czyzbyc wybierala sie z mala do PL??
Dzamena wiem jak to jest chciec juz rodzic a tu cisza mam to samo ale ludze sie ze moje rozwacie szybko postapi?? chociaz nie wiem nie wiem.
Vanilka udanego spacerku nowym wozeczkiem.
Magdzia ciekawe jak tam jej wyniki czy juz ma czy nadal czeka???
Madzik mam nadzieje ze kolki szybko mina:-)
tym co dzisiaj maja wizyty powodzenia zycze.
A wlasnie mialam sie pytac macie jeszcze zgage??bo mnie nie chce opuscic i mimo iz brzuch mi opadl.:wściekła/y:a jest coraz gorsza.

Pogoda za oknem fajna wiaterek lekki chlodek fajowo. Moze jakies prasowano zrobie no nie wiem poki co mam lenia i to strasznego a juz 13 dochodzi.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
jedyneczka czy chodzi Ci o Prepidil - żel na szyjkę? ;-)

kochana, zgłosiłabym się do tego szpitala, głęboko to rozważam, ale tak się zastanawiam, czy np nie położą mnie na patologii i będą czekać, aż coś się samo rozkręci.. bo u nas podobno nikogo nie odsyłają, prawie zawsze zostawiają.. a jak mam leżeć i czekać, to równie dobrze mogę w domu.. sama już nie wiem, co robić...
 
Witam :happy2:

Przede wszystkim swieżo rozpakowanym mamusiom serdeczne
GRATULACJE!!!

Fajnie,że tak się posypało:tak:A dwupaczkom życzę cierpliwości;-)

Przepraszam,że znowu głównie będzie o sobie, ale przy 3 dzieci to już naprawdę czasu brak:sorry2:Czekam, aż zacznę jakoś to wszystko ogarniać:baffled:

Jesteśmy w domku od niedzieli.Mała niestety pomimo,że na początku cycała pięknie, po szpitalnym rytynowym dokarmianiu, nie chce ssać:-:)-:)-(Chwilę pocyca, po czym wierci się pręży.Czasem uda się ją nakarmić tylko cycem, ale na ogół poprawiam butlą, bo płacze i męczy się strasznie bidulka.Dziś próbujemy karmić w kapturkach silikonowych, ale z tego co widzę, to chyba skończy się na butli:-(Doła mam strasznego, bo tak strasznie chciałam karmić cycem.Chole.... szpitalne dokarmianie:wściekła/y:Mnie też chyba jakaś deprecha poporodowa dopada, bo płaczliwa jestem jak nigdy, a jeszcze te problemy z karmieniem.Strasznie mnie to dołuje, czuję się jak wyrodna matka.Na dodatek Emilka jakiejś wysypki dostała-pewnie od proszku, albo kosmetyków.Dziś wieczorem przychodzi położna to powie co za paskudztwo jej wyszło.A jak nie to jutro pediatra oceni, bo jedziemy do szpitala, na kontrolę bilirubiny- przy wypisie Emilcia miała ślady żółtaczki.No nic- narazie zmykam.Pewnie wpadnę jeszcze dzisiaj i ponadrabiam trochę, co tam u Was, bo głupio mi strasznie,że tylko o nas piszę:sorry2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
JEDYNECZKA no wiesz jakos mi sie nie chce albo raczej jemu,juz mi nawet za zycia płodowego robi na złosc oj czuje ze bedzie troche mała wredotka tylko nie wiem po kim:szok:
a ja juz miałam do Ciebie pisac ,myslałam ze juz lezysz na porodówce
tiffi nie ma co kochana łapac doła,a co do szczepien ja bede szczepic bo same widzicie jak ja mam z moimi dziecmi a lekarz mówił mi zeby koniecznie zrobic i szczepic,co do planu to mam a czy sie zisci to zobaczymy moze zrobie taki sam numer jak Ty:-Dtweenie no juz nas mało Ty,ja ,agatha,supcio,jedyneczka, rusia ,myszka ,mruczka,ewelad,ewcik ,ewa ashika ,elizabeth,malewa,niunia,pewnie o kims zapomniałam ale obrzeki mam tez na mózgu
no tak i kacperek
 
normalny olej to raczej nie działa :)
dzamena
tak mnie zaciekawiłaś tym rycynowym a jeszcze on działa silnie przeczyszczająco i lewatywy by już nie trzeba tylko czy on bezpieczny :confused:
twennie i ja nie rozpakowana co prawda do soboty 4 dni ale nic nie zapowiada...
tiffi - zwykły czyli taki co funkcjonuje od wielu wielu lat, sprawdzony, darmowy - jest więcej kłuć ale czy to tak dziecko potem te ukłucia pamięta?? ja nie pamiętam. Kilka lat temu weszły te szczepionki skojarzone i może faktycznie są rewelacyjne mniej dziecko cierpi ale czy to nie jest obciążające dla organizmu podać 3 szczepionki w 1 nie wiem. Ja dokupię tylko te co kasa chorych nie refunduje czyli retro i pneumo.
kasiamaj - powodzenia dzisiaj


 
Dzisiaj w nocy po 12 godz porodu o godz 23.07 urodziłam Tymoteusza. Ma 53 cm i wazy 2900 dostał 10 pkt ale zwiazku z tym sercem został pod obserwacja. Narazie nic wiecej nie wiem ale powiem wam ze to skóra ściągnięta z tatusia.
podobno dzieciaczki nigdy nie sa tak podobne do ojcow jak w zaraz po porodzie robiono nawet badania w tym temacie :tak:

mysza tweenie tez sie dopisuje do tego klubu, uu mnei goraco duszno i ciemno bo burza idzie

tweenie ja tez w dwupaku

dzamena burza idzie do mnie to moze szybko wyskocze do apteki po ta rycynke;-)

dobra jade po ten olej i plan taki : burza idzie, olejek lykne podlogi po nim umyje bo okien przy burzy nie warto a jak m wroici z pracy to go zgwalce :-D
 
reklama
to znowu ja...już po komisji..jak narazie rente mi przedłużyli do końca listopada tego roku..jupiiii:-)...a w listopadzie znów będę walczyła..hehe...
No to nam się kobitki rozpakowują..hehe..ciekawe kiedy na mnie przyjdzie kolej...ja Mkowi powiedziałam,że fajnie by było,żeby Sarcia urodziła się 7 lipca,a to już jutro.:-D

TETINA...ANIA_PESTKA GRATULACJE!!!!!!!!
Madzik1980 oby te kolki szybko minęły
Kacperek i fasolka ja nadal mam zgagę bleee
 
Do góry