reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Jedyneczka ja ,ja ja ja chce
louiska super poprostu jestes dzielna dziewczynka ale i tak masz opitol ze sie w kolejke wciełas:-)lepiej sie przyznaj ze chciałas sie w koszulce tej seksownej wylansowac
 
ashikaplan zajebisty tylko kolejnosc nie ten teges ,u mnie najpierw burza,ale nie działa ,nastepnie seks bo wole miec chwile przyjemnosci niz zrobic kleksa na mynża :-)chyba by nie był zchwycony a potem rycynka ,no jak sie juz po ty nie ruszy to ja nie wiem o co kaman

tez wlasnie przemyslalam sprawe i tak burza przeszla bokiem :wściekła/y: wiec nei bede sie mordowac przyjedzie m to sie pobawie a potem ew lykne rycynke, ale poczytalam forum i podobno pomaga jak juz jest przygotowany organizm rozwarcie krotka szyja itp

mruczka kuzyneczka wredna nie ma co moze nie zachodzi bo dzidz nie chce takiej wrednej mamy:wściekła/y: zazdrosc ja zezarla kompletnie nie przejmuj sie

mammi spokoj i cierpliwosc i bedzie dobrze nie stresuj sie tyle

louise G R A T U L A C J E
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)​


jedyneczka nie pedz tak bo burza bokiem poszla i juz slonko swieci pieknie :tak:


a moze ja jednak zaczekam 20 wraca mami od siory to bede miala gdzie uciekac jakby co i synkiem sie zajmie. Czytam o jedzeniu i az mnie muli jak i gdzie to wszystko miescicie????
 
ashika niewiem ale mi kazała wypic a nie miałam rozwarcia wrecz przeciwnie ,jeden sie rodził od srody do piatku w nocy a drugi na zywca wypychany -panie połozne stwierdziły ze mam szyjke zel -beton
 
louise WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! WITAMY STASINKA!!! JESTEŚ BARDZO DZIELNA!!!

Mruczka zazdrość to straszna rzecz, rozumiem, ze kuzynce pewnie ciężko, ale zachowała się bardzo nieładnie, zwłaszcza że próbowałaś jej coś poradzić-wiele osób jest w takiej sytuacji, ale wyłądowanie swojej frustracji w taki sposób jej nie pomoże:-( ja też bym zadzwoniła i wyraziła swoją opinię na ten temat samej zainteresowanej!!!
 
rany laski u mnie burza :szok::szok::szok::szok::-D
Ashika-dokładnie tak jak piszesz mnie też sie tak wydaje mało tego że jak jestem zmęczona to Kuba ma więcej energii to jeszcze dodatkowo mnie rozwala swoimi głupkowatymi pomysłami i tym że moje prośby puszcza sobie koło ucha......a ja gadam do ściany.:baffled::baffled::baffled:

Gratuluję nowym mamuśkom :tak::-);-)
 
Luise dzielna mamo gratulacje:-)

Wysłalam kuzyneczce smsa, że dziękuję za komplementy rozpowiadane po rodzinie. Nie odpisała. Nie będę się już denerwować, tym brdziej, że jej M wygląda na 8 miesiąc.
Dzamenka teraz Twoja kolej na porodówkę marsz!!!
 
Louise kochana gratulacje!!!wow teraz to codziennie pare porodów u nas na forum :)))
Mruczka musze kupic te kropelki Sab Simplex -bo mała sie pręży i marudzi,więc mam nadzieje,że coś jej na to pomoze.A co do kuzynki to nie mam słow-ale to poprostu zazdrość i tyle,więc sie nie przejmuj-widziałam na zdjęciach jak ładnie i promiennie wyglądasz :)
Dzamena dzięki za rady dotyczące kolki-lekarka mi powiedziała,że niestety większośc dzieci ma teraz kolki i czasami nic się nie da na to poradzić.
Ja juz mam tak malo pokarmu ,że cos czuję za zaniedługo mała będzie na sztucznym mleku,ale się juz z tym pogodziłam , bo nie chce wpadac w jakieś doły z tego powodu-M mnie pociesza ,ze teraz to będe juz mogła wszystko (imprezki,fajeczki )Tylko skąd ja na to znajde siły ;)Dzisiaj spałam 3 godziny w nocy ,albo i mniej.....
 
Ashika - jak se łykniesz ten olej to już raczej podług nie umyjesz tylko na kiblu posiedzisz:-D
Oliwia czyli przydało sie trzymanie kciuków! dobrze że Ci przedłużyli pieniądze będą potrzebne.
Mruczka no ta Twoja kuzynka super już bym z nią się nie umawiała!!
Louise GRATULACJE!!!!!!!
Mój M jak do niego zadzwoniłam jakieś pół godziny temu "Powiedz że rodzisz bo mi się w pracy siedzieć nie chce!!":-D
Idę poprasować ta resztę pieluch...



 
reklama
Tetina i Ania_Pestka, gratulacje wielkie


Tetina, to super, że jesteś z Madurowicza zadowolona, ja też nie mam zamairu odmawiać sobie znieczulenia:-) Pocieszyłaś pewnie Dzamenkę

Tweenie
, ja też nierozpakowana, i jak narazie nic nie wskazuje na zmiany:-(
Tiffi, baby blues ma to do siebie, że mija, więc przeczekaj i żyj chwilką... ja będę szczepić taką skojarzoną z HIB, nie pamiętam nazwy, ale Majkę tym szczepiłam. Pneumo i rota chyba odpuszczę.

Ewcik, tak mi brakowało tej nazwzy, jasne, że Prepidil, o tym mi ostatnioi gin mówił, że świetnie indukuje poród:-)ale nie może go użyć wczesniej niż w terminie, jeśli nie ma wskazań do zakończenia ciąży.

Mammi, nie załamuj się tym cycaniem, ale dawanie butli tylko pogarsza sprawę, z drugiej strony jak będzie butelkowa to tragedia też się nie stanie przecież.
Ja właśnie z tego samego powodu już przy porodzie zapowiadam położnej, że pod żadnym pozorem proszę nie podawać butli i smoczków uspokajaczy. Majce dali po porodzie i potem też dłuższy czas miałam problem.

Mruczka, a Ty się takim tekstami nie przejmuj za bardzo, urodzisz i pokażesz jak może wyglądać mamusia z dzieckiem, kuzynka sfrustrowana lekko i to z zazdrości tak gada. Tylko kobieta, która przeżyła ciążę i jej koncowy etap jest w stanie zrozumieć jak się czujemy i jak mamy prawo wygladać, sorry, ale teksty i zdjęcia ciężarnych w gazetach to jedno, a to jak naprawdę przy tych upałach wyglądamy i czujem,y sie to zupełnie inna bajka. Raczej moich opuchniętych nóg w "Mam dziecko" nie pokazaliby:-D:-D:-D

Jedyneczka, ja chciałabym być kolejna, please

Ewa81, moj M to samo mówi: weź już urodź wreszcie, bo w tej robocie już wysiedzieć nie mogę. A ja myk, na zawołanie mu urodzę, nie???

Louise gratulacje, dobrze, że już po:-)
 
Do góry