reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

hej laski, wpadam na chwilke poczytac co u was, jedna reka pisze, druga zarezerwowana dla milosza. moze troche uda mi sie podczytac...

tiffi, bede szczepic na pneumo i rota, zastanawiam sie tylko nad meningokokami

louiska, kochana, gratulacje wielkie!
emih, gratulacje!
ania pestka, gratulacje!witamy kolejna lipcowa dziewczynke!
tetina, witamy Tymka!
ale sie porodzilo dzieci...ja mialam termin na jutro, a tymczasem mlody prawie miesiac juz ma...

madzik, moj mlody ma podobne historie, daje mu dicoflor, sab simplex do kazdego jedzenia, zmienilam mleko na enfamil premium, interwencyjnie dostaje czopek... kazdego dnia z utesknieniem wypatruje kupy. ale jest lepiej.

a ja mialam dzis w nocy kryzys, młody kolejna noc budzi sie o 2 i mimo jedzenia, kolysania nie spi do 6 a ja siedze nad nim i rycze ze zmeczenia. nie wychodzi mi odsypianie w dzien, bo jestem wtedy bardziej zmulona niz jak nie spie. rano chlipiac poprosiłam tate mojego diabła o pomoc, zwiał mówiac, ze pogadamy... oj pogadamy o tym. praca sie zasłania, rozumiem go, ale potrzebuje choc chwilowej pomocy w nocy, bo nie wydole. dzis juz w myslach ostro przeklinałam... wrrrr
 
reklama
ja wpadam na chwilkę bo tyle co wróciłam z IP i z wizyty u mojego gin. alarm okazał się fałszywy ale gdyby było miejsce na porodówce to by mnie chętnie tam umieścli. na razie sytuacja wygląda tak że nadal mam łykać fenoterol i kontrola za tydzień - do porodu jest już wszystko przygotowane, mogę rodzić w każdej chwili i mojemu gin widzi się szybki, prosty i łatwy poród - wstępnie fenoterol odstawiamy 16 lipca a rodzimy 17- ale istnieje ryzyko że jednak rozpakuję się wcześniej - ambitne plany ma mój gin...:)
z LOUSIE niestety się nie widziałam ale rozmawiałam - jest przeszczęśliwa, zmęczona ale nadal czeka na Stasia... teraz zmykam coś zjeść bo od rana tylko na drożdżówce...
 
Louise kochana GRATULACJE!!!No to teraz masz swojego malutkiego mężczyznę!!!Teraz wracaj szybko do sił!!!!!
Ewa81r jasne,że kciuki się przydały:-)
Mruczka no co za jędza!!!!:wściekła/y:
No to teraz porody idą losowo...Na kogo wypadnie na tego BĘC!!!!!heheh
 
a co tu taka cisza? czyżby Wszystkie zachowały się podle i urodziły podczas mojej nieobecności??? i zostanie forum 'lipcówka 2010' :-D

ja już po wizycie- ani ja ani moja szyjka nie poczyniłyśmy od wczoraj postępów, ciśnienie oki, w pt ktg, jak nic nie ruszy, to w pn mam się zgłosić do szpitala i coś tam moze popędzą ( cewnik na rozszerzenie szyjki)- zależy od sytuacji, no zobaczym
 
Mruczka naprawdę świnia z tej twojej kuzynki.I bądź tu człowieku miły dla drugiej osoby, to ci jeszcze weźmie i nóż w plecy wbije.:wściekła/y: Olej kobitę, zazdrości Ci, że niedługo będziesz miała dzidzie i tyle. Jak Cię zobaczy jakiś czas po porodzie to jej mina zrzędnie, że taka z Ciebie laska.

Uff…… dobrze, że louise ma już to za sobą, teraz byleby było wszystko ok i, żeby dziewucha szybko ze Stasiem do domku wróciła.

Jedyneczka ja zgłaszam się na ochotnika mogę być kolejna. M już rozmawiał z synciem, ale coś się skubaniutki nie chce nas słuchać.

Kasiamaj no to może będziesz następna, skoro u was burza;-)

Mój m teraz dzwoni do mnie 1000 razy dziennie i pyta się czy już rodzę, a jak do niego zadzwoniłam spytać się o której dziś kończy bo zapomniałam, to odebrał telefon cały przerażony, bo myślał, że dzwonie, żeby zawiózł mnie do szpitala.:-D:-D:-D

Jest nadzieja u mnie zaczyna grzmieć, to może wieczorem wybiorę się rodzić?
 
a co tu taka cisza? czyżby Wszystkie zachowały się podle i urodziły podczas mojej nieobecności??? i zostanie forum 'lipcówka 2010' :-D

ja już po wizycie- ani ja ani moja szyjka nie poczyniłyśmy od wczoraj postępów, ciśnienie oki, w pt ktg, jak nic nie ruszy, to w pn mam się zgłosić do szpitala i coś tam moze popędzą ( cewnik na rozszerzenie szyjki)- zależy od sytuacji, no zobaczym
ewelad ja sie ostro trzymam terminu :D bo burza omineła mnie bokiem takze nici z porodu dzisiaj :-)
elspeth pogon ta burze do mnie bo w tych oczekiwaniach to dobije do 100kg jak bede tak sie obzerała z nudów :D
 
asia to znaczy jak to fałszywy alarm przeciez ponoc Ci wody odeszły?czy to mnie sie juz cos pokitrało?
agatha masz racje z tym pocieszeniem a Ty nadal za pabianicami?
mruczka no powiem ci ze ja bardzo chetnie
a z kuzynka to poprostu nie zostawiaj tego tak bez odpowiedzi bo zawsze ci bedzie tyłek obrabiac
a mnie sie zachciało placków po wegiersku i teraz stoje jak głupia przy patelni i mam nerwa bo juz mnie plecy i nogi bola
 
ashika niewiem ale mi kazała wypic a nie miałam rozwarcia wrecz przeciwnie ,jeden sie rodził od srody do piatku w nocy a drugi na zywca wypychany -panie połozne stwierdziły ze mam szyjke zel -beton

bos przecie twarda babka :-)


madzik niestety tak bywa za chwile jak tylko mala usnie ty tez bedziesz spac :tak: ale zycze ci zeby kolki szybciutko poszly w las


ewa no tez tak mysle ze po olejku bedzie nie fajnie tylko nie wiem po jakim czasie dziala wiec juz pomylam tylko teraz nie wiem czy lyknac przed m czy po m :-D a ta wizja kibelka przez noc mnie lekko przeraz gorzej jak tylko na tym sie skonczy ze sie wymorduje w kibelu cala noc :-(


maruska uroki macierzynstwa ale dlaczego te z drugiej strony szali glownie trzyamm kciuki zeby szybko bylo lepiej i sytuacja sie ustabilizowala moze popytaj lekarza albo pielegniarke o to niespanie w nocy


oliwia skonczylo sie dobrze od razu humor lepszy a nie taka nerwowa i roztrzesiona


a-asia a nie pisalas przypadkiem ze ci wody odeszly ???


ewelad a ty chyba z krk jestes? albo ja cos pomieszalam, a gdzie sie wybierasz rodzic??



dobra pokoj posprzatany i oczywoscie poskladalam ten bajzel wlacznei z wozkiem a co przynajmniej mam z powrotem normalny pokoj a jaki duzy sie zrobil :-) zadzwonie do m i poprosze go zeby wracajac do domku kupil olej a ja w tym czasie zrobie sobie paznokcie u rak bo by pasowalo juz
a ta burza to tak sobie krazy i krazy cos mi sie wydaje ze ona taka sama zdecydowana jak te moje skurcze :-D niby zbiera ale zaczac nie moze :baffled:
 
byłam dziś na ryneczku, kupiłam seksi koszulę w żyrafę. Ciekawe, czy się M spodoba, czy w końcu ostudzi jego zapały :-D
jakaś kobita się mnie pyta, który to tydzień, ja jej na to, że jeszcze 3 tygodnie nam zostały, a ta mi się przygląda, przygląda i mówi, że dziecko nawet 2 kg nie ma... Zaoszczędziłam na usg...:baffled:
 
reklama
Ashika jestem z Krakowa, wybieram się na Ujastek- mam lekarza stamtąd i położną i rzut beretem:-) czytałam, ę Ty nie byłąś zadowolona, mam nadzieję, że u mnie dramatu nie będzie:-)
 
Do góry