reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Pobudka wstać wstał nowy dzień podobno ostatni ładny dzień wiec korzystajmy :-D.

Ale mi się źle spało
dry.gif
dry.gif
dry.gif
mała się rozpychała bo coś dzisiaj nie chciała spać sama

jejku o jakich fajnych godzinach masz lot ja to mam o 19 wylot i lądowanie o 21 a powrót mam o 21 i lądowanie 0 23 a potem białegostoku 2 godziny sam ochodem :/



ojezu jezu 8 lat nie ja sie tk nie dam
shocked.gif
 
reklama
dzieńdoberek:-)
my juz prawie od 3 godzin na nogach, jestem niewyspana i tak od 4 dni, budzi się godzinę wcześniej niż zazwyczaj, grrr!

sasanka butki to albo Elefanten z Deichmana, bo ja jestem fanką szwabskich butów, nawet dla siebie (Caprice, Tomaris) sa po prostu wygodne i trwałe, albo śniegowce z decathlonu, nie są takie drogie więc może jako dodatkowe. Czytałam dobre opinie, no i sama mam śniegowce, takie pozjazdowe na narty i to jest najcieplejszy but jaki kiedykolwiek miałam. Ale muszę je obmacać na żywo, czy to takie jak moje:tak:

co do lądowań, to współczuję, ja znoszę je dobrze, ale raz mi się tak cholernie zatkały uszy, że wariowałam z bólu. A próbowałaś żucia gumy? To pomaga na różnicę ciśnień.

rybkabial no fakt, godziny lotu jak marzenie, a do tego z lotniska we Wrocku, więc parę minut do domu. Między innymi dlatego się napaliłam na te wczasy:tak:
 
Sasanka-aha,ja myslalam ze wy do wiekszego sie przeprowadzacie ale teraz rozumiem.u nas przeprowadzka za tydz.jakos tego nie odczuwam
moze przez to ze zbyt czesto tam nie pomagam.
Ja start i ladowanie zawsze najbardziej lubilam.reszta to nuda chyba ze dobre filmy sa albo gdy czlowiek jest w stanie spac.moj najdluzszy lot to ten do chin.ciekawa jestem jak sie bedzie lecialo z dzieckiem.zobaczymy.na razie zero stresu bo to krotki lot do Pl.
Ja na szczescie nie mam pobudek nocnych nawet jak malej zeby wychodza,kolejny nie wiem kiedy sie przebil.no ale nie wierze ze zawsze bedzie tak dobrze.kto wie jakie fazy bedzie jeszcze przechodzila?
Jesli chodzi o buty to kupilam ugg'sy ale to bardziej tak raz na ruski rok do ozdoby.teraz na dniach planuje polbuty w neutralnym kolorze zeby mi pasowaly do wielu ubranek bo buty rzeczywiscie drogie sa.najprawdopodobniej beda to te bo juz nawet przymierzalam tylko inny kolor.one maja jeszcze mieciutka podeszwe dla dziecka ktore jeszcze wiele nie chodzi à dopiero sie uczy http://www.debijenkorf.nl/page/product_flypage?product=5265090015&fh_session=iioiurcn6eldlp2rsr9ll4lu07&tsm=2&fh_maxdisplaynrvalues_brand=1000&fh_secondid=5265090015&fh_lister_pos=2&fh_location=//catalog01/nl_NL/$s=Shoesme&fh_eds=ß&fh_refview=search na zime najprawdopodobniej takie tylko nie wiem jaki kolor Shoesme BF111065 B/Blauw gepixeld | mooieschoenen.nl
kombinezonu nie kupuje tylko kurtke plaszczyk.wypatrzylam te Str 7/8 na gorze gdzie dziewczynka cos je winter inspiratieboekje | lief! lifestyle i na zmiane moze puchowa Ktora wczoraj przymierzalam jej i byla ok Jas - in de Mexx Online Shop Nederland
no ale teraz szukam plaszczyka na jesien najpierw
 
sasanka, ja właśnie myślałam o ciepłym śpiworku do wózka, ale nie wiem, czy się sprawdzi - moje dziecko chce ciągle dreptać, więc tak czy siak będę musiała mu ubierać na spacery ocieplane spodnie, to może wtedy wystarczy tylko osłonka przeciwwiatrowa na nogi?
 
Co do spiworka do wozka to ja Nadal uzywam swojego bugaboo wiec spiworek ten Sam co w ubieglym roku.z tym ze teraz kupilam rower wiec i spacerowke nabyc musze ale to na sporadyczne wypady do sklepu wiec chyba do niej mi nie potrzebny

ktos chyba ostatnio pytal o jezdzik wheelybug.mala zaczela go dojezdzac:)poki co powoli ale jedzie.dopomina sie tez by sadzac ja na konia bujanego jak jestesmy u niej w pokoju ale pobuja sie pare razy i wystarcza.najfajniej jezdzi na drewnianym rowerku-krowie nasladujac od czasu do czasu jej buczenie.
 
sasanka-joaszka o ile wiem nie byla zainteresowana.

u mnie weekend ale dosyc zajety bo pakowanie,remontowanie,bawienie dzieci (dzis).ciekawa jestem jak tam sie domek szykuje,jak kibelek na dole wyszedl he he.W nastepnym tygodniu kuchnia,podloga...

wczoraj swietowalam w malym gronie urodziny.Moj mi zrobil niespodzianke he he.
po pracy poszlam sobie do h&m bo mijalam.Z ciekawosci i nawet dosyc fajne rzeczy widzialam.Na razie kupilam tylko spodenki i koszulke tak na wyprobowanie jesli chodzi o rozmiar ale planuje wrocic i dokupic pare rzeczy.jak mowilam sa ok ale co mnie wkorza jesli chodzi o hm to to ze potem co trzecie dziecko w tej samej czapce chodzi..a ja planuje kupic taki beret-czapke i juz wiem ze beda popularne.No ale na codzien dosyc fajne maja,powtarzam.
ja kupilam akurat ten zestaw 9tylko inne fioletowe spodnie ktorych tu nie widze.takie z zameczkiem z boku nogawki) Product Detail | H&M
teraz chce wpasc po ten zestaw Product Detail | H&M (tylko koszulke inna w gapie zamowilam)
spodenki i sweterek ktore tu ma dziecie ,te brazowe Product Detail | H&M
rajtuzy,i jeszcze plaszczyk fajny widzialam szary ktorego tu nie ma.
wkorzylam sie tylko bo widzialam ze jak sie kupi dzieciom cos za 20 e to dostaje sie bon na 5 a ja nic nie dostalam:(
a dzis taki sweterek malej w esprit zamowilam. ah to wszystko wina nowego zblizajacego sie sezonu
 
ojejku jesjku okres mi się spóźniał i miałam schize :-( dwa dni z życia wyjęte ale na szczęście już jest i znowu nie muszę się stresować.

mudsze mojego gina zmusic zeby mi spirale 3 letnią założył :wściekła/y: a ten nie chce bo za młoda niby jestem na spirale grrr a co tam u was sie działo
 
rybka-bzdury chyba jakies gada ten twoj lekarz.nie wiem ile masz lat ale moja szwagierka (obecnie lat 21) miala

moja mala odwazyla sie dwa dni temu zrobic pierwsze samodzielne kroczki czym mnie oczywiscie zaskoczyla.ogolnie to ona na nogach juz dosyc dlugo stoi,czasem naet sama stala ale jakos nigdy nie odwazyla sie puscic i poza tym najczesciej wybierala raczkowanie bo szybko i latwo ale teraz ma wlasnie podrygi do samodzielnego chodzenia.Nie zeby nagle nic tylko zaczela chodzic ale pare razy przeszla pare kroczkow od czegos do mnie:)

ja nadal w remoncie i bede szczesliwa jak juz sie przeprowadzimy bo jakos tym razem nie przysparza mi to radosci.Wczoraj odebralam rower i nawet nie moglam sobie pojezdzic z mala choc pogoda cudna!Taka jaka latem powinna byc i az sie plakac chce ze lato zbliza sie ku koncowi i tyle go widzialam.Dzis tez cudnie ale musze sie pakowac.
wczoraj jednak zrobilam rundke z mala.na poczatku,jak to ona, bala sie i nie wiedziala do czego ja ja teraz wkladam a pozniej sie oczywiscie przekonala,"kierowala" kierownica i jak ja wyciagnelam to rwala sie z powrotem.typowe
 
No ja mam 23 lata i uważam że skoro zdecydowałam sie na taką formę antyknocepcji to nie ma raczej prawa mi odmówić skoro nie ma ku temu powodów medycznych.

Moja mała smiga juz od 10 msc teraz to juz biegac zaczyna i wolałam jak siedziala na tyłku nie trzbe bylo jej tak non stop pilnowac
 
reklama
rybka-ja tam i bez chodzenia musze ja pilnowac bo sie akrobatka wszedzie wspina.No i poza tym rozwoju dzieci nie zatrzymamy wiec predzej czy pozniej i tak sa bardziej absorbujace.Z jednej strony bylo latwo gdy sie polozylo dziecko w jednym miejscu i odnajdywalo w tym samym ale z drugiej teraz sa o wiele fajniejsze,smieszniejsze i kontaktowe bo zupelnie inaczej sie bawia,probuja mowic itd:)
 
Do góry