reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Witam!
Wlasnie kilka dni temu dowiedzialam sie, ze bede mama. Po raz pierwszy, bardzo sie z tego ciesze i czekam na kolejne przyszle mamuski. Razem bedzie nam razniej :-).
 
Witam :-)
Ja rowniez jestem przyszla mamusia po raz drugi :-)
Ostatnia miesiaczka 16.09 ,termin na koncowke czerwca jednak mojec cykle zazwyczaj byly dlugie wiec moge tez zostac lipcowa mamusia :-)
pozdrawiam :-)
 
Vanilka - widzę, że jesteśmy w podobnym wieku ciążowym :) ja miałam ostatni okres 14. 09 :-D:-D byłaś już u lekarza? ja dowiedziałam się o ciąży z 3 testów dopiero w piątek. Lekarza dopiero odwiedzę jutro. Jak się czujesz?
 
nikiforka Witaj :happy2::happy2:
wkoncu tutaj ktos sie zjawil:-)
Widzialam Cie na czerwcowkach ;-)
Ja chyba jednak bedziej na lipiec sie kwalifikuje ostatnia @ 16 wrzesnia ale cykle mialam dlugie ..jeszcze czekam az gin poswiadczy i zapewne lipcowa mama bede :happy2:wizyte mam dopiero w nastepny czwartek wiec troszke sobie jeszcze poczekam :baffled:
gdyy nie bole glowy czulam bym sie ok .
A TY jak sie czujesz ?? kurcze ciekawe co gin CI jutro powie :happy2::happy2::happy2:
 
Czesc dziewczyny, o fanjnie, ze jestescie.
Jak sie czujecie, macie jakies objawy?
Nikoforka, daj znac jak poszlo u lekarza. Vanilka, jesli dobrze zrozumialam idziesz do gina 5.11. Tak? Ja jeszcze nie mam za wiele objawow, ale wczorajsza beta wyszla dobrze, wiec jestem spokojna.
PA ;-)
 
Czesc:-)

mam nadzieje ,ze niedlugo grono lipcowek sie powiekszy:tak:
nutella Tak wizyte mam 5listopada:-)
Czuje sie ok ..czasem mnie chwytaja takie odruchy wymiotne ,pewne zapachy mnie troche draznia no i glowa boli czesto co bardzo dokucza:crazy:
No ale co zrobic takie sa uroki ciazy ;-):-)
 
witam przyszłe mamuśki!!
czy mogę dołaczyc o waszego grona??
Moja ostatnia @ 26.09!! Dziś potwierdzona ciąża USG - widziałam moją małą fasolinkę (chociaz nie przypominała nawet fasolki) ale najważniejsze że tam jest!!
Termin przewidywany porodu na 3 lipca 2010!! ale wiecie jak to jest z terminami!

Serdecznie się z Wami witam i mam nadzieję, ze bedzie nas tutaj wiecej i będziemy mogły się wspólnie wspierać i sobie pomagać oraz dodawac otuchy!!

To moja pierwsza ciąża, jak na razie nie znam sie na tym dziwnym zjawisku, ale mam nadzieje, że się poznam!!
Dotychczasowe objawy jak na począteg 5 tygodnia to: wielka senność i pobolewanie piersi!! i to chyba tyle!!
 
Witaj aisim :-)
no i gratuluje :happy:
Tez mam nadzieje na wieksza ilosc mam lipcowych :happy:

Ale dzisiaj chodzi za mna kapusta kiszona !!!!!
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Od poczatku sobie obiecywałam że napisze pare słów dla was :) Lipcówek 2010.
Życzę Wam cierpliwości i radości i jak najmniej smutków i nerwów. Całkiem niedawno byłam na tym samym etapie :) niecerpliwie wyczekiwałam aż przeniosą nas na główne podfora i podglądałam co u koleżanek z wcześniejszych miesięcy.

Po co to piszę (trochę bezładnie) - to że jesteście oznacza że my właśnie zaczynamy rodzić, czas minął naprawdę szybko, wbrew pozorom Wam też minie - niewiadomo kiedy.

Trzymajcie się naprawdę ciepło :)
 
Do góry