reklama

lipiec 2010

Zapraszam wszystkie przyszłe mamy które mają termin porodu na lipiec tego roku do przyłączenia

1. kama

kama Fanka BB :)

witam!!
    widze ze powstala grupa ale dyskusji brak!!!
    napiszcie moze cos o sobie;-)

2. Ania&Grzes

Ania&Grzes Początkująca w BB

To może będziemy pisać o przebiegu ciąży? Ja mogę zacząć;
    Dnia Kobiet byłam akurat u lekarza:-), (19tydz,2dzień wg usg)wyniki mam bardzo dobre,serduszko mojego słoneczka jest zdrowiutkie,rozwija się prawidłowo i prawdopodobnie to dziewczynka:-D:tak:,lekarz miał tylko pewność 90%,ale prezentem najpiękniejszym było to gddy widziałam jak energicznie się porusza i poczułam pierwsze maleńkie kopniaczki(jak już układałam się spać)piękne uczucie i czuje teraz troszeczkę częściej....Jak u Was kobietki wyniki i jak się czujecie?

3. reklama
  4. Donia1985

Donia1985 Zaangażowana w BB

Witam przyszle mamy. Obecnie jestem w 27 tygodniu ciazy i termin porodu mam na 23 lipca ( dzien urodzin mojego męza) :-). Bedziemy mieli chlopca. Szukałam rożnego rodzaju forum dla kobiet w ciazy i trafiłam na te.
    Pozdrawiam . Mam nadzieje ze nasze rozmowy beda częstsze.
    PS. Obecnie prebywam na zwolnieniu od dzisiaj.
    To kilka słow o mnie

5. Misslena

Misslena Najszczęśliwsz mama;*

Witam lipcowe mamusie;)
    W tym momencie jestem w 29 tc;] będzie córcia Nikola;)
    Przewidywany termin porodu jest na 23 lipca (wcześniej był na 29 lipca więc nie wiem który mam brać pod uwagę;p)
    Dzidzia na ostatniej kontroli wariowała i chciała zamordować usg, zdrowiutka a serduszko bije jak dzwon^^ Niestety chwilowo ułożona jeszcze miednicowo co uniemożliwia chwilowe rozmowy o porodzie;( Dopiero na wizycie 24 maja będziemy cokolwiek z lekarzem omawiać cesarki boję się jak ognia;((((() ale cóż, miejmy nadzieję że będzie dobrze;)

6. sasanka.1

sasanka.1 Fanka BB :)

Witam lipcowe mamusie :-)

Ja mam termin na 17 lipca zobaczymy jak to bedzie :)

14 maja mam wizyte wiec juz moze dowiem sie czegos wiecej o mojej dzidzi jak jest ulozona itd

7. Gosiek22

Gosiek22 Początkująca w BB

witam wszystkie przyszle mamy ja mam termin na 1 lipca synek wazy juz ponad 2;5kg lekarz twierdzi ze za duzo jak na 33 tydzien ciazy i ze bedzie duzy jak sie urodzi i ze lepiej zebym urodzila wczesniej bo ciezko mi bedzie takie duze dziecko urodzic boje sie ze moge urodzic za wczesnie chcialabym zeby z malym wszystko bylo dobrze od 28 tygodnia maly lezy juz główka na dół i jest strasznie ruchliwy wypycha sie chyba mi juz ciasno kochane malenstwo

8. cynka31

cynka31 Zaciekawiona BB

hej hej,
    witam wszystkie przyszłe lipcowe mamy:)
    mój termin przesuwa się jak w kalejdoskopie, najpierw był na 13 lipca, a teraz jest już 2.. brzuch mam ogromny, spodziewam się więc że dzidziu może pojawić się wcześniej..
    dziewczyny, mam pytanie, czy kompletujecie już wyprawki dla swoich maluszków? a jeżeli tak, to jakie ubranka przede wszystkim kupujecie? w końcu lato nadchodzi i chyba nie ma sensu kupować zbyt dużo cieplejszych ubranek w małych rozmiarach?

Poleć forum