reklama

Lipiec 2011

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2011' rozpoczęty przez oszqrde, 29 Październik 2010.

1. oszqrde

oszqrde Początkująca w BB

...

Ostatnia edycja: 18 Czerwiec 2011
  2. neska11

neska11 Igi 04' Błażej 10'

Zdaje się że ja będe lipcową mamusią. Z moich obliczeń wynika że termin porodu wypada na 1-2 lipec.

3. reklama
  4. neska11

A byłaś u lekarza? Ja dopiero mam umówioną wizyte na 5 listopada.
    Ten termin to tak sama sobie obliczyłam z kalkulatora ciąży :rofl2:, zobaczymy czy lekarz potwierdzi

5. michalka25

michalka25 Fanka BB :)

Dołączam się do lipcowych mamuś:))) wg kalkulatora termin 6-7 lipiec

Neska mamy dzieciaczki w podobnym wieku:-)

6. neska11

michalka25 faktycznie :-) bo ja jestem już mama z marca 2010 no i z października 2004:-)
    Wpadnij na forum marcóweczki 2010 :tak::tak:

oszqrde jeśli jesteś w 5 tc to będziesz miała termin później niż my z michalka25 :confused::confused:

Ostatnia edycja: 29 Październik 2010
  7. elleth

elleth Fanka BB :)

Ja nieśmiało dołącze. Dzis zrobłam bete 150. Niedowierzam, staraliśmy się ponad rok, w pażdzierniku mieliśmy pierwszą inseminacje. Jakoś nie moge wciąż w to uwierzyć

8. neska11

elleth trzymam mocno kciuki aby wszystko poszło po Twojej myśli :-):tak::tak:

9. michalka25

michalka25 Fanka BB :)

Neska jestem na marcówkach ale na cafe chociaż ostatnio przeniosłyśmy się na bb bo tam dużo złośliwych osób próbowało rozwalić topik

elleth to podobnie jak ja O Kajkę staraliśmy się 3 lata a tu pierwszy miesiąc starań i wynik pozytywny! ciągle jestem w szoku

10. reklama
  11. neska11

No to ja z Ł o Igorka staraliśmy się 6 miesięcy, o Błażejka 3 miesiące a o ostatnią fasolkę w ogóle się nie staraliśmy, pojawiła się bez pytania:-D:-D:-D
    michalka25 3 lata to długo pewnie Wam ciężko było

12. neska11

oszqrde może byc :tak: zależy pewnie na jakim kalkulatorze się liczy

Poleć forum